Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 05. Feb. 2009 7:38

deborah napisal/-a:Waaa, js sm pa ponosna lastnica karte za Kreator :D :D

Jaz tudi :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 18. Feb. 2009 19:48

No, dečve, bo kak komentar na Kreatorje? Sem slišala, da menda ni bilo lih velikega obiska... :?

Jaz pa v petek na Deathstars - komi čakam :twisted: :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 19. Feb. 2009 7:20

Dobro je bilo! Samo meni Kreatorji niso kul. Pa bilo je folka, samo sem sama tudi mislila, da bo več. Bom dala fotke gor. Jaz sem se čist zaljubila v Eluveitie - resno! :D

Uuuu, poročaj potem!

Shit sem besna! Full of Hate Fest - moji Amon Amarth so prestavljeni v Graz! Ne bo v Mariboru. Tak da ne grem..kdo me bo pa peljal v Graz...fuck sem pissed off zaradi tega :( :cry:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
piiqc.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 9. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a piiqc. » 19. Feb. 2009 9:15

men je metal kul, odvisno od počutja.
ampak sem bolj za new age metal k je že mešanca rocka (:
Uporabniški avatar
mortisha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 17. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mortisha » 19. Feb. 2009 11:00

Shit sem besna! Full of Hate Fest - moji Amon Amarth so prestavljeni v Graz! Ne bo v Mariboru. Tak da ne grem..kdo me bo pa peljal v Graz...fuck sem pissed off zaradi tega


:eek: neeeeeee :( sj sm vedla da je too good to be true...eh :/
Čeprou sm AA že res dostkrat vidla sm se jih ne morm naveličat...Graz je pa tut men predelč. Sj bojo še šanse-sj so usak let kle skor :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 19. Feb. 2009 14:31

mortisha napisal/-a:
Shit sem besna! Full of Hate Fest - moji Amon Amarth so prestavljeni v Graz! Ne bo v Mariboru. Tak da ne grem..kdo me bo pa peljal v Graz...fuck sem pissed off zaradi tega


:eek: neeeeeee :( sj sm vedla da je too good to be true...eh :/
Čeprou sm AA že res dostkrat vidla sm se jih ne morm naveličat...Graz je pa tut men predelč. Sj bojo še šanse-sj so usak let kle skor :D


Aha. Jaz sem jih 4 krat vidla (ali 3krat? :P). Saj meni je Graz samo eno uro od doma, samo dvomim da bom našla prevoz itd. pa folk za iti. Damn sem jezna! :( Pa ok. Po eni strani pa kul, ker grem potem v istem tednu še na In Flames, pa bo vsaj v denarnici več ostalo :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 19. Feb. 2009 18:27

Neeeee, to ni fer :( Jaz sem se tud ful veselia, pa čeprav sem jih že 2x vidla... Pa še biiiiiii, ker amarthi pa res zmeri nardijo ful dober koncert! :(

Mnjah, zaj tudi jaz študiram, da bi potemtakem šla na In Flames.... Ali pa Soulfly, madona, en koncert pa more past marca! :twisted:
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 19. Feb. 2009 20:08

Baje naj bi bli Pomaranča v Postojni!!!! OMG, oni so pa mi najbolši band v zgodovini Slovenije!!!
7. marec, če koga zanima. Me prav zanima, v kaki zasedbi te bojo. A so še sploh vsi živi?
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Feb. 2009 7:15

@ Tearjerker - eh pa ja...katastrofa, no! :( Jaz grem ziher na In Flames, samo zdaj bi v bistvu lahko tudi šla na Soulfly, ne? :) hehe. Grem pa še na Waco Jesus, pa tudi marca...hm..

@ positive vibration - za Pomarančo vem, da bojo v Tolminu skupaj z Metalsteel jutri :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 20. Feb. 2009 11:22

Njah, imam še slab mesec da razmislim.... Čeprav me trenutno zaradi preference Šatjerske nad lublbansko kotlino in Štukom nad VPK močneje vleče na In Flames... Sem si včeraj dala gor Claymana po fuuuul času, sem se počutla prav nostalgično, ku sem kot froc ful poslušala In Flames, potem so me pa počas zgubli....

No ja, o tem kdaj drugič, dans pa Deathstars :D :D Komi čakam, sploh zaj, ko sem čist notr padla v ta nov album :)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 20. Feb. 2009 12:45

Dobro, Tolmin je res tam neki v p.m., sam v Postojno sm se pa prpravlena iz MB zapeljat! Itak mi je že blo žal, da nism šla na Dragonforce v Štuka, kr sm bla brez dnara. Je bla kera? Kak blo?
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Feb. 2009 17:06

Fuck! Zdaj so pa še In Flames prestavili v Ljubljano!!! :evil: :evil: :(
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 24. Feb. 2009 18:09

Ja, na Gospodarca :evil: Sem par dni nazaj izvedela, mislim šiiiiiš, prejšni teden je prinesel res sama razočaranja :evil:

Ma joj prav sovražim tole Lj ej, cene se gibljejo vedno 25€+, kar sploh ni logično, glede na to da VPK nima pol tolk dobrega ozvočenja kot Štuk. :evil: Očitno bo pri meni zdaj kar cel marec suša, prav od jeze bom hodila samo po lokalnih koncertih za 3€... aprila pa na Moonspell! Hua!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 25. Feb. 2009 7:36

Ej enako!! Jaz sem še zdaj čist besna! Zdaj pridem iz treh koncertov na nulo. Super, ej! Grrrh! Meni tudi v Lj ni fajn, pa vse se ful hitro začne, pa konča, pa tak. Brezveze!! Eh..:(
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 25. Feb. 2009 9:39

Ej, če ne druga, bo vsaj gnar ostal.... :lol: Mnjah, jaz imam do gospodarca v Lj pol ure pešake, pa sej vseeno raje peljem v Mb na koncert. Na štuku se res 200x bolj potrudijo, pa ozvočenje je bolše aja pa Laško majo halo :lol: Pa niso karte tak zasoljene, tud cene pijač ne... Pa oder majo tut super zrihtan, fajn vidiš vse tut iz zadne vrste. Ne vem niti kjer so tega gospodarca zaj našli, ko bi vsaj VPK bil... idiots :evil:

Jaz sem še kar najbolj jezna zarad Amarthov :(

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov