Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 16. Maj. 2007 7:02

Še itak sta skupaj? :D To se spomim da si mi razlagala, pa potem sem jo spoznala tam pri beach stageu. Se spomniš? :D Full dobro!
Ja...oja. Iz tujine se full splača. Jaz bi si tako rada naročila eno torbo itd. pred xtra. Samo je to v Nemčiji in si sama lih ne bi. Trgovina je pa vau :eek:
Jaz tudi ne nosim (več) majic z bendi. Edino od mojega vlačim Darkthonre, ker mi paše da mi je tako velika. Šla sem celo tako daleč da mi jo je dal :D
Jaz enostano pač palim na črnino, pa na ogromno modnih dodatkov. Pa so pač tile bolj metalski :)
Eh,MC je pač MC. Me full zanima če so res Hatebreed odpovedali. Baje da bi naj...že par kolegov zaradi tega ne gre na MC. Samo ne vem kje to piše,no. Ali pa MOM hočejo prodati čim več kart,pa bodo komaj potem povedali kdo vse je odpovedal :x
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Yancha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 9. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yancha » 16. Maj. 2007 8:46

Men je metal ful zakon muzka,sam ne morem pa rečt,katera vrsta metala...ker mi niso vse dobre...Heavy pr men recimo odpade,k mi je presoft...Najraje mam metal,k se je razvil v zadnjih 10-15-ih letih...alternative metal al kakorkol že...
Zadnje čase sm čist v Slipknot-ih...Ko jih slišim oz.vidim,kr zamrznem...Balzam za dušo :D . Pa une njihove maske...mmmmmm
:) .
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 16. Maj. 2007 10:24

ja sj to je pa itak stalna fora, da povejo šele pol kdo bo odpadu ko je folk že kupu karte, alpa celo leta 2004 se mi zdi so za en band bleck metalski povedali da odpade šele noter na samem festu.
se spomnim ko je kolega pršel samo zarad tega banda (če se ne motem al se je šlo za darkthrone, sj ne vem več) in je bil pol čist bogi.......
pa tut vem en let da so pol nabluzil, da so jih kao na airportu en band zjebal al kwa in so mogli nazaj.........sj se ne spominim več točno.......ampak ja, par bandov je odpadlo že na tako foro, da je folk že bil tam in mel vstopnice............
ej kva pa je to za en shop ko si omenla v Nemčiji? Maš link? Al samo prodajajo blek cunje?

Janca: soft???
full relativno rečen, se ti ne zdi?.........
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 16. Maj. 2007 11:02

Aha. To je to!In to je totalno nesramno.
Ja,prvo leto bi naj bili Dark Funeral, pa so odpovedali. Mogoče so bili Darkthrone tudi, samo ne vem.
Ja,ta shop v Nemčiji ja vau! Daj,si nekaj naročive. Ker jaz bi full rada imela eno torbico...samo takše cote kot so v tej trgovini pa res ne more vsak nositi :D Že totalno sado-mazo variante :D
Evo link:http://www.x-tra.de/english/index-2.html Jaz bi si grozno rada nekaj naročila,samo hm..ne bi rada sama za poštnino dala. Sicer mam neko sorodnico v Nemčiji, samo si nisve tako blizu da bi ona za mene prevzela in mi posala. No,mogoče pa bi.
Najdi si nekaj...kakšne modne dodatke (čeprav se mi zdi da jih ne nosiš).
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 16. Maj. 2007 12:59

sm zj pogledala majo kar zanimive stvari, čeprov tak stil men lih ne leži, mi je pa blo recimo nekaj malenkosti prov zanimivih, čeprov so to male stvari ki si jih tut prov fuuuul tut ne želim ampk bi jih mela, samo bi pomoje več za poštnino dala........
ne vem, všeč mi je bil un diško za v avto v obliki križa, pa pol gumbi so cool, ena majčka mi je tut cool-ampak prov predraga za eno navadno majco-taka črna z lobanjo gor-pa tko stane 30 al 39 evrov.......
aja, pa un kostumček za otročka-netopirček mi je tko cool,,,,,, tko če bi mela otročka, bi ga prov za pusta v to oblekla pa v vrtec poslala..........hehe, hudo.......
JA! DARKFUNERAL JA, NE DARKTHRONE........sem vedla da je nekj dark.......sam sj veš moje znanje o tem metalu je totalno šibko :nixweiss:
v glavnem upam da boš dobila koga ki bo s tabo naročil........čeprov je tko najbolj met nekoga ki ga poznaš, kot pa kr enga, ker te lahk kej zajeba.......
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 16. Maj. 2007 13:19

Ja,ja-potem pa so Dark Funeral. Saj je šel pol kolega tvoj v Maribor na koncert-ali?
Jaz sem bila in moram povedati da je to en najboljših metal koncertvo mojega življenja.
Ja,meni so tudi bolj kul modni dodatki kot prav cote. No,kakšne majice so čist fajn. Meni je npr.ona torbica ki je kao kitara tak zakon. Pa zapestnice,pa uhani itd. Mogoče bom celo navezala stik s tisto sorodnico. Mislim da bi se to najbolj splačalo. Upam da bo ona za to :D
Saj valda ji ne bo težko napisati naslova pa meni nazaj poslati. Samo ok. Obstajajo tudi taki ki jim je kaj takšnega težko. Whatever!

In,na keri koncert greš kaj v bližnji prihodnosti?
Btw,kje ste vse ostale ki ste prej pisale v tej temi?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 01. Jun. 2007 11:28

Spet zatišje :cry:
Tisti ki greste na Maidne vam želim nepozaben večer. Sigurno bo žurka na kubik.

Jaz pa sem ravno dobila karto za M.Manson. Zdaj te vseeno grem :D Gre še kdo? Da se lahko dobimo tam na pivu :bia:
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 01. Jun. 2007 15:19

Jaz tudi poslušam metal. Še nedolgo nazaj sm bla čista death metalka, poslušala sm: Scar Symmetry, Amon Amarth, Wintersun, zlo ušeč so mi bli tud Dark moor-ji, Hammerfall, Sonata Arctica, Kreatorji itn. Zadne čase sm pa ( večinoma po zaslugi fanta) bolj na glamu- W.A.S.P., Kiss, Poison, Scorpions, Quiet riot, Ratt, Motley Crue, Twisted Sister, Danger Danger, White Lion... Pa Maidni, btw- upam, d se ju3 kej vidmo :D :cool: :cool:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 03. Jun. 2007 17:46

jp, mejdni so ga baje žgal, ker jz sem jih zamudila, oz. sem jih hotla mal pred stadionom poslušat pa sem tja pršla pa je bil samo še en komad, pa so mi pol povedal da so kao že full zgodj začel.......mogoče so uro prilagodili mladini se mi zdi.......k res sem mal gledala populacijo ljudi ki je pol ven hodila iz prizorišča.......average age: 6TEEN........
noja, sej je blo pa pol tok bl fletn na after partiju v fabrki.......čeprov je zrak tam not čist v k***......sploh če je full folka.........možnost da se zadušiš če si doooolg časa tam :razz:

po zaslugi fanta si zamenjala stil muzke? Kako tipično od določenih žensk....kajti mene prov noben ne more prepričat v drug stil pa če je ne vem kva......kar mi je všeč v začetku mi bo skoz.......
.......full zanimiv da si iz death-a pristala na glamu......to pa je ljubav :razz:
To je isto ko če bi jz zj spoznala enga ne vem blek metalca (kar ipak težko dvomim da bi mi bil všeč k me odbijajo že tko) in pol bi kr zarad njega začela ofuravat nekj druzga........
ok,ok........pač vse več je takih.........sto ljudi sto čudi.............
CHEERS to metal chicks!!!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 04. Jun. 2007 7:19

Torej folk-kako je bilo??? Sploh nikjer nisem ničeasr zasledila. Ne koliko je folka bilo itd. Nič! Pa me zelo zanima.

Eh.Thrashy-jaz sem pa mislila da boš šla Škoda! :(
Oh fuck...zaradi tipa ne poslušaš več death it! Upam da ti je muzika ki jo on posluša bila res všeč da si jo začela še ti. Ker či ti stil menjala zato ker njemu ni bil všeč, ali pa še huje-da ti je moril da tega ne smeš poslušati potem pa res ne vem kaj naj povem razen tega da je to za bruhati.
Nažalost jaz tudi poznam punce ki so prej poslušale pop,potem začele z metalcom postale metalke-totalne seveda ( :D ), potem se spečale z rejverjem pa spet bile rejverke. To ni za verjet! Jaz tega NIKOLI ne bi (ne bom) naredila. Je res da sem od fanta pobrala nekaj dobrih bendov,prav tako on od mene to je pa vse!

Thrashy: se dobimo pred Mansonom? Boš v Lj?
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 04. Jun. 2007 10:00

ne, not na mejdnih nism bla iz preprostega razloga in sicer da sem jih že vidla pa da je bla karta zame trenutno res predraga......
ej kdaj pa je manson? keri dan? ne vem če bom v lj k mam zj namen jt domov 6.6 in pol bit doma vsaj do 15ga, ker sem res že ful too much long v lublan k je tale izpitno obdobje........
bi blo pa res cool ja da bi se dobile........magar pol k bi blo konc mansona bi šli na kak drink magar.........we will see........
maja, itak da štekam, da od tipa al pa kogarkoli pobereš kak dober band ko prej nisi čul za njega, samo men osebno se že to zdi full velik preobrat iz deatha na glam.........štekaš, k res full si ne znam predstavljat enega surovega death metalca da ga bo pa kr en prepričuv pa bo reku: ok zj pa bom jz s tabo začel poslušat kao "pussy L.A. gay music"........čeprov ne me narobe razumet nimam nič prot death-u niti glamu.........obadva sta mi dobra.........
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 04. Jun. 2007 11:11

Manson je v sredo,20.junija. Mogoče boš potem v Lj že. Ja,itak. Če ne pred pa po. Valda bo kakšne afterparty :D
Mogle bi se dobit,ja. Upam da uspe.
Jaaaa-reden preskok. Saj glavno da je vse metal,ali vseeno. Pa ok. Če "prestopiš" postopoma k drugi zvrsti je še ok. Če pa kar naekrat prešaltaš iz deatha na glam ali karkoli že je pa to malo tak. :?
No, počakajve da se Dead_kid oglasi in pove svojo plat zgodbe :) Mogoče ja pa pač po zaslugi fanta ugotovila da ji glam bolj leži kot death! :D Weľl see....
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 04. Jun. 2007 12:05

v bistvu mi je čist vseen......k itak je full folka tko pa nima veze, kukr kermu paše, jz sem sam tko povedala svoje mnenje ki je objektivno na vse na splošno.......ne lih za konkreten primer dead kid, čeprov me je pa spomnlo nato ja, da sem to povedala...........anyway..........I don't care........

ja cool 20ga bom v lublan zih k mam izpit na faksu in pol se bomo dobile, magaar bi šli na metelkovo če bo mela mariča after party......bomo se še zmenil......
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 04. Jun. 2007 15:07

ej, a so metallica že kdaj nastopal v lj???
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 04. Jun. 2007 17:21

že so bli ja mislim da 99ga tut na stadionu

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov