Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 02. Nov. 2007 8:28

Opa! Tebi bo pa fajn danes :D Poročaj potem. Zaželjene tudi slikice :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 02. Nov. 2007 13:11

02.11.2007
Umrl Witold `Vitek` Kieltyka
Witold "Vitek" Kieltyka, bobnar banda Decapitated je podlegel posledicam nesreče avtobusa, ki jo je band imel v začetku tedna. /P.G./


:cry:
Omg...sploh nisem vedela, da so imeli nesrečo. Drugače so pa dober band-se spomnim, da so na MCju lani redno vtrgnili :D

R.I.P. :(
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 03. Nov. 2007 12:43

Back from the Skid Row! The concert; it kicked ass. Pa ta Solinger ma čist isti vokal ko Bach, pa še podoben mu je, pa takšne govore ma, da kr res ni, prov un taprav frontman! Kar se pa tiče novejših plat, so odšpilal sam 3 komade ( k nove plate niso dobre ), ostali so bli pa hiti, like:sweet little sister, 18 and life, big guns, peace of me, aja pa ful lepo akustično I remember you <3, monkey business, get the f**k out (hehe kle je meu pevc pred komadom tak govor kako nj odjebemo vse k nm težijo d to ni več kul taka muska pa tak stil oblačenja, pa dal se je razbrt iz vsega kr je povedu d ta komad posveča sebastianu bachu ) , pa mislm d subhuman race tut, new generation, disease...aja pa na konc še itak youth gone wild to se prav same stare komade pa z novih plat po kšn komad samo. Aja,pa namest Snaka; kitarista je pršu en drug, ker Snaka ne spustijo iz države, kao illegal buisness. Tko da tale koncert je bil pa res vreden ogleda. Pa tud New Age plac je full lepo urejen, velik, pa še izhod za kadilce imajo :D :D .
Slike pa še pridejo; svojih ne bom lepila, ker so slikane z mobitelom, bom raje počakala, da mi jih pošljejo :)
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 03. Nov. 2007 17:31

Uuuuuuuuuu-super! Si še valda itak pod vplivom. Jaz že tudi komaj čakam, da grem spet na koncert kakšni večji.
Slikice pa kar daj. Zakon!
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 07. Nov. 2007 12:55

ja, na interceptor sm bla na zadnje v Kranu na bazenu in je blo dobr itak!
Pa še v žrebane za uno odštekano đitro ala Dimebag sm se vrgla v upanju.....
Drugač zj nimam nobenih planov za kašn koncertič v prihodnosti, bomo vidl kva bo cajt prnesu pa seveda če bo prnesu na sceno dobre lokal patriot bande.
Aja, Dead_kid tut jst sm ti NEIZMERNO fovš za Skid row!!!! Pa res špilal so same old skul songe.........waaaaaaaaaaaaaaa,waaaaaaaaaaaaa, norija!!!!!!!!!!!!!!
Ke so to bli? Kok je bla karta?
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 07. Nov. 2007 13:20

Bli so v Italiji, Rondo, klub New Age, karta je bla pa smešnih 18€ :D . Upam, da slike kmalu pridejo, ker se s kolegom, ki ima slike vedno zgrešiva na msn-ju. Aja, pa na Rockline sm našla reportažo, ki jo je napisal omenjeni kolega (bogi, na celem koncertu je spil samo 1 pivo, ker je vozil): http://rockline.info/index.asp?pg=koncert&cid=6541
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 07. Nov. 2007 14:05

Jaz pa odštevam za Interceptor :D Še malo manj kot en mesec :musik:

Drugače pa grem 7.12. na Let3. Vem da ne spadajo v metal, vendar sem skoraj ziher njihov največji fan,tak da... :D
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 18. Nov. 2007 20:55

zakaj noben nč n piše?

u petk sm bla na Melting Your Brain Tour; u kotlovnci... Eruption sm napol zamudla :oops: patronsi so bli kr, sam pevca se ni dobr slišal, ragerji so bli pa u redu.
čprov mi je tist ekspirimentiranje že mal presedal, ampak n splošno je blo dost dobr :D :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Nov. 2007 8:57

Jaz tudi čakam, da kdo kaj napiše. Ne vem kje se skrivajo :)
Naslednji petek grem na koncert Interceptor, pa sem ravno zdaj videla da je karta 5 eurov. No,očitno se še da it na dober koncert kateri ni svinjsko drag :)
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 21. Nov. 2007 14:16

evo nekaj pa lahk dodam tut jst in sicer, da bo en dober lokal patriot koncertič to soboto v gromki na metelkovi in to za 1 eur vstopnine, špilal naj bi 3 bandi po mojih informacijah in sicer bolj thrash / heavy sceno.! Se vidmo tam če kdo uleti!

Aja, pa osebno me je full razveselila novica, da pridejo Megadeth 5.3.2008 v Italijo in to v tako bližnji kraj Slovenije, kot bi se peljal iz Lj v Novo Gorico. The best!!! Gremo!!!

Drugega žal iz moje strani ni novega.....Lp.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 21. Nov. 2007 15:06

Hjao...če pa nič skoraj ne poslušamo isto. Direkt vsaka gre na svoj konec na koncerte :D

Jaz grem pa v petek na http://www.sobotainfo.com/index.php?mode=calendarview&id=5075. Če bom slikala počim gor fotke.
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 21. Nov. 2007 17:29

Wooo, na Sarcasm si pa jst že nekej časa želim... Be sure to post your pictures :D !

Drgač grem p jst u sob. na Hotty MkkNotty u Puba, na afterja pa v ostrigo na Live In-Sanity, k moj frend špila v Ambassador Of Sifilis :) (http://www.ostriga.org/index.php/2007/1 ... -sanity-2/). Sm hotla it v petek še na Bonfire v Italijo, pa mi neb znesl, ker bi celo soboto prespala, zvečer šla na 2 koncerta, v nedelo se p s tipom vidva; nasledn tedn v šoli je pa morilski :cry:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 21. Nov. 2007 18:46

sarcasm so res dobri - sm bl lan enkrat...

Paganfest Tour
19.11.2007
V začetku aprila se na evropsko turnejo, Paganfest Tour, odpravljajo Ensiferum, Korpiklaani, Moonsorrow, Tyr in Eluveitie. 15. aprila se ustavijo tudi pri nas (glej Koncerti). /M.P./


tole bo ful dobr, sam k je spet sred tedna :cry: :cry: :cry:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 22. Nov. 2007 9:58

Itak, da dam gor slike. Vala :) Drugače pa mene tudi ubija, da je večina dobrih koncertov itd. čez teden. Kriza! Ali pa predraga karta...mater! Ali pa je vse na kupu. Npr. naslednji petek grem na Interceptor, naslednji dan pa bi full rada šla na Pankrte. Samo karta 22 eurov. Šment! Če bi vsaj nekaj dni bilo narazen vse skup :cry:
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 25. Nov. 2007 19:04

No ja, včerej sm se pol odločila za Fabrko; glam party. Folka je blo kr dost, vrtel so pa same glam himne. Žou mi je sam to, d smo tok pil in smo na konc usi nek ležal (baje), jst sm zarad tega, k sm bla tko pjana raj šla dam...
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov