Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 09. Jul. 2007 20:33

Mene pa zanima če ma še kdo od vas folka tle gor mejbi namen jt na Heavy metal night to soboto in pa pol na Metal mania open air festival v Komnu avgusta?
Ali vsi samo metal kamp :cool:
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 09. Jul. 2007 21:51

Kdaj točno je sploh to?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 10. Jul. 2007 7:04

Jaz ne grem ne eno ne drugo. Grem pa zato na Češko na Brutal Assault fest :D Komaj čakam. No, na MC pa če dobim karto v nagradni igri :) Hehhe. Le kakšne so šanse? :D
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 10. Jul. 2007 12:47

heavy metal night je tole soboto zj k pride - Veliko Ubeljsko-Kras (15eur)
metal mania open air festival Komen pa je 10.8. in 11.8- če se ne motim.(25eur)

super bo!!!!

aja bulma, mislim, da maš ti kr dobre šanse da kaj zadaneš glede nato da si že večkrat nekj zadela............mislim, da maš kr roko za te stvari :)
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 11. Jul. 2007 6:52

Jaaa-šanse so vedno :D In na srečo imam srečo s tem. Super bi bilo če bi dobila karto za MC. Lahko si direkt napisal kateri dan bi šel. Sem napisala soboto. Samo potem ne vem kak bi prišla tja. Ker folk bo valda že od prej tam. Tak da...bomo videli. Zaželjen je tudi paket Metalcamp kot vsako leto :D

Thrashy-ti greš? Škoda da se ne bove mogle dobiti. Če ne prej pridem oktobra na Amon Amarth&Dimmu Borgir. Pa potem se dobive :D
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 11. Jul. 2007 12:05

jp, držim pesti da boš kj dobila.....vso srečo!
ne, jz ne grem letos nič v Tolmin ker imam obveznosti z faksom pa tut tko ne vem me pretirano ne vleče........ni letos nobenga prov tazga banda, da bi mene full tja vlekl (čeprov so nekateri full dobri bandi a vseeno, al sem jih že vidla al pa se mi za njih ne da dajat tolk keša)
ja, jz sem mislna da se bova kj doble že takrt k je bil menson tle v lublan......in upam, ja da se bova pa pol za kako pjačko doble oktobra ko maš tist koncert..... :razz:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 12. Jul. 2007 6:58

Hehe-dobila nagrado-CD od Bling Guardian :D Jupi. Samo to pomeni da ne bom dobila karte. Damn! Pa ok. Tak nimam keša, pe še sama bi se mogla v Tolmin pelat. To mi pa niti malo ne diši.

Ja,itak da se dobive. Mogoče bo še prej kaj. Ali pa prifurajta s tvojim v Prekmurje.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 12. Jul. 2007 20:57

hudo, blind guardian so zakon band!
ket pa ti to špilaš zmerj?
maš pa res srečo al pa zmerj sam ti igraš :D .........joke........
no lepo se mj pa upam da se kj vidva kmal ja............za prekmurje letos spet ne bo časa.........žal.........
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 13. Jul. 2007 6:50

Aktivno igram take nagradne igre. Za vstopnice, pa cdje, majice itd. Mislim da ne igram edina. Hehe :) Ali pa tudi.
Najbolj zakon nagradna igra je bila ko sem lani dobila karto za koncert Amon Amarth+srečanje z njimi, čeprav je je to podrlo. :cry:

Ti tudi igraj. Lahko maš ti tudi srečo. Hjao...najboljše da začnem igrati še Loto-mogoče bi pa bilo kaj :P
Škoda da te ne bo. Saj jaz se potrudim priti v Lj prej kot oktobra. Bom videla če mi bodo na delu podaljašli ali ne. Če mi bojo pridem,ker bo potem spet denar :D
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 13. Jul. 2007 11:30

ja sj, jz bi tut igrala............sam povej kje to? prek kake revije al kuko?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 13. Jul. 2007 11:36

To nagradno igro sem igrala preko Večerove TvPriloge. Prav tako za Amon Amarth. Imeli so tudi za Iron Maiden...glavno vse večje kar se dogaja. Drugače ostale paketke ki sem jih dobila 2 leti zaporedoma (metalcamp), sem pa igrala na Paranoidu. Samo letos pa nič nimajo. Sestra si kupuje slovenski bravo-tam so tudi nagradne igre in seveda prek mtvadire. Tudi v reviji Antena je bila nagradna. Tam sem tudi igrala, samo še ni nagrajencev. Jaz imam slučajno srečo da si od moje sestre kolegice (stare 15 let) kupujejo vse te trač revije in potem ji povejo ko je kaj takega not, ker vejo da poslušam metal. Drugače pa poglej vmes kaj ko hočeš iti na mtvadrio,pa paranoid...:D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 24. Jul. 2007 9:59

Kak je bilo na Metalcampu? Anyone?
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 25. Jul. 2007 1:11

En folk je navdušen, drugi manj. Dani Filth se ga je naklal do daske, Immortal so bili bojda fenomalni (itak, če so pa Immortal), Kreator so šepal (ne verjameeeem :D)i, Sepulture, Gravewormov in Pain pa nihče ni komentiral (halo! f*cking pussies). Na paranoidu so slike ;) Sluz tipa Blind Guardian ipd. pa me niti najmanj ne zanima.

Drugač pa Metal Mania here I come, Dying Fetus je treba videt!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 25. Jul. 2007 7:20

Ja...slike sem sproti gledala. Drugače mi je pa še zdaj bad da nisem šla. Samo kaj če vse ne morem iti. Jeee,brutal assault-še 2 tedna :D

Kolko je pa kaj folka bilo? Veš kaj?
Uporabniški avatar
ČrnaSenca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ČrnaSenca » 25. Jul. 2007 14:07

Menda okoli 10.000 v čet., pet. in sob. Bilo je pa itak noro. Ja Deni se ga je nažgal tako hudo, da ni vedu kater komad poje. Zgodba je pa precej dolga. Cel dan je počel pizdarije, pozno popoldan je pa še varnostnikom ušel in ukradel en bicikel, ter se po tistem tolminskem hribu odpeljal do najbližje gostilne. Model se ga je napil do daske in razbil pol gostilne. Policisti so ga v kibli pripeljali nazaj. Člani benda se sploh niso pripravili za koncert, saj je bil Deni preveč out. Ker organizator ni hotel odpovedati, so le šli na oder. Deni se je stalno spotikal, razbil en reflektor za 11.000 eur in vrgel ventilator v občinstvo. Da ne bi slučajno o petju. Bili so na odru malo več kot pol ure. Mi smo vedeli zakaj se gre, ker poznamo organizatorja, ostali so pa samo gledali. Še nikol se nisem tako nasmajala na nobenem koncertu ...

Kreator so imel čist zanič saund, ker v četrtek veliki oder še ni smel obratovati na polno. Gravewormi imajo čezdalje več fenov - kljub grozni vročini v času njihovega nastopa (sem šla potem direktno v Sočo). Ensiferum so itak trgal, Motorhead pa tudi seveda. Immortal so bli pa tud zakon.

Komaj čakam MC 2008!!!
Alone in the forest of dusk I ride, without one path where I could go, a place of ancient splendour rise, darkness fall upon my face.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov