Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 27. Jul. 2006 15:12

ja ene bejbe so ble res v iber smešne........tko zunej malo manj kot 40 stopinj one pa v nekih žabicah pa plastičnih pajkicah pa škornjah do kolen pa po vrhu vsega še vse nališpane, napudrane itd.........ufff, ker napor!!! saj zame..........ok, 100 ljudi 100 čudi........
ej ne vem kolk je blo folka samo se mi dozdeva ja da je moglo biti tam okrog 5000-8000 ja..............
.........najbolj smešno je blo ko mi je moj tip pravil, da se je pogovarjal z enim varnostnikom pa ga je vprašal kaj misli koliko kart je bilo prodanih in mu je varnostnik nazaj rekel : "eh, mislim da tam okoli 60.000" :lol: ...........pomoje je bil to njegov prvi festival kjer je delal, da ima tako slab občutek za število ljudi......... :lol:
...........ej veš kva pa mene zanima kam se je zgubil ostal folk iz te debate??? prov tko nobene metalke-metalca ni več tle gor in mam kar filing da je ta debata ratala samo najina :D , cool, ampak vseeno bi blo fajn da bi še kdo drug kaj napisal........
.........ja bom rekla tipu za prekmurje, upam da bo kej časa zato in da bo hotel.........
lp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 28. Jul. 2006 6:39

Ja,samo ja :D Groza! Meni je blo vroče za znoret pa sem celi čas hodla v All starkah ali pa japonkah. Pa še krilo sem mela da mi je pihljalo. Pa daj...da bi pa bulerje nosla tam! Adijo!!!
Ma saj sem jih mela s sebo v primeru da bi bil full dež. Ker moje All starke razpadajo pa mi vsaka kapljica takoj predere not.
Maš prav kak si rekla-100 ljudi-1000 čudi...ali vseeno :D Hihi :D

V Prekmurje MORAŠ priti! Zdej še mata šanso priti z motorjem ker je tako vreme. Tam septembra bo valda spet cele dneve dež itd. Jaz se bom potrudila priti v Lj,samo pravim da letos to valda ne bo mogoče. Če lih bi rada šla....

Hahhahahaha :D Ta varnostnik pa je mogel biti prava pojava. Jaz za sebe vem da mam slab očutek glede tega kolko je bilo folka...sem pa definitivno ziher da jih ni bilo 60.000 :D :lol:

Ja,ta tema je pa res najina :D Kul po eni strani. Upam da si zaj folk ne misli da kao ne sme pisat ker si midvi piševe od Metalcampa. Ker vem da sta se par postov oglasile dve punci ki sta napisale da jima je metal kul. Hm...ne vem no :D :D :D By the way-si ful keša potrošila v Tolminu?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 28. Jul. 2006 18:54

hmm, kolk je šlo keša..........ne vem nekak tkole:

za karto: 17.000 sit
za hrano in pijačo: 10.000 sit
prevoz: 1000 sit
to je to ja...........no pol sem si pa dala še posebej pred metal kampom predelati k šivilji neke majčke in me je to tut pršlo 10.000 sit pa kupila sem si še un vrtni baldahin za na metal kamp za 3000 sit.......to je to........

se pravi kolk je to..........41.000 sit.........če seveda vse to štejem ja.........

in ti? kolk je pa tebi shujšala denarnica?

ja upam da bo res kej cajta pridt kej v tvoj konc pogledat, ker verjemi mam tut jz še cel kup sranja z faxom in MORAM nujn nardit letos!!!
bomo še kakšno rekli o tem....... :)

ej kaj se tam v vašem koncu kej dogaja tko na metalski oz. rok'n roll sceni? mate kak kafič tak, kej koncertov ipd? kakšno zbirališče?

Tle pri nas je bolj tuga vse skupj, edino kar je je nek Rock bar, pa še ta se čez poletje precej pokvari, ko začnejo notr nabijat tut kakšno luno, ceco, e.t. in podobno sranje..........

Ma,ja sem vidla ko so nekj še neke druge punce pisale v debato metal.......bi blo zanimiv da bi nadaljevale ane, ne vem ker jz sem pač takega mnenja če rečem da mi je metal všeč, želim tut čim več o tem govoriti ...........ne vem..........upam da se še kdo opogumi in kaj napiše.........pa tut unih bejb ni več ko so včasih pisale........kva so že ble : neka ramstajngirl, pa še ene ne vem točno več nickov.........

Ej kuko je že tvojmu tipu ime..........vem da si mi ga predstavla, samo totalno se ga ne spomnim več ko je bilo tako za kratek čas.........

noja, lep pozdrav
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 29. Jul. 2006 9:48

Jaz sem dala za karto 17.400 sit...za prevoz v obe strani 4000 sit...na samem Metalcampu sem pa zapravila 15.000 sit nekje. S tem da sem sebi ne nič kupla (na srečo mi je fant kupil en pas ki so pentagrami gor), sem pa kupla sestri majico od Gunsov,pa tipu en cd od Summoning :D Mi ni šlo z denarjem ven in si nisem kupla ene majice ki sem si jo hotela od Ensiferum. Pol pa pride nedelja...pa sem si preračunala da mi bo ziher šlo skozi če si še majico kupim. In grem lepo do stojnice in majice več ni bilo :cry: Sem neko pičko vidla kasnej da jo je ona mela. Damn! Zdej pa sem prisiljena si jo naročiti prek neta ko bo keš :D

Mah eh...pri nas je tudi tuga kar se tega tiče. Mamo v Murski Soboti en mladinski klub pa včasih kaj dogaja. Edino motoristi bojo še zadnji letos v naši bližini. Komaj čakam! :D Aja...pa mislim da bo pri nas ta teden en metal koncert...oz metal klavnica :D Čez teden bojo neke delavnice,v petek pa soboto pa koncert :D Vsaj to! :D Pa še en kolega igra. Sicer glupi grind...ali naj bo :D Boljše išta nego ništa :lol: :D

In Thrashy...kak si? Kak prenašaš vročino? :D

Aja-mojemu fantu je ime Marko. Ma ja..tisto je bila redna hitrica ko sem ti ga predstavila :D Saj pa če prideta s tipom v naše kraje se lahko itak družimo pa se spoznamo bolj konkretno :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 29. Jul. 2006 17:57

Ja sej pol si pa tut ti kr nekj keša zapravla v Tolminu............
.......Noja sej enkrat si pa lahk mal prvoščimo ane :D
.........Ej keri motoristi bodo to v Prekmurju?.......a to je kašen motozbor? Kdaj pa? Včasih vem da je bil tam v bližini en zelo popularen motozbor v Lendavi samo ne vem če je še to........mislim da ne več........
Uff, vročina, ne sprašuj sploh :) , več ali manj sem skoz doma pa spim, malo se učim in to je to..........proti večeru pa grem malo ven.........v glavnem dan enak dnevu.........bedno..........to pa vse zaradi tega faxa k si ne morem nič velik privoščit pa tut zaradi suhe denarnice :)
Včeraj sem Maticu omenla, da bi šla v Prekmurje pa je reku da lahko ane........samo pol verjetno bolj proti koncu avgusta, ker imam jaz do 25 avgusta izpite :( , fuj, pol septembra pa še cel mesec prakse..........anyway........
Aja, ej a pol je tam kaka vrjanta da tam kje prespiva, magar v šotoru, samo če bi ga lahko kje postavila, da naja ne bi kdo stran podil........
Kaj ti počneš kaj v teh dneh? A kej hodite v Moravske Toplice? Ali imate kje kaj drugega za kopat? Jaz bi full rada šla enkrat spet v Moravce samo je bilo že takrat fuull drago :)
Joj, meni je edino žal, da na metal kampu nisem pogledala za kako Megadeth kapco če so jih imeli, ker si jo res že fuulll dolgo želim. V MOM pa jih ima samo v nulo drage, pa še full teh tamalih metalkic sem vidla s tako kapo...........Jaz bi full imela uno k jo imajo na njihovem page-u pomoje ali pa pri Nuclear blast.......k je spredj logo od njih zadej pa tko piše: Live Metal?..........Die Metal!!!
Ok, že nakladam............fajn bot
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 29. Jul. 2006 18:15

berem vajn pogovor in mi je obcasno kar malo zal, da me ni bilo na metal campu..... ceprav, nekaj se staram, ne da se mi vec spat v sotoru, gledat pijanih tipov in pokozlane trave, se manj pa it scat v smrdeco 50 stopinjsko plasticno "toaleto" :D

mogoce naslednje leto, ce bodo res kake kul skupine.

kar se pa tice motoristicnih shodov, mogoce je misljen Bikers weekend v Lendavi? ce to se obstaja. bila tam pred 5/6 leti se mi zdi..... je bilo kar zanimivo, ja :bgdev:
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 30. Jul. 2006 10:36

Zdej bojo še zadnji motoristi v naših krajih to leto. So pa v Lukavcih (bližina Ljutomera)- Mk Moli Boga. Najboljše motoristi so pa v Gajševcih,samo so bli letos lih takrat ko je bil Metalcamp. Hodim na vse motoriste če mam vsej telko keša. Ker mi je enostavno na bikerjih zakon-no,tak žurka kot bikerji :D
V Lendavi (Petišovcih) NAŽALOST motoristov več ni. Mislim da že nekje 3 leta. Full bedaaaaaaa :cry:
Joj,Thrashy..moreta priti z Maticem. Za šotorit bi našla plac-po možnosti ob kakem jezeru ali kaj. V Moravce se pa ne hodimo kopat ker je predrago,poleg vsega pa se jes niti ne upam v kopalkah kazati okrog :S
Meni je pa žal da si nisem kupla tiste Ensiferum majice. Jes bila samo 3.500 sit, prek MOMa pa je 5.000 pa še nekaj. Grozno drago! Pol ti pa še poštnino nabijejo. Sem mojemu lani za rojstni dan naročila prek MOMa en cd pa je bil fajn poceni-2500-tu nekje. Samo sem pa plačala 4000 vse skup ko je to do nas prišlo. :evil:

Kepka: en moj kolega ni šel na Metalcamp ker je rekel da je prestar da bi spal v šotoru (1982 letnik). Samo tebi je vsaj žal da nisi šla-njemu pa ne :D Saj pa še bo naslednje leto itd. in po moje de z vsakim letom boljše :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 31. Jul. 2006 0:03

Jep, veš da tut jaz ugotavljam da se staram za take stvari, pa dobro za spanje v šotoru niti ne, ampak bedno pa je ja, glede wc-jov (fuj, une zelene škatle so bile res fuulll hot, dobro da sem šla vsega skupaj tja lulat samo ene 2x, sem rajši kar v mesto hodila v kak lokalček ali pa za kakšen grm.....) in pa ker se ne moreš normalno umivat-razen neki skupni tuši, pa preoblačiti se moraš noter v soparnem šotoru ves skrčen vlečeš tiste kavbojke gor :lol: ........kajšele, da bi se res nekej hotel make-up nase dajat........bedno.........
Sem pa letos prov sanjala doma z odprtimi očmi, ko sem se vrnila iz Mc kako bi blo fino imeti svoj avtodom in se tja pripelješ na kamping plac, notri imaš pa vse: svoj wc, svoj tuš, kuhinjo, klimo in pa.......mehko posteljico......... :sleeping: .........V upanju, da se kdaj sanje uresničijo........
Ja, mislila sem na bikers weekend ko je bil v Lendavi, baje včasih nek največji motozbor na Slovenskem.........
Eh, Bulma ga bomo že nekj zažural tut če ne bo nič dogajalo bomo pa mi žur nardil........ :razz: ............Res upam, da bo čas ............
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 31. Jul. 2006 7:43

Oh joj-sploh ne omenjaj wcjov :S Ker vedno ko sem se tlačila v tega vrelega dixija sem cela mokra ven prišla. Samo vseeno-so bili pa wcji full čisti in skoraj vedno je lepo dišalo not. Ker ko sem bla na kerem drugem koncertu na prostem so vedno tako smrdeli, pa vse okrog jeblo podelano ne samo v luknji. Bljek! :?
In na keri koncert nameniš iti v prihodnosti? Jest srčno upam da bojo Amon Amarth meli samostojen koncert pri nas,ker me je na MCju vse skup rahlo razočaralo :S Samo letos sem resno broke,pa sploh ne vem če kaj bo. Damn!
Ma meni je full žal da ni več motoristov v Lendavi. Ker ko so še bli sem jes bla mlada precej (tak mlada da so mi doma morili full) in brez keša tak da nikoli nisem bila. Mi je full bad zaradi tega. Ker je baje redna žurka to bla,pa še svetovno znani bendi so bli vedno itd. Vem da naj ne bi blo več,ker je organizator nekje v tujini ali zaporu ali nekaj takega :D Hjao! :D

Držim pesti da se nama bo še uspelo letos dobiti. Možno pa je tudi da če letos ne naredim letnika bom valda delat šla al nekaj. To pomeni da bom mela keš in bom prišla v Lj :)

Še nekaj fotk sem našla---}http://www.klub-mc.si/galerije/20060723MC-A/
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
ČrnaSenca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ČrnaSenca » 04. Avg. 2006 13:00

No po dolgem času se še jaz oglašam. Ja prav zanimivo je brati vajin pogovor. Grejo spomini takoj nazaj - MC. Na kratko - blo je fajn in pasje vroče, zato sem kar veliko časa preživela ob Soči in v njej. Skupine so mi ble gut - Amon Amarth, Scaffold, Wintersun, Dimmu Borgir ... Wintersun so mi bli sploh všeč, ker majo zlo razgibano muzko, prav tako Amon Amarth. Edin Dimmu Borgir, ki sem jih zelo težko dočakala, so me pa razočaral. Res so mel zlo zvezdniški show - brez komuniciranja s folkom in ful prekratko. So pa Kreator tok boljše vzdušje naredil. Mile je car.

Amon Amarth so nam svečko izpred šotora spizdil. Mel smo uno svečko za na grob in smo šele čez dva dni ugotovil, da je ni. No najdl smo jo pri šotorih od Amonov, ki so bli komej 10 m stran od nas. No v bistvu smo bli pa tud mal ponosni na to :D .

Mel smo fajno družbo. Letos smo mel dva šveda tud zravn. Edin prvi večer smo ga fajn skupi pil, pol pa bl tko. Tud enga benda nista šla gledat ampak sta skoz v unmu baru ob Soči pila. No verjamem, da sta že vse bende vidla. V glavnem letos smo bli malo manj po koncertih in več ob piru pri šotoru. Blo nam je fajn. Pol, ko sm prišla domov sem ugotovila, da sem samo en pir na prizorišču spila - vse smo v Mercu nabavl in dal v dve hladilni skupaj s Sočo. No pri prvem piru te je še mal motl, da ni bil čist hladn, pol pa ne več.

Bulma - mislim, da sem tebe vidla pri tuših, sam nism bla prepričana, zato sem bla tih.

Drugače so pa letos mal šparal, če primerjamo tuše. No ampak smo že velik slabše stvari dal skoz - kot npr. par dnevne zbore brez tušev. Kaj bi brez osvežilnih robčkov.

No to so kratki utrinki z MC-06. Upam, da bo drugo leto tudi v Tolminu. Menda se še neki pogajajo. Joj teli kmeti, po moje tok služjo s to zemljo.
Alone in the forest of dusk I ride, without one path where I could go, a place of ancient splendour rise, darkness fall upon my face.
Uporabniški avatar
ČrnaSenca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ČrnaSenca » 04. Avg. 2006 13:03

Bulma - sej a niso Amoni jeseni v Cvetličarni? No vsaj mislim, da sem to nekje prebrala. Seveda komaj čakam :twisted:
Alone in the forest of dusk I ride, without one path where I could go, a place of ancient splendour rise, darkness fall upon my face.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 04. Avg. 2006 17:10

ČrnaSenca napisal/-a:Bulma - sej a niso Amoni jeseni v Cvetličarni? No vsaj mislim, da sem to nekje prebrala. Seveda komaj čakam :twisted:


Jao,jaz sem že pred časom slišala da bi naj bili novembra v Lublani. Pa sem šla gledat na njihovo stran pa nič ne piše :cry:
Amoni so vam svečko vzeli? Zakon! :D Hihi...drugače so pa tvoji vtisi nekak podobni mojim.

Res??? Pri tuših si me vidla? Ojej...kak pa veš kako zgledam? :D Fuck...pa zakaj me nisi ogovorila? Se mogoče spomniš keri dan oz pri kerih tuših? :)
Full škoda da se nisi prej javila na forumu-bi se lahko vse tri s Thrashy doble.

Btw-lih sem gledala mtv, pa je bil z Metalcampa report..in baje da bi naj MC razširili-to pomeni da je možnost da bi naslednje leto bil MC že 5 dni z več odri itd. Opala! To bi še pol bilo napeto :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
ČrnaSenca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ČrnaSenca » 04. Avg. 2006 18:22

V eni od tem sem vidla tvojo sliko, sam že dolg nazaj, k si bla na kočevskih medvedih. Mislim, da sva se srečali na soboto. No pa sej ni važno. Sem običajna punca brez novoletnih okraskov (ketne, bodice, itd) tko da me zlahka zgrešiš.

Ja že res dolg časa nisem bla na tem forumu. Če ne prej se pa vidmo na MC 07 :)

Ja Amoni so nm svečko vzel. Fajn filig. Smo 15 metrov od njih kampiral - tm k so mel uno zastavo obešeno.
Alone in the forest of dusk I ride, without one path where I could go, a place of ancient splendour rise, darkness fall upon my face.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 04. Avg. 2006 18:27

Joj ČrnaSenca-to ti pa moram povedat da si se zmotila :S Ker na forum nisem dala svoje slike+kakšni medvedi? Kočevski? Prvič slišim :D

Jaaa,pol se pa vidimo na MC 07. Btw-maš kake slike iz MCja?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 07. Avg. 2006 0:43

jp, men je tut včerj en kolega omenil, da je slišala, da bo kao metal kamp mejbi 5 dni pa da bo full še stage-ov.........samo bodimo realni..........ne vem, jaz osebno res, ampak res ne bi mogla zdržat 5 DNI tkole.......verjetno se res staram :razz: ..........5 Dni kampiranja na vročem soncu, brez konkretnega umivanja, wc-jov, spanja.........uffff.........pol bi pomoje res rajš najela kak apartma tam blizu če bi mela keš :D ...........ne vem, jz full ne podpiram tega.........ker osebno se mi še 3 dni zdi preveč..........najrajš mam festivale ala 2 days.........maš čist dost..........pa da so v teh dveh dneh res imena bandov kot se spodobi, ne pa 3 dni "lih tok da je nekj" pa pol na koncu kao headlinerji 2 banda.........
pa ob podatku 5 dnevni metal camp se mi tut poraja vprašanje, glede nato, da bo kao več stage-ov KDO pa bo na teh stageih.........verjetno spet čez dan neka dokaj neznana populacija bandov (in zato mi čisto iskreno povedano plačujemo fuull bajne vsote za vstopnino), zvečer pa kaki evropski headlinerji, ki se bodo po vsej verjetnosti iz leta v leto ponavljali (ala kataklismi vrjanta......2005mc, 2006mc)
V resničnem upanju, da kdaj pripeljejo tudi odmeven band ki bi opravičil sam' naziv kamp METAL, brez ponavljajočih se crap komercialnih bandov skandinavske narave..........
No bomo vidli ane.........to je samo moje skromno mnenje na idejo o 5 dnevnem metal kampu..........itq mam pa filing, da so to samo neke vrste govoric, kot tudi to, da pa metal kamp ne bo več v Tolminu.
Fajn bi blo začet ugibat, koliko cajta bomo sploh še mel metal kamp.........mislite, da bo dočakal MC12-14?
LP :cool:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov