Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 22. Jan. 2008 12:02

:eek: Jst bi mogla vedt? Jst se ogibam metala tko da res ni :D Še B., k je bil včasih na to musko mahnen, je zarad mene (tko on prav) nehu tok poslušat metal ... in pol nj jst vem, kje je kakšna taka trgovina ... je rajt :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 22. Jan. 2008 12:13

Hehehe. Damn! Jaz sem pa računala nate :D Šment! Sem mislila, da bi mogoče vedela. Če ti B. kaj pove da zna za kaj takega mi javi.

Drugače pa-sem iskala iz koncerta W.Temptation slike, pa jih nisem našla. Niti na nobeni metal strani. Valda bodo kje.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 22. Jan. 2008 12:20

Am, bom prašala ga oz. mu rekla, da nej eno kuro metalasto vpraša, k je iz LJ, pa ti sporočim, če bo kej zvedu :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 22. Jan. 2008 12:46

Vela! Glavno - NE Master of Metal. Ker tu imajo stvari od bendov itd. Ampak nasploh me zanima. Naj vpraša kuro :D Hehe. Hvala :*
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 22. Jan. 2008 14:42

jagodka85 napisal/-a:
Foxy-lady napisal/-a:Bulma si bila na Within Temptation v LJ?? Nejsan te nikjer vidla.


Maš kakšno slikco? Sicer ne poslušam gothic muske pa ne metala kej preveč, ampak oni so mi pa res zakon :D


Ne, nimam nobene slikice, nic nisem jaz slikala. Samo je pa bilo dobro!

Bulma, saj jes tudi neman rada bab v bendi, ampak ta pevka pri tej skupini pa izredno dobro spejvle.
Na kere koncerte bos kaj sla??
Bulma v Čakovci je ena taksa trgovina, se mi zdi. Nemas dalec!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 22. Jan. 2008 14:52

No..jaz ne poslušam nobenega benda v katerem poje kera baba. Hm...drugače mi je vseeno če so not ali ne.

Idem na Let3 :D Saj vem, da to ni metal. Drugače pa na Paradise Lost na Dunaj, pa Metalcamp. Bo valda potrebno šparati že zdaj, ker bo spet tak zasoljena cena. Edino če me spet ne piči in bom raje kot lani šla na kakšen festival na Češko.
Drugače pa se obeta še dosti koncertov I guess. Ta petek grem tudi na Železobeton. Spet :D
Pa čakam, da še kaj napovejo za zimo.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 22. Jan. 2008 17:50

Ge spilajo Zelezobeton?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 22. Jan. 2008 18:47

Železobeton so v Mikki. Se vidimo?
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 22. Jan. 2008 19:02

Ehhh, i don't like Mikk. Se ne vidimo :D

Upam, ka bodo kakšni pametni koncerti koncerti letos. Rada bi šla na Rammsteine in Metallico, če bo sploh kje v bližini. Samo dvomim, ka bom finančno sposobna toga, ker de me selitev stala kar nekaj dinarčkov...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 22. Jan. 2008 19:13

Uja! Jaz bi tudi šla spet na Rammstein. Pa na Systeme. Škoda, da so razpadli. Drugače pa poslušam dosti bendov, ki sploh nimajo več, ali pa nikoli niso imeli koncertov.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 22. Jan. 2008 19:21

ooo Systemi ... zakon. To bi tudi bil dober koncert. Oni razturajo.

Šla bova pa z mojim verjetno na Iron Maiden 10. avgusta v Split. Samo karta je dragaaaa omfg 79.50 €
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 22. Jan. 2008 19:29

Ouujeee na Nova Rock v Avstriji bodo NOFX. To bi tudi rada vidla.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 23. Jan. 2008 6:51

Nova rock, ja. Tudi ne bi bilo slabo. Vendar za mene igrajo tam "premehki" bendi :D

Btw-meni je Mikk tudi adijo..samo vseeno. Glavno ka so dobri koncerti. Daj pridi na Železobeton!!!
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 23. Jan. 2008 16:12

Jst bom p poleti šla verjetno na Bang your head/Gods of metal, še ne vem, pa na Masters of rock 99%, ker prodajajo karte po smešno nizki ceni (37e..)
Zdej nazadne sm bla pa na tribiute to Miki 2 in morm rečt, d je bil to eden boljših koncertov, ki sm jih obiskala:). Družba, vzdušje, bendi.. Vse je blo dobr:). Posebej so me presenetili Crossbreed in pa Thraw. Btw, crossbreed bodo zdej v eni slovanski reviji, so tok navdušili urednika revije (thrasherja:)). Ful fajn se mi je zdel tud Gothic metal night v ownu, ta četrtek:9. spet žurka, dobra družba, na koncu pa glaaaam:). V kratkem oz 11. pa še na Great White.. Jeeei:D
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 23. Jan. 2008 16:47

Bulma bila sem na Železobetoni, ko so bili v Lendavi, tak ka me več ne zanimajo. Žurka pa pol je bila.

Pa NOFX niso tak "mehki" :) Pa ka te ti poslušaš - one ka se davijo v mikrofon? Jaz to nemren poslušati... Nervira me. No, razen Slipknot - oni so mi vredi.

Jaz se veselim Iron Maiden koncerta, upam samo ka bom imela money money. Mogoče bo tudi kaj dobrega na Sziget Festival v Budimpešti pa bomo šli tja tudi. Ampak bo program znan komaj spomladi...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov