Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
~škratk štunfk~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 21. 10. 2005
Kraj: življenje..

Neprebrana objavaNapisal/-a ~škratk štunfk~ » 06. Dec. 2005 14:22

:D yap...sam da se štekamo....k pač...stvar ukusa...res p je...da nism newem kakšna metalka....sploh pa ne po ublačenju...sam oni so mi pač ql...zato se še noum imenovala...za metalko..oziroma se kregala po forumu...torej...ya :D
umiram.</3
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 06. Dec. 2005 16:07

meni so pa kittie zakon ... :)

pa korni itak ja :)
Zadnjič spremenil porcelain, dne 06. Dec. 2005 22:32, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 06. Dec. 2005 21:51

škratk štunfk, se strinjam s tabo..korni pa slipknot so zakon!!! :D
ninaf
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 12. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ninaf » 07. Dec. 2005 17:29

ČrnaSenca napisal/-a:Ja sej bo glih eno leto odkar so se odločili, da ne bojo več igrali pod imenom Requiem. Nekateri člani so pa zdej itak pri Razvalinah, tako da lahko Stare device tudi še slišiš. To soboto imajo koncert v Žireh. :razz:


Baje, da bojo Requiem enkrat nardili poslovilni koncert (s Primožem in Sergejem - za ostale bivše člane ne vem), pol jih pa več ne bo. Je pa res, da eni člani Requiemov špilajo pri Razvalinah tud (Sergej, Marko, Sandi). Oni zdej večinoma špilajo na hrvaškem (se pa tudi pri nas kdaj najde kak njihov koncert - zadnjič so bli v Žireh in 23.12. bojo po najnovejših informacijah spet!!!!). Špilajo pa večinoma tuje komade in pa tud Requiem komade (nekaj originalnih in nekaj s hrvaškimi besedili). Komej čakam!
Uporabniški avatar
~škratk štunfk~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 21. 10. 2005
Kraj: življenje..

Neprebrana objavaNapisal/-a ~škratk štunfk~ » 07. Dec. 2005 20:40

:D yaap yaap :D
korni so zakon..čeprou men zadne cajte neki meidni ful ql....newem no... :D well see
umiram.</3
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 08. Dec. 2005 14:08

temu se pa pravi podzavestno metalsko odraščanje..........mislim, da se je kar vsem dogajal, tut men ( ko so mi bili npr. Him všeč en cajt - zdel so se mi tko full profesionalno instrumentalno dober band in besedila good........sedaj so mi le določena besedila še cool.......)......


aja, pa brez zamere...........
...............en big metalski pozdravček prav vsem........... :evil: , se vidmo na Hellloween če katera gre........
Sano
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 17. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Sano » 08. Dec. 2005 15:57

Children of Bodom so najbolši :D
4. grem na njihov koncert. komi čakam

raaaaaawrrrrrrrrr!!!!!!!
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 08. Dec. 2005 16:12

niso lih slabi, da bi jih metal v koš z ostalim crap bandi, samo za moj okus mogoče mal preveč klaviatur..........ja, sem jih pa tut jaz že vidla na mc06, tko ene 2 komada pol sem šla pa na pirčka pa pred beach stage :razz:
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 08. Dec. 2005 16:39

jap children of bodom so ql...tut js mislm it na koncert...

men so mejdni ql..tut him...sam scena pr men je d mi 1x paše ta skupina drugič druga..odvisn od dneva...res poslušam različne zvrste...

čeprov še zmer prisegam na določene skupine...sam sj to pa itaq d metal ruls!!
Uporabniški avatar
~škratk štunfk~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 21. 10. 2005
Kraj: življenje..

Neprebrana objavaNapisal/-a ~škratk štunfk~ » 08. Dec. 2005 19:12

:D ni zamere...sam tko na tem forumu men usi neki pametujejo.. :lol: smešn...ampk jp...
umiram.</3
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 08. Dec. 2005 20:40

men so tud korni pa slipknoti čist konc hudi :D :D :D :D ... pa še kšni S.O.A.D. tud...

drgač pa itaq vem, da me kao uni tr00 metalci tko mal postran gledajo kao...kr en numetal...sam to je men ql, pa se sploh ne obremenjujem s tem a sm zj metalka a nism...ker itaq mi je zj važna sam še muska, oblačm se itaq po večin ne več metalsk...
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 08. Dec. 2005 22:51

js sm šla pa glih dons po karto za COB. Joj, tok komi čakam, oni so mi en izmed najboljših bendov.sam do januarja je še dolga. :cry: a kera ve kdaj se bo dal karte za helloweene kupt?
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 09. Dec. 2005 1:26

karte za helloween se že dajo kupit v predprodaji se mi zdi, into pri ekipi Master of metal shopa, na Kotnikovi v Lj..........se mi pa zdi, da v predprodaji pride 5.500 sitnih.........tko, na dan koncerta pa še jurja več......brrrrrrr.......mal velik, ja sam za pumpkine se splača.......

aja, pa da ne bo pomote, nobenmu nočem pametovat, itq vsak dela kar hoče, ampak pač samo povem svoje razmišljanje in mnenja o določenih zadevah.......nihče naj ne vzame mojih postov osebno......ker bi bil to nesmisel......... :) ........pač tle gor na temle forumu mal cajt zabijam............tko kot vsi navsezadnje.........pa LP........ :bia:
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 09. Dec. 2005 17:46

js bi šla tud full na COB ...sam navem ko bom s kešam, ker ga bo šlo že za nov let čist 3mač...

trashy sj ql...ti kr povej svoje mnenje, itaq smo zato tuki, pa ql je d mamo različna mnenja...

pa sj kle smo dost navadni, noben komad ne tovče čez kega, češ kašno musko posluša...sam na drugih forumih mam pa dost slabe izkušnje glede tega... :?
Uporabniški avatar
~škratk štunfk~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 21. 10. 2005
Kraj: življenje..

Neprebrana objavaNapisal/-a ~škratk štunfk~ » 09. Dec. 2005 19:18

Vermilion napisal/-a:men so tud korni pa slipknoti čist konc hudi :D :D :D :D ... pa še kšni S.O.A.D. tud...

drgač pa itaq vem, da me kao uni tr00 metalci tko mal postran gledajo kao...kr en numetal...sam to je men ql, pa se sploh ne obremenjujem s tem a sm zj metalka a nism...ker itaq mi je zj važna sam še muska, oblačm se itaq po večin ne več metalsk...


jap isto jst...nimam se za metalko..pač numetal...bolš k pop...itq...sam važn da metal a ni? :D
umiram.</3

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov