Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 11. Nov. 2006 21:05

Hehe :D K sebi še prihajam, domov sem pa prišla včeraj :D Joj...ma blo je the best!!!! Res! Nepopisno noro!! Totalno so razturili...
Ja..edino meetinga nisem izpeljala. Naj bi kao prišla ob pol šeste do šeste in bi tu nekje bil meeting. Sem prišla ob šestih, samo ni blo nič iz tega,ker sem ga kao zamudila. Halo?! Sicer dvomim da je to moja krivda bila,ali vseeno.
Mah sem vsaj karto dobila, pa dosti fotk naredla:D Eden boljših koncertov ever je bil,pa full boljše je blo kot na MCju. Tudi Tyr+Wintersun so me prijetno presenetili. :D Drugače pa upam, da bo letos še keš da še opravim kakšen koncert :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 12. Nov. 2006 23:22

No me full veseli, da si se mela full dobro. Mi je tut dost ostalih kolegov povedal, da je bil koncert fenomenalen v kar ne dvomim, saj so le legende na svojem področju.......cool, ni kej.
Ja glede meetinga ti prov rade volje verjamem da krivda ni bila na tebi, ker to je pomoje kr nekj no, kao full nekj organizirajo pol je pa itak čist odvisn kok se band zmeni z organizatorji in kaj počnejo tisti hip, če jim manager dovoli npr. in blabla, tko naprej. No ne vem saj jz si to tko predstavljam.
Sj glavn da si karto dobila. A si bla dosti spredaj?
Jz pomoje ne bom šla na noben koncert to leto več, razen na kake lokalne koncertiče vrjanta jurja vstopnina pa žurka........taki koncerti tut zažigajo vedno v nulo........Drugo leto pa maybe, maybe na Grave digger, full bi šla po svoje spet.........we will see.......
Sem brala, da bo letos trajal metal kamp 7 dni..........fak, sj ne bi zmogla, ga ni dnarja.......verjetno bom šla za ene 2 dni, k mi je to osebno čist zadost.......seveda, če bo sploh kak the best band.......kr verjetno bo, če bo trajal fest toook dolg......Sam upam, da ne bodo uno sceno nardil, da bo lih v vseh teh dnevih en dober band, ki si ga bom želela pogledat.......pol pa bo jeba...... :roll: kuko se odločit.........
No sj bomo vidli, je še cajt do takrat, čeprov že pogrešam poletje, ker ratuje že svinsko mrzlo tle.......ajd, lp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 13. Nov. 2006 10:43

Ja,res je bil fenomenalen koncert! Stokrat boljše kot na MCju,res! Ma bila sem celi čas tam v 4 vrsti, ker če bi šla bolj naprej bi me valda uničili, prav takoj mojga fotkiča :D Redno je bilo napeto - vrat me še zdaj nenormalno boli. Hehehe :D Ja,glede meetinga je pa ziher tako kot si napisala. Pa jebeš-so vsaj s karto ne zajebali.

Jao,jaz sem včeraj vidla da bo Metalcamp 7 dni, od tega 5 dni samo muzike. Ja,karta pa bo ziher 50.000 sit :eek: Ziher! Meni bi najbolj pasalo tam 2 dni, ker je že 3 dni preveč, kaj še pa 5 oz 7 dni :?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 13. Nov. 2006 16:18

Bulma napisal/-a:Jao,jaz sem včeraj vidla da bo Metalcamp 7 dni, od tega 5 dni samo muzike. Ja,karta pa bo ziher 50.000 sit :eek: Ziher! Meni bi najbolj pasalo tam 2 dni, ker je že 3 dni preveč, kaj še pa 5 oz 7 dni :?


a je to kjet na netu?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 14. Nov. 2006 10:34

somebody napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Jao,jaz sem včeraj vidla da bo Metalcamp 7 dni, od tega 5 dni samo muzike. Ja,karta pa bo ziher 50.000 sit :eek: Ziher! Meni bi najbolj pasalo tam 2 dni, ker je že 3 dni preveč, kaj še pa 5 oz 7 dni :?


a je to kjet na netu?


Ja,samo objava kolko časa bo trajal MC. Drugače za karto valda vidiš da se hecam :D Samo me ne bi čudilo....če bi bila kakšnih 30.000, ker je zdaj bila za 3 dni 18.000 :? http://www.paranoid-zine.com

Novi potrjeni bandi za Metal Camp 2007 so Blind Guardian, Doro, Sodom, Threshold, Dew-Scented in Graveworm.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 15. Nov. 2006 16:37

txn;
sm že mal zapaničarla k je en folk nabiju (na enmu forumu) d je metalcamp juNija d bom mogla dopust v šoli šparat :lol: al pa d bi bil glih tkrt k mamo maturanca tko je pa glih fajn
sej najbrž bom šla z kšne dva al pa tri dni mal pogledat... pa sej do trkrt je še deleč
G|i|a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 2. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a G|i|a » 17. Nov. 2006 21:30

men je pa zakon k bo metal camp drugo leto tko dovg....sam še ne vem če bomo zdržal.... :razz:
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 18. Nov. 2006 12:27

G|i|a napisal/-a:men je pa zakon k bo metal camp drugo leto tko dovg....sam še ne vem če bomo zdržal.... :razz:


a mislš za cel tedn it?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 18. Nov. 2006 14:12

G|i|a napisal/-a:men je pa zakon k bo metal camp drugo leto tko dovg....sam še ne vem če bomo zdržal.... :razz:


Ja,MC je vedno zakon bil :D Mah saj kul da je dalj časa. Samo če bo tako vroče itd. kak je letos bilo,pol ziher ne bo tak vzdržno kot si misliš :)

Jao,Amon Amarth bojo spet na Metalcampu igrali! Mater mam srečo!!! :D Že tretjič :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 26. Nov. 2006 9:18

Vem,da je še daleč vendar: CENE VSTOPNIC ZA METALCAMP!

Cene vstopnic za Metalcamp 07 so dolocene: poleg tedenskih in dnevnih vstopnic, so na voljo tudi 3 dnevne vstopnice:

Tedenska vstopnica vključuje:- Kampiranje od ponedeljka, 16.07 do nedelje, 22.07.
- Vstop na območje festivala od 17. do 21.07. (5 dni).
- Cena v predprodaji: 24.900 Sit

3 dnevna vstopnica vključuje:
- Kampiranje od èetrtka, 19.07.,do nedelje, 22.07.
- Vstop na na obmocje festivala od èetrtka, 19.07.,do nedelje, 22.07. (3 dni).
- Cena v predprodaji: 18.500 Sit

Dnevna vstopnica vključuje:- Vstop na festivalsko prizorisce na dan veljavnosti, vstop v kamp na dan veljavnosti,
- Cena v predprodaji: 9.990 Sit

Mislim...nekak normalno se mi zdi! Glavno da ni 30.000 sit kot sem jaz sumila, da bo :oops: :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 26. Nov. 2006 15:13

ja kr cool cene, sam zanima me če sam ne moreš določit npr. da vzameš karto za 3 dni, katere tri dni boš tam, al je fixno, da je teh 3 dni točno 19.7. do 22.07......???
upam, da ne bodo kako svinjsko foro naredil in pole lih prve dni dali cool bandov in pol še v zadnjih dneh.......if you know what I mean.........
noja, bomo vidli..........
.......jz, sm kr za sredno vrjanto karte 3 dni= čez glavo..........

lp
Deepsea Princess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 8. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Deepsea Princess » 26. Nov. 2006 15:39

keri bendi bojo na metal kampu?
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 26. Nov. 2006 17:58

Bandi niso še potrjeni oz. večino jih še ni znanih.......
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 27. Nov. 2006 10:36

Deepsea Princess napisal/-a:keri bendi bojo na metal kampu?


Heheh :D Amon Amarth bojo spet! :D Pa Immortal itd. Sicer pa vse lahko pogledaš na http://www.metalcamp.com

Thrashy: jaz sem tudi za tako srednjo varianto kot ti...samo po moje je res tak kot si rekla,da si lahko pol samo prve 3 dni. Jaz bi šla za vseh 5 dni,samo hm...malo preveč napeto. Pa še keša treba dosti, ker je itak voda navadna 400 sit, kaj še pa pol alkohol.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 27. Nov. 2006 18:54

hm, kr luštkane cene :D ; sam še tastarim bo treba zamorit d me pustijo pa bo :cool:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov