Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 16. Jun. 2006 18:46

hm, a to pomen, da zdj kao nisi pridna bi pa rada bla :?: :razz:
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 17. Jun. 2006 16:37

jp, za določene stvari bi bla pa res rada mal bolj pridna kot nekateri ostali......npr. učenje, manj žurov in večja prednost stvarem ki so kao po splošnih človeških normah bolj pomembne za življenje.....a razumeš :D

no sej tkoo hudo spet ni, znam bit pa tut zelo pridna pri določenih stvareh........npr. hitra organizacija dobre žurke itd.... :lol:

nč ........bodimo pridni tako in drugače, al kwa.......lp
Amyika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: wanna forget

Neprebrana objavaNapisal/-a Amyika » 25. Jun. 2006 22:11

metal rula :)

sj vem da je ze mal pozno za tole ampak useen... sm bla na apocalyptici in je blo prov fletno mel so neki priredb od metallice pa tko... uzivali smo
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 26. Jun. 2006 13:53

nikol ni prepozn da poveš svoje mnenje o kakem zanimivem metal dogodku..........me veseli, da si uživala:)

jaz pa zj komi čakam metal camp...........

.........gre mogoče še kera tja razn mene in seveda tete Bulme :cool: ?

upam, da se vidmo v čim večjem številu seveda........
Amyika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: wanna forget

Neprebrana objavaNapisal/-a Amyika » 26. Jun. 2006 16:15

jao js bi pa ful sla na metal camp pa grem na morje glih tkrt
dejte kej fotkat pa use povejte kk je blo tisti k grete :)
mogoc mi pa drug let rata :cry:
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 26. Jun. 2006 20:22

huh...jst bi šla tut, sam pomoje zarad določenih okoliščin nom mogla it.....if you know what i mean!!!:)
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 27. Jun. 2006 7:21

Amyika napisal/-a:jao js bi pa ful sla na metal camp pa grem na morje glih tkrt
dejte kej fotkat pa use povejte kk je blo tisti k grete :)
mogoc mi pa drug let rata :cry:


Je*eš ti morje! Saj je v Tolminu Soča pa se lahko delaš da si na morju :D
Jaz si še samo moram po karto it (upam da bo to ta teden) pa šibam. Komaj čakam! Upam samo da ne bo kaki dež tam sral! :?

Thrashy
-maš že karto??? :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
metuljčica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 11. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica » 27. Jun. 2006 8:14

Ja v Tolminu mamo Sočo :D
Mene me pa ta metal camp čist nč ne impresionira, ga pa poslušam po prisili, ker sem doma iz Tolmina in se sliši čisto do mojega bloka.
Tako da tisti vikend zaspim ob ritmih metala tako ali tako.
Svet je okrogel zato, da ga obkroža prijateljstvo
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 27. Jun. 2006 9:18

Joj Metuljčica. Kaj bi eni dali da bi lahko tak blizu bili :D Ker se morem iz drugega konca Slovenije vozit pa gre full keš za prevoz itd.

Drugače pa-Tolmin je izreden kraj. Men je tak lepo tam. Pa Soča je tak lepe zelene barve-samo dosti preveč mrzla :S
Zadnjič spremenil Bulma, dne 27. Jun. 2006 14:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 27. Jun. 2006 11:35

hehe, lepo je na morju pa tut v Tolminu........tko da najbolš je da si spedenaš vse lepo po terminu...........ne vem saj jz tko zase delam............zj mc, pol mogoč kak motozbor in pa kak vikend morja, več si pa ne morem prvoščt itak zarad faxa še.......

eh,eh, ne jz tut še nimam karte, kr nekj odlašam pa čakam, da bo mogoče kaka bol pocen vrjanta kje :razz: , tko kt lansk let tazadn dan k je en dal na paranoid oglas da ne more iti in proda karto za 13k.................ampak letos verjetno ne bo tako, in pa tudi na jeseniškem klubu študentov nisem nič zrihtala ker nisem iz jeseniške občine :cry: in to nič ne pomaga da sem 10 let tam žvela in da smo bili včasih kot rit in hlače s tistim tipom k organizira ta projekt.............anyway................
mislim, da jo bom kupila letos za band Dawn Patrol in se morem kj ta vikend slišat s kakim članom da jim dam še mal svojga supporta k so res faaacee vsi po vrst.

jah, na mc smo rekli da bomo mi šli že en dan prej kt večina naše družbe vsako leto, tko da se lepo naštimaš in najdeš cool place za šotor itd...........pa da maš še mal daljše počitnice s frendi..........jupi.....can't wait..........
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 27. Jun. 2006 14:23

Jaz tudi na velko odlašam. Karto bom drugače kupla od Vulvathrone :D In kliem jest zadnjič enga člana...pa si je telefonsko menjal. Zdej pa čakam..a kot ti tudi odlašam in na velko upam da bo kdo prodal kakšno karto bolj poceni. Ker si namenim tam kupit kakšno majico,pa našitke itd....pa jesti in piti tudi treba, pa se bojim da mi z denarjem ne bo šlo skozi. :S
Sicer se pa pretirano ne sekiram! Naj je samo vreme kul,ker žurka bo itak spet nenormalna :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 27. Jun. 2006 15:37

ja,ja jz bom tut mal šla čekirat mrčndajs če bodo mel kj dobrga. lansk let vem da sem si ubavla majco od helloween :razz:
drugač pa ja za pire pa čevape bo pomoje tut šlo dost keša sam sem letos rekla, da bom kr v merkator hodila nakupovat pa še roštilj sem si letos nabavla tko da bomo kar tam pekli ker notr je preveč nenormalno drago-tko za 5 čevapov pa mal ajvarja daš jurja :x

ej kwa pol ne vem jz magar teb povem številko oz. ti jo magar kr tle na forum napišem in ti men in pol si z mesičirava kje pa kdaj se dobiva pa pičiva na pir.........pa po možnosti še kakšen/a iz tega foruma..........
(aja pa če maš meybi kje na netu tvojo fotko, da nam pol jz hodila od folka do folka pa tko sprašvla ej a si ti bulma-sej btw kuko ti je ime drugač sorry res ne vem........)

........hehe, za na mc sem se zmenila tut že z enim tipom iz prekmurja da se dobiva dol ker se res že too much cajta prek računalnika poznava sam še nikol nama ni se uspel dobit pa jt na pir.........
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 27. Jun. 2006 18:32

metuljčica napisal/-a:Ja v Tolminu mamo Sočo :D
Mene me pa ta metal camp čist nč ne impresionira, ga pa poslušam po prisili, ker sem doma iz Tolmina in se sliši čisto do mojega bloka.
Tako da tisti vikend zaspim ob ritmih metala tako ali tako.


jo kt bi bla jst na tvojmo mestu, bi bla srečna!!!!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 27. Jun. 2006 19:00

Thrashy napisal/-a:ja,ja jz bom tut mal šla čekirat mrčndajs če bodo mel kj dobrga. lansk let vem da sem si ubavla majco od helloween :razz:
drugač pa ja za pire pa čevape bo pomoje tut šlo dost keša sam sem letos rekla, da bom kr v merkator hodila nakupovat pa še roštilj sem si letos nabavla tko da bomo kar tam pekli ker notr je preveč nenormalno drago-tko za 5 čevapov pa mal ajvarja daš jurja :x

ej kwa pol ne vem jz magar teb povem številko oz. ti jo magar kr tle na forum napišem in ti men in pol si z mesičirava kje pa kdaj se dobiva pa pičiva na pir.........pa po možnosti še kakšen/a iz tega foruma..........
(aja pa če maš meybi kje na netu tvojo fotko, da nam pol jz hodila od folka do folka pa tko sprašvla ej a si ti bulma-sej btw kuko ti je ime drugač sorry res ne vem........)

........hehe, za na mc sem se zmenila tut že z enim tipom iz prekmurja da se dobiva dol ker se res že too much cajta prek računalnika poznava sam še nikol nama ni se uspel dobit pa jt na pir.........


Jaz sem si lani sicer cel čas hodla v Mercator po hrano,tak da je na prizorišču šel denar največ za alkohol :D Letos sem si pa zadala da si kupim neko majco itd.

Ja če maš msn me lahko dodaš (moj msn naslov:nusha_7@hotmail.com) pa si tam prek pošljeve fotke pa se dokončno zmenive kje pa kdaj udarive po pirih :D :D

Z Prekmurcem si zmenjena? Od kod je? Jaz sem tudi Prekmurka...možno da ga celo poznam :P :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 27. Jun. 2006 20:22

ej ne jz nimam msn-ja sem še bolj old school vrjanta glede tega tko da ja ne vem........lahk ti moj mejl povem, gsm in pa kje je my photo......

ok, here we go:

e-mail: urska.thrashy@hotmail.com
gsm: 031/802-677
vidt se me pa da na glasujzame.com :oops: in sicer just odtipkj moj nick name thrashy in to je to........

sorry zate pa glede msn-ja men lih ne pomaga tko da ne vem ti najdi kak drug način komunikacije ker jz ne vem druzga razn to zgorj našteto nekak........lp.......

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov