Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 01. Feb. 2009 12:49

Bulma napisal/-a:In Flames so 27.3.2009 na Štuku!


Njah, preblizu Amarthom... :) Ja, tole so res zaj ušmekal, js če bi denar s*ala, bi tud itak bla vsepovsod. Men sicer koncerti v Lj prav pridejo, ker pač študiram tam, ampak vseeno, mi je ambient v Mb toliko boljši, da se raje zapeljem iz Lj v Mb na koncert pa nazaj če je treba :D Druagč pa Pekarna je tut super plac ja :)

@veneficus pupa; jaz sploh nimam pojma, kaj za enega vraga si pa ti hotela zdaj povedat? Kar se tiče CoF, meni že pri 16.tih niso bili všeč, kaj šele zdaj :lol:
Uporabniški avatar
veneficus pupa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a veneficus pupa » 01. Feb. 2009 12:54

Tearjerker: sj pravm da neumesna, ampak tko k ste omenile CoF, pa sm se spomnla, da so pač moje kolegice včas ble zopane v Danija in da pač kolk smo mladi ludje lahko glupi...dej poglej modela no.. :eek: pač smeh :lol:
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 01. Feb. 2009 22:45

Tearjerker napisal/-a:Ja, deklič, sama kriva kaj se pa tolko obremenjuješ :D Če bi šla jaz pisat v vsako temo pevca/pevke/skupine na temle forumu kako ga/je ne maram, bi tud živčnega dobila gladko. Pa žulje na prstih :lol:
D


nism mela ravno tega v mislih :roll:

pa obilo zabave na vseh prihajajocih 'koncertih' ti zelim! :wink:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 02. Feb. 2009 8:08

Tearjerker napisal/-a:
Bulma napisal/-a:In Flames so 27.3.2009 na Štuku!


Njah, preblizu Amarthom... :) Ja, tole so res zaj ušmekal, js če bi denar s*ala, bi tud itak bla vsepovsod. Men sicer koncerti v Lj prav pridejo, ker pač študiram tam, ampak vseeno, mi je ambient v Mb toliko boljši, da se raje zapeljem iz Lj v Mb na koncert pa nazaj če je treba :D Druagč pa Pekarna je tut super plac ja :)

@veneficus pupa; jaz sploh nimam pojma, kaj za enega vraga si pa ti hotela zdaj povedat? Kar se tiče CoF, meni že pri 16.tih niso bili všeč, kaj šele zdaj :lol:


Ja, to je res bedno, da so tako blizu, samo moram iti oboje :) Ful zdaj naenkrat dogaja, ne? Potem pa spet nič ne bo. Poleti pa spet bum. Eh..:)

Na festivale hodiš kakšne?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 02. Feb. 2009 20:11

Bulma napisal/-a:Na festivale hodiš kakšne?


Ej veš da ne .... :D Men festivali ful niso nekak... Nevem kaj mi ne paše na njih no. Fuul mam raje take itnimne koncerte, bend al pa dva ki sta mi res všeč, se postavim nekje v dvorani kjer imam mir pred pjanci, ki so prišli sam moshat in enostavno 150% uživam v bendu, v muziki, v performansu...

Nisem jaz lih za take masovke... Čeprav najbrž bom kdaj šla kam iz čistega firbca :D Pa pše finančno izžemajoče so take masovke, sploh če na celi listi najdeš samo bend ali dva ki sta ti resnično všeč :)

Kaj pa ti? Kir ti je bil pa do zdaj tak najboljši koncert ever?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 03. Feb. 2009 7:57

Aha. No, kakor komu paše :) Sicer pa imam najraje koncert v Pekarni - ker ni prevelik prostor, zakon folk itd. Tam cele hruče ljudi tudi meni ne pašejo. Jaz drugače hodim na festivale od leta 2005. Metalcamp 2005,2006, Brutal Assault (Češka) - 2007,2008.

The best koncert ever?? Še vedno imam 3 - Rammstein, Skyforger, Dark Funeral :D Pa hodim na ogromno koncertov, ali tile trije so vau.

Drugače pa prištevam še Let3, samo oni niso metal. hehe :) Pa Metalfest mi je bil ful zakon!!!

Pa ti?? Imaš number one koncert?

Hah - lahko pa povem kateri mi je bil najbolj beden - Nightwish. Mislim, da leta 2005, ali kdaj so bili prvič v Slo, ko je še Tarja bila.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 03. Feb. 2009 11:28

Bulma napisal/-a:Pa ti?? Imaš number one koncert?


Hehe, ne, mam number 3, tak to ti :lol:

*Therion, Tristania + Trail of Tears davnega leta.... nevem, 2003 al kaj je že blo, takrat ko koncerti še niso bli tak svinsko dragi in vsak 16 letnik še ni bil metalc, torej in je bla napol prazna dvorana + absolutna poslastica za mene, ker sn orto fan vseh treh bendov, no vsaj takrat sn bla čist mahnjena na vse tri :D :yau:

* Pain - ker sn čist mahnjena na Petra Tägtgrena, pa naj bo Pain al pa Hypocrisy al pa karkoli... Res mi je mastermind in v live zveni tak dobr da men kr spodnja čeljust odpade :D :respekt:

* Satryicon - verjetno predvsem zarad Sigurda, ker ma tak karizmatičen nastop, da adijo pamet.... :flamingdev:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 03. Feb. 2009 12:53

Uuuuu - jaz sem tudi bila na tem koncertu!!! Moj prvi "večji" metal koncert :D Sem pa šla zarad Therion, pa je blo zakon! Bilo pa je 7.11.2004, ker sem imela rojstni dan tisti dan :) hihi.

Jaz sem tudi bila na Satyricon, samo na Češkem, pa ni bilou tako zakon, ker pač na prostem, na festivalih ni isto kot če greš na koncert v dvorano, pa je ravno tisti band headliner. Am I right? :)

Potem pa se "vidimo" na AA marca, praviš? :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 03. Feb. 2009 13:39

Te pa očitno že, js sn bla par mesecev nazaj v VPK-ju in čeprav do tedi nisn bla neki orto fan satyricon, pač tak, ok so mi bli, par plat sn mela na zalogi, sem po tem koncertu čist not padla. Men je bil eden najboljših perfomansev ever, vse, od nastopa, izvedbe komadov, zvoka, playliste do kontakta s publiko... 1A. :gut:

Ja, Therion pa itak, vedno dober entertainment :D Oni so tud eden od bendov, ki me z nobeno plato ne razočara, takisto z nobenim koncertom. Njih se tud zmeri razveselim ko pridejo :D Čeprav nazadnje ko so bli pr nas nisem šla, ker je predskupina - Sirenia - odpovedala, jaz sem pa njih najbolj želela videt, ker jih še nisem imela prilike... :(

Ja Amon Amarth marca, obvezno sem tam!!! :lol: :irre: :yau:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 03. Feb. 2009 15:23

Ja, Therion so pa resno čist the best! Jaz sem jih 2krat vidla...pa obakrat je zakon bilo!!!

Wiihii, jaz tudi komaj čakaaaam!!! Spet Amon Amarth!!! :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 03. Feb. 2009 15:46

Ja, js sn bla tut 2x na Therionih, pa še bi šla :D Isto Amarthi, zdaj že tretjič... Eni bendi so pač tak zakon, da se jih človk kr ne more naveličat :D Pa komi čakam da čujem komade iz Twilight Of The Thunder God v živo, ker mi je zakon album! :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 04. Feb. 2009 7:37

Tu se pa čist strinjam s tabo! Jaz grem na AA četrtič in bi šla valda 100 krat :) In jaaaa...Twilight of Thunder God - to bo sekalooo. Komaj čakam!!! Ti imaš že karto? Jaz grem komaj v začetku marca valda po njo, ker bo takrat finančni priliv...ali pa tudi ne :) ehhe. Prej me še pa čakajo Kreatorji itd. Kul! Pa neki manjši koncertki. Ali who cares...glavno da je muzikaaaa :twisted: :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 04. Feb. 2009 9:28

Ja, jaz sem tudi imela namen it na Kreator pa sem se potem, ko sem izvedela da so Deathstars 20.2. jim odpovedala :? Prekleta recesija ja... Ne, karte za Amarthov js še tut nimam, verjetno isto kot ti, začetek marca, ko bo stanje na računu malo bolj obogateno :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 04. Feb. 2009 11:04

Fucking recesija, ja :twisted: Drugače bi itak vse šle, ne? :) Jaz bi pol tudi na Deathstars šla, pa na Turisas, pa na Soulfly. Zdaj pa pač ne..ali pa če bi vsaj malo večji razmak med koncerti bil, ne da je vse naenkrat!
Is sex dirty? Only if it’s done right.
deborah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 9. 10. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a deborah » 04. Feb. 2009 19:20

Waaa, js sm pa ponosna lastnica karte za Kreator :D :D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov