Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 28. Jun. 2006 7:55

Ooooooo-sem te pogledala na glasuj zame. Ma čist drugače sem si te predstavljala-sicer ne vem zakaj! Fajn si! :D

Pa poslala sem ti mail,pa sliko itd. :D Aja,moja telefonska pa je: 041/541-422-samo valda bom tam tak večino časa nedosegljiva.Upam,da se ne bove zgrešile tam :S
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 28. Jun. 2006 14:29

hehe, sj itak da si se me drgač predstavljala, sj jz si pomoje tut tebe drugač ane..........
dj pomisl a ne bi blo že kr mal scarry če bi si tko ti mene predstavljala točn tako kot bi me pol na slik vidla:))) al pa jz tebe.........mene bi kap res.........

aja firbc me pa vseen matra kakšno si se me predstavljala, čeprov ta slika je res že stara od oktobra 2004 tko da ja lase rastejo mi se pa staramo :D

lp.......sem ti poslala mejl drgač......
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 28. Jun. 2006 15:32

Hihi-to bi pa res scary blo :D Lahko pa si ti mene dobro predstavljaš :D

Jaz sem si predstavljala da si ena teh metalk ki se vedno v črno oblačijo,pa si lase na črno barvajo,pa nohte full itd. Skratka pretirano v teh stvareh :D Sorry...na koncu si pa čist fajn ven izpadla. Ojoj..moje predstave grozne pač :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 28. Jun. 2006 16:08

ej the best ratal mi je tvoje fotke dobit......eeejjjjj.........fuuulllllll enih živali prov zakon res.........a to so tvoje :)

aja ej tut ti si faca tko res.......saj na zunej pa prov sklepam da tut tko ne vem.........ampak nekak se mi dozdeva da si tut čist preprosto žensko metalno bitje.....the same as I am........

navš vrjela sam jz sm se pa tebe prestavljala eno v iber darkrco z miljon ketnami pa čist črno okol uči itd oz. pač metalko poln ego same sebe (POUDARJAM: RAZEN IZJEM !!!)........

ne,ne tut jz nisem taka, nikol nisem glumila budalo iz sebe pa kao svoj ego napihvala z tonami cunj ipd. navlako ampak sem samo navaden preprost osebek ki rad posluša metal in mi je tut ta stil - stil življenja in ne neke mode....


ok, že nakladam, sj grem.....ajd mej (te) se........
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 29. Jun. 2006 7:43

Ooooo,to pa je fajn slišati! Jaz mam čist isto mnenje o tebi. Hahah...se mi je zdelo da si me boš tako predstavljala. Sem se res full v črno oblačila nekoč,pa mazala full okrog oči,ampak zdej več tak ne. No,v črnih cotah bom letala na Metalcampu,al pa v zelenih,pa kakša ketna bi se tudi našla samo to pa je tudi vse.


Ja,živali so vse moje. No,ribe so moje-hrček je sestrin, psica pa od vseh. Hehehe :D Juhu! Komaj čakam da te spoznam!!! :D :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 29. Jun. 2006 11:02

ja,ja to itak brez črnih cunj itak ne gre, mislim men je črna že od nekdaj najbl zakon farba..........

.........sj vrjetn sm se res mal narobe izrazla k sem neki govorila v darkercah v takem smislu.............sam zgleda, da sem nardila en končen mnenje od njih ko jih vidm šetat v času študija po Lj vse v nekih gotik- metal čipkah itd........no sej to sploh nima veze.........hotla sem to rečt, da pol pogledajo tko kot da so ONE NEKAJ in fuullll poznajo metal sceno , ti pa si kao NOBODY za njih- oz. so one nekaj več( ker kao vidijo mene metalko k ni skor nikol nič namazana okol oči in namest pentičov okol vratu- križ in pa karirasto srajco pa strgane hlače in majco naj skupine ter superge).........to se že iz pogledov vidi..........mislm napihnen ego......sej men' je to v ibr smešn:))........nima veze.......


ja, men bo tut cool da se spoznava......ej s kom pa greš ti tja? Frendico/tipam/drugo.......

ja nič dj sj se bova magar prek mejla zmenle vse še podrobn, da nam kao tle postov nabijala-čeprov mi to itak nč ne pomen:))

mislim, pametno bi blo da pregledava pač urnik nastopajočih in pol pogruntava kdaj bo špilov kak tak band k nobene od naja ne bo pretirano zanimal in se pol res dobiva:))

.......pa tko za zajebancijo hehe nrdim jz en tak full velik plakat pa gor napišem BULMA:) :lol: .........hec, pa to:))

mej se......
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 30. Jun. 2006 14:28

Ja,jaz si tudi mislim to o teh darkercah. Tudi če grem sama pa vidim kero ne morem kaj da se ne bi sama pri sebi nasmejala. Jaz za sebe vem da sem prerasla to da bi se oblačila kao po muziki! Anyway...

Itak treba neki urnik narediti.:D Najboljše da se čez dan dobive...da ne se ne bove iskale ponoči med vsemi tistimi darkerji :D

Jaz grem s tipom+kolegi!!! Nas bo baje full iz Prekmurja in bomo šotorili skupaj.

Jaaaaaaaaa,naredi plakat Bulma! :D Ali si pa dave kot si že enkrat rekla- roza Cosmo majice :D Hahaha :D :D :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 30. Jun. 2006 15:15

hehe, ja roza majce......ta bi bla dobra ni kej, kao JBO al kwa so že bli..............mah sj pomoje se bova že najdle ............
......ej tko pr nas gre tut full ene družbe (saj zaenkrat je tk zmenjeno in upam da ne bom kdo zajebal)........in tut mi bomo skupj mel šotore ......hehe možno, da bomo pa kje v bližini pa bomo vsi skup zažural............hehe, a ga bomo kj pil? :scherzkeks:

jz grem dons po karto po šihtu.......
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 30. Jun. 2006 15:47

Oh..super da vas gre več. Ker bi rada še folk spoznala :D Sem že en čas ne spoznala koga zanimivega :S
Haha-če ga bomo pil? Ne,mi to ne delamo :lol: :D
Ja,jaz še tudi moram po karto. Ker če si je ne bom v kratkem kupla bom valda ves keš porabila. Ker mi je taaak težko varčevati...:S Jaz komaj čakam MC. Ziher ne bom mogla en dan prej spat!! :)
Na šihtu si zda? JOj boga :( Jaz sem se pa pred nekaj urami priselila domov iz Mbja. Še samo na izpite se bom vozila. Hjao!! :S
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 08. Jul. 2006 16:10

Jah tkole ane, sem zadnjič mal pregledala razpored bandov na MC in jz bom si 100% ogledala naslednje bande:

PETEK:
16.30-17.00..........Scaffold
18.20-19.05..........Jon Oliva's pain
19.25-20.25..........Nevermore

SOBOTA:
23.15-00.30..........TESTAMENT :razz:

NEDELJA:
21.05-22.15..........Kreator


To je to kar me najbolj zanima od glavnega odra.........za beach stage pa ne zasledim razporeda, zanimajo pa me bandi:
Subhuman
Dawn Patrol
Heavy Hamsters
Alphawolf
Blind Petition
Holy sinner
Inmate
Logar's diary
Nitroxyde
Sepsis
Stimulans
in pa Skorbut.......


Tko, da ja najboljš da najdeva tko ta prav termin oz. da še ti poveš kere bande ne želiš izpustiti in najdeva čas nekje vmes.......magar v petek enkrat al pa sobota..........
Ja,ja itak tut jz želim spoznat ful folka, sj z mano bo itak kolegica tko da boš še njo spoznala, ti pa tut lahk valda še koga zraven prpeleš in gremo magar skupj poslušat kak band.........

wii,wii.......čez eno uro pa na heavy metal night - Veliko Ubeljsko, imam občutek da bo to prov boljša fešta kot cel metal camp skupj.........seveda z izjemo Testament ipd. bandov ............

lp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 09. Jul. 2006 15:12

Si kupla karto? Jaz sem igrala 3 nagradne igre v kerih dobiš lahko vstopnico za MC. Hahha :D Zdej pa čakam če mi jo uspe dobiti,če ne si pa ziher grem v petek jo kupit :D Ker lani sem dobila fan paket za nagrado (majica MC,obesek MC,4 posterji, cd Graveworm) letos pa mam višje cilje. Hahaha :D Uf,bendi ki mene zanimajo iz glavnega odra:

petek
22:20 - 23:30
HYPOCRISY

00:00 - 01:15
AMON AMARTH

sobota

16:05 - 16:50
ONE MAN ARMY
20:00 - 21:00
SOILWORK

21:30 - 22:45
MY DYING BRIDE

23:15 - 00:30
TESTAMENT

01:00 - 02:30
DIMMU BORGIR

nedelja
21:05 - 22:15
KREATOR

22:45 - 00:00
OPETH

Za beach stage je pa tak: kdaj ne bom pri glavnem bom tam :D Najboljše je da se v petek dobive,da te bom pol poznala in te bom naslednje dneve lahko kje srečala ne da bi se nama trebalo zmeniti. Mi gremo valda nekje v petek ob 5:00 zjutraj-računam da se bomo vozili 6 ur,ker smo se lani tudi. Pa se šotor postavi in kaj poje...pol pa se komot lahko dobive! Najboljše je takrat ko bo začelo dogajat kaj na glavnem odru ker za malega še ni ur kdaj se bo kaj igralo.

In,kak je blo na heavy metal night? :D Žurka,ha? :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 09. Jul. 2006 18:39

ej ful upam da ti uspe dobit karto ane.......držim pesti:)

ja, itak dj pol se pa res kr v petk dobiva pa je.........sj jz grem že u četrtek tja tko da lahk se dobiva kr kmal po tem k vi pridete tja ane.............ne vem, se bova še zmenle natančno

ja na heavy metal najtu je blo ZAKON razen če odmislim naslednje težave :

zgubila pulover od testament :cry: ..........pijača je hudič (tko sem pomerjala ene majce tam pr mrčndajsu in pol odložim pulover na mizo kjer so bile same črne metalske majce- pa še noč je že bila in pol v malo pijanem stanju nism opazila da sem tam na mizi pustila svoj pulover)
nekak še vseeno upam, da ga po čudežu dobim nazaj.....

in pa to, da mi je sred pomaranče skor faco zažgal k sem bla čist spredj pri stageu in so oni mel en tak ogenj čisto blizu in je blo res fuull nevarno..........folku spredaj je kr vroče ratal.........to res niso meli dobro narejeno..........bi pomoje mogli mal bolj zaščititi............hvala Bogu, da ni nič blo tko.........

ja, pa da sem se full s čikam opekla na prst:)


drugač je blo pa zakon ni kej............
dobila še 2 trzalici od divjih jagod........:)

lp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 10. Jul. 2006 9:24

Uf,to je pa kriza!!! Jes bi popizdila če bi pulover zgubila :S Mah držim pesti! Lahko pa ga dobiš nazaj. Sicer pa je glavno da si se fajn mela itd. Mogoče slikaš kdaj na koncertih na kere hodiš? Ker jest full rada gledam kakšne slike iz kul koncertov. Torej..če maš kaj-pošlji :D

Seveda se še bove zmenile kje pa kdaj se dobive. No,jaz bi se kar v petek ko začne igrati prvi bend (če se ne motim so Scafold prvi) da se kar takoj spije nekšo pivce itd. JOj,komaj čakam!!! :D Upam samo da vreme ne bo zatajilo. Da bi kakšen dež sral tam vse 3 dni :S
Zgleda da greve edine iz foruma na MC,ker se zdej že en lep čas ni noben oglasil v tej temi. Hehehe :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 10. Jul. 2006 9:28

Uf,to je pa kriza!!! Jes bi popizdila če bi pulover zgubila :S Mah držim pesti! Lahko pa ga dobiš nazaj. Sicer pa je glavno da si se fajn mela itd. Mogoče slikaš kdaj na koncertih na kere hodiš? Ker jest full rada gledam kakšne slike iz kul koncertov. Torej..če maš kaj-pošlji :D

Seveda se še bove zmenile kje pa kdaj se dobive. No,jaz bi se kar v petek ko začne igrati prvi bend (če se ne motim so Scafold prvi) da se kar takoj spije nekšo pivce itd. JOj,komaj čakam!!! :D Upam samo da vreme ne bo zatajilo. Da bi kakšen dež sral tam vse 3 dni :S
Zgleda da greve edine iz foruma na MC,ker se zdej že en lep čas ni noben oglasil v tej temi. Hehehe :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 11. Jul. 2006 16:21

ej ne slikala nisem nič ker žal nimam digitalca..........

hm, pulovrja vrjetno ne bo nazaj ampk sj konc koncev k sreči ni bil orginal pulover ampak narejen-tko pač en tip mi je za jurja natisnu logo od testament na navadn pulovr-tko da k bo keš si kupim novga.......

..........je pa pulover unikat tko da nej se me pazi kdorkoli če ga zasledim v mojem puloverju.........


hm, ja men bi blo tut najbl zakon da bi se dobil kr pred scaffold sam ne vem če bo ratal ker bo treba mojo best frendo iskat še na železniško k šele takrat okol pride dol..............ti še vse točno sporočim kako pa kaj ker še sama ne vem točno ane........

ej, ti mejbi kaj veš če bodo letos tut na kamping place-u preverjal vstopnice.......full upam da ne ker moj tip ne gre notr misli pa tam kampirat............

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov