Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ČrnaSenca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ČrnaSenca » 14. Sep. 2007 8:32

Meni se pa ne zdi da je 6 dni preveč. Letos so bile prave metal počitnice. Res sem dala glavo na off.

kar se tiče oblačil, se pa strinjam z Gregalino. Ko enkrat diplomiraš in imaš resno službo gledaš na te stvari čisto drugače. Jaz si čez teden niti slučajno ne morem privoščiti črnine pa sej tudi drugače nisem bila stalno oblečena v črno, je pa res da prisegam bolj na temnejše barve. Marsikateri od metalskih kolegov me skoraj ne spozna, če me vidi v službeni opravi (elegantni). Pač tako je in tega se ne da spremeniti. Služba je služba, družba pa družba.
Alone in the forest of dusk I ride, without one path where I could go, a place of ancient splendour rise, darkness fall upon my face.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 14. Sep. 2007 9:01

^^Vidim, da maš na avatarju Graveworm. Ti je kul skupina? Js sm jo včas poslušala, so mi bli dobri, sam zj pa ne več...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 14. Sep. 2007 9:24

Meni je enostavno boljše da grem za 3 dni na MC, za 3dni na Brutal Assault, če keš znese bi še šla na Wacken. Meni je drugače zakon če sem na kakšne festivalu več dni, vendar enostavno ne zdržim. Noge me več gor ne držijo če drugo ne. Pri tem pa niti alko ne pomaga :D Vsaj meni...
Uporabniški avatar
ČrnaSenca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ČrnaSenca » 17. Sep. 2007 11:25

Ja tale avatar je že kar star ampak še vedno sem fen. Sem pa na MCju letos videla, da se je kljub grozni vročini nabralo kar veliko fenov od Graveworm.

Zame je MC tradicija in ni važno koliko dni traja. Je pa res, da zelo malo hodim v tujino na festivale. Bi šla pa drugo leto na Češko, seveda odvisno od financ.
Alone in the forest of dusk I ride, without one path where I could go, a place of ancient splendour rise, darkness fall upon my face.
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 22. Sep. 2007 10:24

Tamiska napisal/-a:ok, dekleta, da smo si na jasnem. metal ni stil oblačenja. Če poslušal metal, ti ni treba gledati kaj boš oblekel in se siliti v črna oblačila. Tud če nisi darkerica, ti ni treba fejkati. Jaz poslušam metal že od nekdaj pa ljudi preseneča, ker mam blond lase in se občasno oblečem tudi v roza stvari. Ne me narobe razumet, vendar to se mi zdi neumno, da bi se prisilno oblačile v nekaj kar vam morda ni udobno. Se pa niste šeme.


Glede skupin... Zadnje čase so mi všeč ženske skupine, kot je kittie in flyleaf. SlipKnot-i so itak kasika, korni so že zdavnaj odpali, ker so postali klasika. Dekleta probajte skupino Interlock, devildriver in kaj bolj umirjenega, stone sour in ill nino.

Se čist strinjam da ni stil oblačenja. Men grejo blazn na živce neki wannabeji, ker mislijo da so metalci če so v črn napravleni. Al pa še hujš je na goth sceni. Bljak, sami pozerji, redek ve, zakaj so oz. smo takšni. Sama imam sicer v omari same črne stvari (mogoče še kaka rdeča al pa Skold style zelena se še najde), ampak se ne oblačim v črno zato, da bi blo kao neki cool, ampak zato ker mi to sede in se ne počutim dobro v drugih barvah. Aja, las pa nimam črnih :D Mam moje natur blond ker se mi zdi bv da bi bili vsi enaki.
Glede glasbe (se ne omejujem glih na neko zvrst metala): Bauhaus, Skold, NIN, MM, R+, Metallica, Emigrate, SOAD, Shotgun Messiah, Laibach, Kiss...ma velik je tega (pa tud še kej ne-metalskega se najde...)
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 25. Sep. 2007 7:20

Gre kdo 15.10. na Amon Amarth+Dimmu Borgir v Lj?

Thrashy-se dobive pred koncertom?
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 26. Sep. 2007 11:57

ja,ja itak itak se dobiva kej ane, sj se bova še slišale ;) wiii,wiii,wiii
če ne lih pred halo pa lahk poj kj na kšnmu afterpartiju? ker dan pa je to?
sobota? petk?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 26. Sep. 2007 12:06

Hjao-ni sobota, niti petek, ampak en fucking ponedeljek! Pa daj... :? Upam da bom sploh fraj dobila v torek. Takrat komot na afterpartyu. Če ne pa pač prej.

Ti drugače ne greš not?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 28. Sep. 2007 8:20

Celtic Frost in Tankard sta nova potrjena banda za Metal Camp 2008. Ulala :D

Dimmu Borgir bodo podpisovali v MOM
Trgovina Master Of Metal sporoča, da bodo Dimmu Borgir na dan koncerta, torej 15. 10. 2007, ob 16. uri pred trgovino Master of Metal v Ledina centru (Kotnikova 5, Ljubljana) podpisovali CD-je. V poštev pridejo samo CD-ji in nič drugega.

Pa daj, jaz pa grem komaj od petih od doma :cry:
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 28. Sep. 2007 8:27

^^Pa pojt prej od doma :D To se mi pa zdi bedno, da podpisujejo samo cd-je. Kr neki. Sam zato, da jih kupiš :roll:
Men so bli Dimmu Borgir ful dobri (še v mojih metalskih časih :) ). Sploh mi je biu luškan klaviaturist, basist ma pa svetovn glas! Drgač pa mi še zaj ni jasno - a je mel basist pred Dimmu Borgir band Borknagar, al po tem...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 28. Sep. 2007 8:47

Basist je med tem ko je bil z Dimmu Borgir sodeloval z Borknagar. Za leto 1999 sem še 100%, za naprej pa ne vem več.

Ja,bi šla prej, samo delam+vsega sem dobila prevoz zastonj, tak da...pa ok. Saj meni je glaven koncert. Tisti avtogram bi bil samo češnja na smetano. Plus zanima me kako zgledajo od blizu :P
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 28. Sep. 2007 11:41

Mene pa sploh ne čudi da bojo podpisovali samo cd je, skomercializiranci kot so..
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 01. Okt. 2007 7:29

men pa starci ne dovolijo it n koncert - k me kao že itak ni vlik doma :cry: :cry: :x no, vsaj prčakujem kšne slikce od unih k boste šli :P
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 01. Okt. 2007 7:31

the big red machine napisal/-a:Mene pa sploh ne čudi da bojo podpisovali samo cd je, skomercializiranci kot so..


Ja,to pa res :? Samo so vseeno dobri.

somebody- pa tvoji starši moraj znat da boš šla? Zakaj enostavno samo ne greš? :D Ali pa si pridna še teh 14 dni, pa boš ziher lahko šla. Jaz že komaj čakam! Ja,slikice definitivno bojo. Samo upam da bom lahko prešvercala notri fotkiča. Valda bom imela ruto okrog vratu, pa pol spodaj fotkiča. Žal ni tanki, tak da upam da mi bo uspelo. Ali si ga pa pod krilo zvežem :lol:
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 01. Okt. 2007 8:53

Bulma napisal/-a:somebody- pa tvoji starši moraj znat da boš šla? Zakaj enostavno samo ne greš? :D Ali pa si pridna še teh 14 dni, pa boš ziher lahko šla. Jaz že komaj čakam! Ja,slikice definitivno bojo. Samo upam da bom lahko prešvercala notri fotkiča. Valda bom imela ruto okrog vratu, pa pol spodaj fotkiča. Žal ni tanki, tak da upam da mi bo uspelo. Ali si ga pa pod krilo zvežem :lol:


ne, n bo šlo. ja, pa morjo vedt, č me kr n bo iz šole domov... pomjm mt tak halo nažene pa me pride kr n gospodarca iskt. sploh pa k še nism 18 (lohk bi mel enih par dni poznej koncert pa bi šlo :wink: )
drgač pa držim pesti d dobiš fotkiča notr :D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov