Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 14. Sep. 2005 20:14

hail to you!!!!

saj nekdo tle gor gre še na Helloween!!!!!!! :D

hammerfall sem pa letos že 2x vidla......pa sej so kr v redu band.......ne vem zakaj jih folk tko nekj šimfa......ampak 100 ljudi 100 čudi.......

aja, mene pa zanima vaša starost, (firbc pa to, kok je pač povprečna starost metalk tle gor)

pa lp vsem
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 15. Sep. 2005 6:16

Bunny Muffin napisal/-a:
evagirl napisal/-a:gre kdo na nightwish v križanke ??? jst komej čakam!!!!! :)

Bweeeeeeeeee :cry: Jaz bi šlaaaaaaaa pa ne morem... mati mi gnjavi, ker je v pon. šola, pa nevem kaj mi je še vse natvezila... sem se že sprijaznila z dejstvom da me ne bo tam (čeprav moj lubi gre... :cry: )


Ja,pa ti kar pojdi. Kaj ti pa morejo? :D Moj itak prodaja karto,tak da ti jo jest lahko odam :D Mislim,nočem te protim tvoji mami pumpat,samo jest bi šla če bi bil koncert na kerega si želim iti.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
ČrnaSenca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ČrnaSenca » 15. Sep. 2005 8:42

Ja Helloween so pa itak začetniki power metal, tako da tukaj sploh ni vprašaj.

Glede Hammerfallov - za mnoge so prenežni. Men so pa čisto v redu, ker bolj kot ne, poslušam skoraj vse zvrsti metala. Res je, da so se ful poslabšal glede na njihovo prvo plato - no vsaj če primerjam Brainstorm, ki so pa z vsako plato boljši (vsaj men)

A je katera že zračunala kok denarja bomo letos zapravili za koncerte. Ampak za Nightwish je pa cena res previsoka. Halo - skoraj polovica metal campa.
Alone in the forest of dusk I ride, without one path where I could go, a place of ancient splendour rise, darkness fall upon my face.
Uporabniški avatar
ČrnaSenca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ČrnaSenca » 15. Sep. 2005 8:44

Ja jaz sem zaenkrat še 22 let stara oziroma mlada. To je sedaj vprašanje.
Alone in the forest of dusk I ride, without one path where I could go, a place of ancient splendour rise, darkness fall upon my face.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 15. Sep. 2005 9:19

ČrnaSenca napisal/-a:A je katera že zračunala kok denarja bomo letos zapravili za koncerte. Ampak za Nightwish je pa cena res previsoka. Halo - skoraj polovica metal campa.


Ja,to maš prav,ampak meni je vseeno za keš,ko je kaj kar rada poslušam.
Jao,pa je redna razlika...grem novembra na Gorgoroth
( v Orto bar),pa je karta 3000sit :D Ja,no...sicer pa Orto, pa Križanke niso isto, tak da...
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 15. Sep. 2005 11:26

noja, jz bom tut zj lihkar (že) 23 let stara in to mislim da je že kar nekj........glede na to da se držim načela 18 'till I die :D

drugač pa glede keša za koncerte, men je letos mislim šlo za vse tole ene 100 jurjov, tko da letos če grem še ne kak koncert bom verjetno šla pogledat ta nove Exodus.......kuko bodo žagal........drugač pa drug let pol januarja ja valda power metalce Pumpkine.........eh bo že.........za dobr koncert se splača dat keš (rajš k pa za kakšne šminke......saj jszt :razz: )

lp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 15. Sep. 2005 11:30

Thrashy napisal/-a:.........za dobr koncert se splača dat keš (rajš k pa za kakšne šminke......saj jszt :razz: )



Slika,točno tak! jest tudi tak pravim. Slika :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 16. Sep. 2005 18:56

evo končno fotke z Mansona

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika
Uporabniški avatar
***PINKYCA***
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 627
Na forumu od: 3. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ***PINKYCA*** » 16. Sep. 2005 19:51

men metal sploh ne sede :nein: :nein: :nein:
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 16. Sep. 2005 19:55

***PINKYCA*** napisal/-a:men metal sploh ne sede :nein: :nein: :nein:


pol pa nabijej poste v temah o bepop in rebeki dremelj,ne... :roll:
Uporabniški avatar
***PINKYCA***
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 627
Na forumu od: 3. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ***PINKYCA*** » 16. Sep. 2005 20:03

sam sem svoje mneje izrazila, proti metalu nimam nc, saj enim sede drugim ne, taki je lajf. poleg tega če si ze omenila, ne ne poslusaj bepop, pa tudi postov ne nabijam, grem skos vse teme, ker me cel teden ni blo! pa me zanima kaj se je dogajalo! ni me treba takoj napasti :evil:
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 16. Sep. 2005 20:23

uf, res me že 100 let ni blo kle... tko, d sm ene miljon stvari zamudla...

na nightwishe ne grem, ker se mi zdi karta čist predraga, čeprov me po en stran kr ma da bi šla, ker zih bo dobr... sam niso lih tok full po mojmu okusu, da bi dala tok keša :?

ubistvu je blo letos tok enih koncertov, k sm jih zamudla, k nism mela dost keša...bom pač na žalost še tega... še najbl mi je žov da nism šla na velvete...

k ste spršval po starosti...18 :D

drgač pa u rdečo ostrigo 15. mejbi pridem, sam do takrt je še dovg, bomo vidl kwa bo...

drgač mam pa še js en vprašanje... kok cajta ste že metalke oz. poslušate metal, pa kaj oz. kdo vas je sploh napeljav na to, da ste začele metal poslušat?
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 16. Sep. 2005 21:37

Pa sej metal ni tko slb! Samo nekateri res dobesedno pretiravaj, ker pol to sploh ni več muska ampak kričanje u mikrofon :roll: :?
This too shall pass.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 17. Sep. 2005 9:34

SIEENA napisal/-a:Pa sej metal ni tko slb! Samo nekateri res dobesedno pretiravaj, ker pol to sploh ni več muska ampak kričanje u mikrofon :roll: :?


Ja,kak keri. Odvisno kera zvrst metala. Meni tudi to kričanje ne sede...mam pa svoje metal grupe ki razturajo! :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 17. Sep. 2005 9:36

Vermilion napisal/-a:drgač mam pa še js en vprašanje... kok cajta ste že metalke oz. poslušate metal, pa kaj oz. kdo vas je sploh napeljav na to, da ste začele metal poslušat?


Jest tiram metal negi dve leti. Ampak nisem čistokrvna metalka, če me razumeš :D Ma en moj prilatelj je full metalc,pa mi je iz čistega mira začel pasati. Prej sem full poslušala stari rock,pol sem pa skužila, da je to preveč mirno zame,pa da mi je metal kot pisan na kožo. :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov