Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 25. Jul. 2005 14:42

Luna C napisal/-a:
Emina napisal/-a:
Vermilion napisal/-a:a ste drgač slišal, da bojo KORNi u Ljublani 6.9. :D

a kdo misl it :?:

Jaz definitivno! Še dopust bom prestavila na ta račun!



:eek: grem !


kaj greš res na korne? :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 25. Jul. 2005 16:07

Thrashy napisal/-a:hail!

huh.....to si pa nebi mislna,da bo tle debata o metalu:)......hudo!

ja,ja jaz sem metalka.....in metal is my way of living.....

poslušam pa več al manj thrash metal (old school bay area thrash metal)

pa dober heavy, power in speed metal......

od bandov če poznate kaj: megadeth, testament, exodus. death angel, forbidden, laaz rockit, anthrax, slayer, anhhillator, skid row, ugly kid joe, tankard, helloween, agent steel, obituary, ............grave digger, iron maiden...........stara metallica itd.......ne spomnm se zj vse iz glave

pa tut slovensko sceno morm pohvalt........še najbl kolege iz Negligence, Dawn patrol in pa tut druge.........Sarcasm, pa stari Requiem, Pomaranča.....DuskDelight........

No dost o tem........

lp


Hehe, jest si tudi nisem mislila, da bo tle kdaj debata o metalu. Ma paše glede na vse.Jaz pa ne poslušam skori nič trasha. Burzum, Bathory, Amon Amarth, Falkenbach, Therion, In Extremo, Paradise Lost...
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 25. Jul. 2005 16:44

.........ne, na Korne se ne gre, toje kr nekj:)........ampk 100 ljudi 100 čudi.....tle v Sloveniji na nasledn koncert k se gre, se gre januarja obvezno na legende Helloween.....

.....jah, jz pa lih na black, pa death, pa gothic ne padam......pa ne vem, ni mi všeč sound (riffi, solaže) pa tut vokal ne......
pa fuuullllll preveč je tazga folka k to posluša-mislim, da je metal full ratov skomercializiran..........
too much mejhnih darkerc, k poznajo sam korne, metallico pa mejdne pa so najbl troo!!!
that's fuckin' bullshit man!!!
ampk brez veze tut o tem besede zgubljat, čeprov bi lahk mel take debate.....pa jih je itak že preveč na metalskih web-zinih.......reši se pa itak nič......
drugač ne obsojam nobenga, kt pravim 100 ljudi 100 čudi........sam eni so mi pa res smešni v iber.........na žalost......
pa lp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 25. Jul. 2005 16:50

Thrashy napisal/-a:too much mejhnih darkerc, k poznajo sam korne, metallico pa mejdne pa so najbl troo!!!


Se strinjam! Sicer pa - vsak ma svoj okus, če lih enih ne razumem... :) Jest mam svoje grupe, svojo muziko, za druge me pa boli. Ampak res me grozno motijo ljudje, (kot si sama napisala), ki kao nekaj poslušajo, npr. Maidne, pol pa itak vejo samo Fear of the dark itd. :roll:

Jaz sem kar sem, sama sem se prikopala do te muzike, zato o njej tudi nekaj vem.

Lp
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 25. Jul. 2005 17:13

PA JA TO JE TO.......

edina pomembna stvar je to, da ti je metal všeč, da....(kuko nej se izrazim) ga začutš v seb........MUZKA JE POMEMBNA.....da ti sede, da te potegne not, pol pa še vse ostalo kr paše zraven (imiđ......folk.......zbirališča....)
Ne pa, folk k recimo .......so jim všeč metalci......(naši tipi)......in pol še same začnejo zarad njih neki metal furat......(kao), pa si ene jebene ketne navlečt gor pa s črno okol oči pobarvat in pa se jt na sceno delat evil......da pol o satanističnih traparijah ne govorim :lol: ......
v glavnem jim ni na prvem mestu muzka ampak vse ostalo, pol se pa na pamet naučijo določene stvari v metalu.......so pa že notr in to najbl troo.....pa sej pravim takih je dost.....IN SO TOTALNO SMEŠNI......AMPK LIH ZRAD NJIH JE SCENA ZANIMIVA......( k je drgač dost v kurcu slo. metal scena........tastari metalci smo že siti drug drugega, fejki pa poživljajo sceno)
ok, spet nakladam.......sorry:)
lepo se mej pa stay metal!!!
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 26. Jul. 2005 7:47

Thrashy napisal/-a:.........ne, na Korne se ne gre, toje kr nekj:).............
drugač ne obsojam nobenga........

Kako ne obsojaš???
Tebi so Korn kar neki, tako kot so meni kar neki kateri drugi, ki si jih ti naštela. Če pa misliš, da so metal skupine samo tiste izpred 20-ih let...tud prav. In ne vem, kaj se sploh obremenjujete s t.i. pozerji. Kaj vas tako moti? Naj bojo. Jaz se na te stvari sploh ne oziram. In če misliš, da bom jaz zdej tukaj naštela 10 skupin, ki jih poslušam, da boš lahko precenila, ali sem prava metalka ali samo pozerka...po moje pa tud. Nenazadnje, kdo si ti, da "predalčkaš prave in neprave" metalce... :roll:
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 26. Jul. 2005 8:15

se mi je kr zdel, da bo pršla kšna t.i. ¨taprava¨ metalka, pa začela odločat kdo je matalc in kdo ni...

js se štejem za metalko, pa večinoma ne poslušam unga starga metala, ker mi ni ql... tud novejši metal ala korn (ki je sicer nu-metal, ampak, ok) je ql, tko, da pach različn folk posluša različno musko in različne zvrsti metala ... pa zato ni mal mn metalc al nevemkaj...

tud js bi loh rekla ja nevem recmo, da so mi eni mejdni krneki... sam pol bi me folk začev napizdevat...halo, kwa je s tabo... sj nisi metalka...

če pa usi tovčete po numetalu je pa kao ql ane... :evil:

pa še to, ne štejem se za metalko, ker naj bi se oblačla u črno ipd, pa nism metalka zarad tipov, ker men uni klasični metalci z dovgo čupo sploh niso ql, pa nism metalka, ker se mi fajn zdi... ampak ker mi je muska všeč....
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 26. Jul. 2005 13:19

bravo emina pa vermilion :gut: se podpišem pod vaja!!!

tut js se oblačm u črno pa u nete pa se ne štejem zato med metalce ampk zato k poslušam tako musko, čeprov ne tut lih en tist ta str metal....pač mi je pa ta stajl hud!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 26. Jul. 2005 14:13

rammsteingirl napisal/-a:bravo emina pa vermilion :gut: se podpišem pod vaja!!!

tut js se oblačm u črno pa u nete pa se ne štejem zato med metalce ampk zato k poslušam tako musko, čeprov ne tut lih en tist ta str metal....pač mi je pa ta stajl hud!


Jest pa poslušam metal, pa se ne oblačim VEDNO v črno. Saj tudi jest ne poslušam samo ta starega metala oz grup, amapk mi res grejo tisti fakerski metalci na jetra!

Saj pa kdo je pa rekel, da se moraš v črno oblačit, če si metalc.?!
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 26. Jul. 2005 20:59

mah ne črna barva ni nujna za metalce, saj js se ne oblačm čist zmer vanjo...čeprov mi je full všeč...

sam pol tko vidm ženske, k pa res furajo un metal stajl u nulo, k me gledajo, kao neki fejkaš, k nis u črno oblečena... sam obleka te še ne nrdi metalca...

pa se namo zj kregal okol tega, itaq je važna sam muska :D...
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 27. Jul. 2005 11:29

tut js sm misla lih tko kt vermilion pa ti bulma, d nism skos neki črna...sploh ne, učas sm tut ne vem turkizna :)

sam tko...sj zj smo pomoje tole razdelal ane, se namo neki kregal....

pa po mojmu mnen res ne morš bit kao neki mn pa bl metaqlc..oz. metalska elita pa odpadnik v metalu....

itaq sej brezveze neki obremenjevt kva si drugi misljo...men je prov useen če mi zj en nabija d sm fake metalka k večinoma poslušam rammmsteine pa še kšne skupine...pa k nism zmer črna....pa k ne poznam kšnih skupin, komadov....
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 27. Jul. 2005 16:43

Vermilion napisal/-a:mah ne črna barva ni nujna za metalce, saj js se ne oblačm čist zmer vanjo...čeprov mi je full všeč...

sam pol tko vidm ženske, k pa res furajo un metal stajl u nulo, k me gledajo, kao neki fejkaš, k nis u črno oblečena... sam obleka te še ne nrdi metalca...


Ma ja! To mi gre pa totalno na jetra! :twisted: En moj kolega (totalen metalec) si niti temno modrih hlač ne bo oblekel, ker se venda boji da bi pol metal zatajil :roll: Mislim, halo?!
Jest se oblačim kak mi je vola..ponavadi v črno, ker se v tej barvi najbolj udobno počutim in mi je najlepša, ne pa zarad muzike.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 27. Jul. 2005 17:02

Aja, tak by the way - so komu dobri Nightwish? Meni so ne tak slabi. Vprašam pa zato, ker so 18.septembra v Ljubljani, v Križankah :D

Jest bom najbrž šla, tak da se lahko tam vidimo :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 27. Jul. 2005 21:13

mejbi, če bo keš grem, čeprov nism lih full fenica...

zj mi je najbl važn, da grem na korne ostalo, pa če bo slučajn znesl...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 28. Jul. 2005 9:37

Vermilion napisal/-a:mejbi, če bo keš grem, čeprov nism lih full fenica...

zj mi je najbl važn, da grem na korne ostalo, pa če bo slučajn znesl...


Ma ja. Saj jest tudi nisem glih fanica, ampak bad pa tudi niso :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov