Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 24. Avg. 2007 10:02

Minič, ledrca, pod mini kiklco pa še pajkice alpa mrežaste nogavice :D
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 24. Avg. 2007 13:40

........waaaaaa, so tipisch glamm!!!.......alpa samostoječe luknjaste nogavice svetlejših barv čez pajkice............
Kl.......................................................no te škornje ga sekajo jaz jih tut morem nabavt, sam ne za take scene ampak za na motor, pa ja sam da škornje ne bi mele enih jebenih vzorčkev gor.........bruh..........
LP
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 24. Avg. 2007 16:26

Itak, glaammm :tanz: . Ja, sej jst se tud želim tem vzorčkom izognt, sej sm že vidla takele škornčke, oz. jih mam že ogledane :cool: . Na netu so mal revni s slikcami, zato sm najbolj podobne nalepla :D
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 27. Avg. 2007 17:01

čao!
se opravičujem ker bom zdj kr nekaj druzga prašala ampak me tole res zanima.
kako je s to slo skupino, ki ma nkj podobnga kt metal---->d-fact.
bi mi mogoče kdo malo bolj obrazložil, ker oni so kao antinatovci če se ne motim.
ali so bolj slab zgled mladim?
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 31. Avg. 2007 17:51

Oni špilajo metal/folk/hip hop.
Uporabniški avatar
Tamiska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 1. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamiska » 02. Sep. 2007 8:27

Thrashy napisal/-a:........waaaaaa, so tipisch glamm!!!.......alpa samostoječe luknjaste nogavice svetlejših barv čez pajkice............
Kl.......................................................no te škornje ga sekajo jaz jih tut morem nabavt, sam ne za take scene ampak za na motor, pa ja sam da škornje ne bi mele enih jebenih vzorčkev gor.........bruh..........
LP


ok, dekleta, da smo si na jasnem. metal ni stil oblačenja. Če poslušal metal, ti ni treba gledati kaj boš oblekel in se siliti v črna oblačila. Tud če nisi darkerica, ti ni treba fejkati. Jaz poslušam metal že od nekdaj pa ljudi preseneča, ker mam blond lase in se občasno oblečem tudi v roza stvari. Ne me narobe razumet, vendar to se mi zdi neumno, da bi se prisilno oblačile v nekaj kar vam morda ni udobno. Se pa niste šeme.


Glede skupin... Zadnje čase so mi všeč ženske skupine, kot je kittie in flyleaf. SlipKnot-i so itak kasika, korni so že zdavnaj odpali, ker so postali klasika. Dekleta probajte skupino Interlock, devildriver in kaj bolj umirjenega, stone sour in ill nino.
Uporabniški avatar
Tamiska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 1. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamiska » 02. Sep. 2007 8:32

Se opravičujem. Korni niso več klasika, postali so komercialni.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 02. Sep. 2007 22:32

Ja, Stone Sour so zakon! Itak da, če pa poje pevc od Slipknotov :wink:
Uporabniški avatar
jozica1
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 409
Na forumu od: 29. 4. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jozica1 » 03. Sep. 2007 9:08

jst mislm da se nbena ne sil v to. mense zdi da če ne kako drugače dobiš tak okus za modo s tem ko imaš nekega vzornika in mu želiš biti podoben.

Pri meni se je tak okus razvil iznenada. Sem bila tudi še v roza itd pa sem mela ful rada metal, pa sm vsem razlagala tko k ti, sčasoma... me je pa kr not potegnil. Ne maram rooza barve in kičastih vzorcev, najraje se oblačim v črno, nekaj časa sem imela črne lase...

To je po mojem mnenju odvisno od človeka. Metalci so tako ali tako nežne duše ki s to črno barvo, pripadnost neki ''skupini'' ustvarjajo nek ščit, da ne bi bili mogli biti prizadeti. Že če se poglobiš v besedila (ne vsa da se razumemo ;)) je moč opazit to ''nemoč'' proti svetu.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 03. Sep. 2007 9:45

Jaz se tudi ne oblačim vedno v črno. No,ko grem ven in to ja, ker se pač v črnini zakon počutim. Tudi ko nisem bila metalka sem se full rada v črno oblačila.
Ene ženske res pretiravajo s tem-meni so smešne. Niti pičice drugega na sebi kot črna-od las do nog. :lol: Saj če jim paše ok. Samo za moje pojme je to pretiravanje. Jaz se npr. full rada oblačim še v olivno zeleno barvo+rjavo. In zaradi tega nisem nič manj metalka kot če sem samo v črnem.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 03. Sep. 2007 15:07

Pravi metalc si po srcu in ne po zunanjosti :!:
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 03. Sep. 2007 15:43

točn tko, gregalina.
tud jst se oblačm v duge barve kot v črno; belo, mam en siv pulovrčk, pa dvoje olivno zelene hlače pa majčko, pa še ene dvoje drap hlače. sploh kdr grem h komu od familije na obisk - pač jim ne odgovarja d se oblačm v črno in jim je ob tem neprijetno, men se pa tud ne da prerekat z njimi d metal pa satanizm pa črna barva niso eno in isto. mi pa frendi včas k me vidj v beli majčki rečejo d me sploh niso navajeni v taki barvi. :lol:
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 05. Sep. 2007 14:52

Ja jst se drgač full dobr počutim v črni, vendar pa mi je zelo všeč tudi vijolična in rdeča barva, pa olivno zelena... Tiste škornje pa hočem, ker sm se čist zalubla u njih :love: .

No ja, ste prej prelagal bende. Jst predlagam Wig Wam-Norveški glam bend, leta 2005 so v Kijevu zasedli 9 mesto, s pesmijo "In my dreams";

http://www.youtube.com/watch?v=qh7hiaq0 ... ed&search= :tanz:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 08. Sep. 2007 13:46

Metal Camp 2008
Finci Catamenia so potrjeni za Metal Camp 2008, ki bo med 4. in 8. julijem v Tolminu.


zgleda d bo sam 4 dni :( pa še čudn datum - od petka do torka; res n vem kva zadne cajte mislejo k dajejo skoz ene čudne datume :?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 14. Sep. 2007 7:17

Od petka do torka? Wtf? :? Meni je pa še vseeno boljše če je 3 dni, ker takrat nisi tako zmantran in ti uspe vse videt. 4,5,6...dni je definitivno preveč!

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov