Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 17. Jul. 2006 13:14

midva-beri: midve :D ............
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 18. Jul. 2006 8:39

Hej,hej!
3 novice mam:

Prva je da mi je računalnik crknil (sem zdaj že zjutrja šibala k tipu pa zdej visim tu gor). Samo valda mi ga danes en kolega zrikta pa bo vse vredu. Zato priporočam da mi napišeš kdaj se slišive ker mogoče več ne bom na netu do petka.

Druga stvar je pa groza! Prek prevozi.org sem našla enga tipa s kerim bova šla na Metalcamp iz Murske Sobote,samo je fora da gre on komaj ob dveh za Tolmin! To je grozno prepozno :cry: No,sicer ga bom pa poskušala nagovoriti če bi najkasneje šli ob dvanajstih. Damn! Tak da ne bomo mogle iti na Scaffold skupaj ker mene še ne bo takrat. PM!!! :evil:

Tretja stvar---} igrala sem nagradno igro pa sem dobila fan paket Metalcamp (lani sem tudi dobila...hehehe :)). Pa spet dobim majco Mc,pa obesek,podlogo za miško in značko. Lani sem pa še dobila cd pa posterje. Škoda da letos tudi ni.

Jao,jaz sem že tudi na trnih-juhu še 3 dni :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 18. Jul. 2006 11:11

hm, ja pol pa ne vem ti povej kdaj bi blo najbl fajn tebi da se dobimo ali pa saj uro povej da se slišva po telefonu......

hehe, jz sm pa čist happy saj so mi našli primorski "prjatlčki" moj testament pulover............full zakon, mi ga vrnejo na metal kampu.........

ej čestitke za metal camp paket. pa kje si to igrala? Frka? al kwa?

.........ja no sj če te ne bo tle gor ti magar pol jutr sms pošljem al kwa............

........anyway se vidmo................
metuljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 11. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica » 18. Jul. 2006 13:05

No, v Tolminu že vse 'diši' po metal campu. Se že sprehajajo ljudje v črnem :cool: Ful sem jih danes že vidla, pa je šele torek.

Pa čeprav sem rekla, da me ne bo na metal camp bom najbrž prišla kaj pogledat, saj me je klical bratranec z obale, da pride na MC za vse tri dni in to že v četrtek. Juupi, komaj čakam, da ga vidim saj ga že od lanskega poletja nisem več.

Spet bo cel vikend zanimivo po Tminu.
Svet je okrogel zato, da ga obkroža prijateljstvo
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 19. Jul. 2006 12:28

Thrashy: jaz predlagam da se slišive po telefonu ob 19:00 .Si ga bom takrat prižgala-te kar jaz pokličem,ker mam začuda denar na mobiju. Ker mislim da bomo takrat že tam in razpakirani itd. Se strinjaš???
Joj..kak fajn za tebe ka greš že ju3 (biatch :P)

Pa za pulover sem vesela da si ga dobila nazaj! Zakon ej!:)
Nagradno igro sem špilala prek Mtv adria (tu sem dobla paket),prek Frke pa Večer pa nisem nič zadela.

Metuljčica: se lahko pol s tabo tudi dobimo :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 19. Jul. 2006 12:33

ja good pol pa ob sedmih zvečer se slišva a prov..........se vidmo tam..........
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 19. Jul. 2006 12:53

Thrashy napisal/-a:ja good pol pa ob sedmih zvečer se slišva a prov..........se vidmo tam..........


Ok. Tak da mej ob sedmih mobitel poleg. Juhu!!! Uživaj do takrat!
Čao
Is sex dirty? Only if it’s done right.
metuljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 11. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica » 21. Jul. 2006 11:17

In metal camp je že v polnem zagonu! Tolmin je že poln metalcev.
To je najbrž edinkrat v letu, ko sem ponosna, da sem doma iz Tolmina.

Upam, da nam metala ne vzamejo, že reggae so nam. Res je fajn videt tolk ljudi po domačem kraju, ko zapravljajo :D
Svet je okrogel zato, da ga obkroža prijateljstvo
ambe_queen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 20. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ambe_queen » 21. Jul. 2006 19:03

hehe vsaj ena tema zame...ker obužujm metal :!: :!: :!: :P
Uporabniški avatar
SapraVeronika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 28. 6. 2006
Kraj: in the fairytale

Neprebrana objavaNapisal/-a SapraVeronika » 21. Jul. 2006 19:37

omg, mene tok dons vleče ko so deathstars

ampak sam na njih pa se mi zdi mal veliko okol 10 tisoč dat sam za to :cry:
Waves of sound they move my body
Touch my body, pull me deeper into you
So hold on to me, cause we're fallin weightlessly
Gravity callin, now I'm falling through.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 25. Jul. 2006 9:30

Metalcamp je za nami! Zakon je blo!!! Bi pa definitivno blo še boljše če ne bi blo te fucking vročine!!!

Thrashy: zakon te je blo spoznat! škoda samo da nisve ble dalj časa skup. Pa še zdaj ne vem zakaj se nisve fotkale skup (kje se me je glava držala???) In kak so ti blo Testament??? :D
Aja-naša dva sta doma. Nič na srečo nimata niti zlomljeno,samo avto je pa za odpad :S :cry:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 25. Jul. 2006 18:54

ja,ja metal camp.........hehe.........meni je blo solidno dobro na metal campu, verjetno zato ker je blo letos full premalo dobrih skupin za heavy in thrash metalce...........motilo me je tudi to, da so na malem odru bila le neka neuveljavljena imena-namreč sem mnenja, da te velilko bolj vleče na koncert od kakega banda, ki ga že poznaš in ti gre v uho, če pa čez cel dan špilajo kar neki bedni bandi za katere slišiš prvič in niti ne veš iz kje so pa kaj igrajo-te niti ne vleče na koncert.......
.......največji razlog pa je: FUCKIN' VROČINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...........ej prov nisem mogla prenašat te vročine, na edino kar si mislil je, da se boš skril nekam v senco čakajoč na kako rahlo sapico vetra ter na pozno popoldanske ure ko boš lahko normalno zadihal, da o tem niti ne govorim,da bi se ga opijal čez dan.........ne vem meni ne bi zneslo...........
...........bad je blo tudi to, da v trgovini nisi dobil mrzlih pijač :( , pa sej to totalno štekam, k folk je vse sproti pokupil............ampak sem rajši potrpela in dala malo hladit v Sočo, kot pa da bi si kupovala tam pivo po 500k in 0.5l vode za 400k.................totalni oderuhi saj za vodo mislim..........
kampin plac kjer smo bili mi je bil totalno zakon- na drugi strani Soče, kjer so bile prov lesene mize postavljene in prostor za žar da smo pekli in kjer se je dalo notr priti kar direkt čez mostiček.........
všeč mi je bila letos tudi OGROMNA izbira metalskih stvari........res je bila prov kakor ena vasica samih stojnic z robo.........sama si sicer nisem kupila nič ker mi je to že mal "out" dajat keš, da pol pač poziraš...........
drugač pa je blo fajn, zarad' tistega banda k sem prišla mi totalno ni bilo žal, saj je bil nastop FENOMENALEN pomoje edin band k je dajal totaln power!!! In pa seveda kolegi Dawn patrol........
Aja ena je omenla, da ji je zakon gledat folk ko zapravlja po Tolminu.......hehe, to je že dobro samo k se na žalost najdejo tudi eni kreteni k' so po lokalih razbijali kozarce, mize in stole..........to mi je full primitivna fora........in še toliko boljš k poznam folk ki je to delov :( ........pa bedno mi je tudi to ker eni ne znajo čisto nič smeti za sabo pospravt...........recimo mi smo totalno vse pospravili in odpeljali smeti v mesto in jih celo ločili po smetnjakih (steklo, pločevinke, plastika).........žal pa nimajo vsi te zavesti nimaš kej........
Jaz sem šla domov v nedeljo ob ene 18h ker se je že močno oblačilo in dež je padal, pa tudi zmatrana sem že bila od vročine in vseh neprespanih dni...........
Edino zapestnice so letos totalno grde..........pa ne bi tolk komplicirala ampak jih pač nosim na roki :D že od vseh festivalov.........
Ja Bulma ej tut men' je blo full v zadovoljstvo te spoznat čeprov le za kratek čas, ampak upam, da se kaj kmalu spet vidimo in smo malo dalj časa skupaj, oziroma ga skupaj zažuramo..........in po možnosti tut se slikamo :razz: .............thx God, da ni s tvojimadvema 0 narobe.........

Drugo leto MC07..........we'll see............v resničnem upanju na boljše bande to je vse............lp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 26. Jul. 2006 8:14

Hjao...sploh ne omenjat vročine ker mi je še zdaj slabo če se samo spomnim kak sem popizdovala tam zjutraj od osmih (ko je že neusmiljeno pripekalo na moj šotor) in tja do sedmih. Ma ni blo za zdržat,res! Sploh nič čudnega da mi je blo v pondelek tako slabo itd. Groza!!! Dobra stran je pa bla Soča,kjer sem si samo noge namakala pa me je konkretno ohladilo itd. Ja glede vode-adijo pamet!!! Sem full pila Zalo pa skoraj bankrotirala zaradi keša. Mislim-too much!! Navadna voda 400 sit. Pivo še nekak štekam da je blo 500 sit,ali voda :? Pijana nisem bla konkretno nič (mi pač ni blo zaradi vročine) samo mi je blo vseeno kul! No,meni so bli bendi zakon :D Na malem so me pa najbolj očarali Caliban. Ma nenormalno dobri so bli!!!
A ti si v nedeljo šla že domov? Jaz sem pa že ob devetih spala,ker me noge enostavno niso več držale. Mater smo že stari! Nič več ne zdržimo :D Haha-zapestnice so res ble adijo. Al meni je tak vseeno ker si jih jemljem doli ker mi smrdijo če jih mam več časa gor.

Itak da se vidimo! Komaj čakam!!! :D

Woohoo-prve fotke so že gor--http://www.metalcamp.com/ + http://www.photopit.com/
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 26. Jul. 2006 22:48

hehe, sem mal sčekirala fotke.........najbl smešna una k ma ena bejba vse joške popisane od nekega banda........men osebno totalno out....................ok, ne bi se lih branla če bi si to želel nardit my dream man Dave Mustaine........ampak pol bi se pa jaz ziher samo zbudila :lol:

uff, tko šele mc je mimo pa bi že šla spet mal na kak moshpit nekam.......upam da bo kej pametnega v kratkem kje........vsaj kak dober motozbor.........

......ja to je bed ja če ti zapestnice smrdijo :) , ne vem no jz lih nimam problemov s tem.......prov lepo mi dišijo cel dan po gelu za tuširat.........pa kdaj po kakem parfumu.........edino ko so mi smrdele je blo zaradi službe ko sem delala v fast foodu......in je vse od olja oz. cvrtja smrdelo, ampak ne samo zapestnice ampak tudi celotna obleka, lasje.......itd........eh,nevermind

ej Bulma a ti kdaj kej v LJ prideš tko? Maybe jaz pripravim tipa, da uletiva enkrat z motorjem mal v vaš konc pogledat, ker si res že obupnooo želim iti zopet v Prekmurje...........tam mi je tako lepo res!!! Pa ne glumim ker si ti iz tam, ampak tam se tko nekak full the best počutim........tako energijo mi daje k sploh ne znam opisat........
Dobra stvar bivšega tipa je bla da je mel hišo v Prekmurju :twisted: (joke)

Dj folk (k ga je res full tle na tem forumu) mal nalimite linke od fotk........(hehe, probat' ni greh)

LP
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 27. Jul. 2006 7:33

Eh,ma ene babe so v celoti out! Če se samo spomnim na MC. Mislim,tak so vse pretirane ble da mi je kar na kozlanje šlo. Mah vse poštrihane na črno in totalno črne okrog oči (ziher mislijo da niso metalke če niso take) itd. Ne štekam tudi fore z bulerji v največji vročini al ok-whatever!!! Sem se samo smejala sama pri sebi in bla ponosna da nisem taka :D Hehehe :D

Jaz grem na leto vsaj 2krat v Lublano,pa ostanem par dni. Samo letos ne bo nič. Jebeni faks (tone izpitov še mam-na kratko-padla bom letnik) pa da o denarju niti ne govorim.
Jaaaaaaaaaaa,ti naštimaj tvojga pa prita v Prekmurje. Al zaradi mene,ali pa zaradi česar drugega. To bi super blo,res!!! Bi se vsaj dalj časa lahko družile,ker na MCju je blo časa znatno premalo.

Mam slike od Metalcamp-jih dam gor enkrat te dni. Fora je samo da mam nažalost od bendov par slikic,ker moj popolni fotkič slika za ku*rac ko je tema!! :cry: :cry:

Ti mogoče veš kolko folka je blo na MCju? Meni je kolegica rekla da je brala v časopisu da je blo okrog 8000 ljudi. Opala! :D No,saj je res blo polno celi čas...samo ej....se to samo meni zdi ali je blo res avstrijcev več kot nas slovencev? :D Hihihi :D

Še nekaj fotk sem našla: http://s24.photobucket.com/albums/c21/moonchild11/Metal%20Camp/?start=0 + posnetk(ič)i: http://www.youtube.com/results?search=metalcamp&search_type=search_videos/http://www.youtube.com/watch?v=Wo19vcxIJFQ&search=metal%20camp
Is sex dirty? Only if it’s done right.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov