Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 23. Maj. 2006 7:30

Ja,mene tudi mikajo Mötörhead. Pred časom so objavili na paranoidu da bi naj bili v Lj nekje junija (mislim da celo v začetku) zdej pa piše samo še za Zagreb (ali sem pa jest slepa :oops: ).

Hahaha-Bon Jovi-očitno smo to vsi hoteli iti. Zdej ne vem če bi lih šla. Bi pa definitivno šla na Gunse :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 23. Maj. 2006 12:14

Js sem pa glih prejšni tedn plačala položnico za maidne-decembra v Milanu... In se mi že zdej kr meša... :D Ker to je pa res eden od koncertov, ki ga ful hočm vidt! A se je že kdo prjavu?
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 27. Maj. 2006 21:41

Ajaajaj.....ta veste k sm spraševala o enem koncertu v Avstriji.....no to je Nova Rock.....metallica, gunsi in še več....
hudo
a kera gre?
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 28. Maj. 2006 9:38

mycosmogirl napisal/-a:Ajaajaj.....ta veste k sm spraševala o enem koncertu v Avstriji.....no to je Nova Rock.....metallica, gunsi in še več....
hudo
a kera gre?


Ja,to je full vredi festival. Pa nenormalno dosti folka pride vedno tja. Samo jaz ne grem,ker grem na Metalcamp. No,če bi mela full keša bi pa ziher šla.

Ti greš?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 28. Maj. 2006 9:53

gre katera na apocalyptico?? :D
sem razmišljala, da bi šla. pa niti ni tako drago: 6900sit se mi zdi da je. :)
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 28. Maj. 2006 10:34

skinny napisal/-a:gre katera na apocalyptico?? :D
sem razmišljala, da bi šla. pa niti ni tako drago: 6900sit se mi zdi da je. :)


Jaz ne grem ker sem že bila na Apocalyptici! Full so vredi na koncertu tak ka ti priporočam da idi.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 28. Maj. 2006 11:21

Em ke pa bo tale apocaliptica nastopala...a to so heavy metalci???
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 28. Maj. 2006 16:28

hmmm, Nova Rock.....po pravici povedan prvič slišim za ta festival, ampak priznam da je mamljiva lista bandov.........lahk bi se metal camp mal zgledoval - v neki meri seveda- drugače vsaka čast organizatorjem, samo res bi lahk prpelal kake mal bol odmevnejše (ameriške) imena v Slovenijo. (čeprov lansklet hvala za Slayer pa Anthrax-čeprov so bili navzoči na metal campu le kot posledica tega, da so bli v evropi)
v tem smislu mislim, da bi prpelal kak band in ponudl mal več keša tut če ne bi mel ta band evropske ture.......al kuko to deluje, da ne vem v Avstriji ali Italiji se pojavljajo imena kot so metallica, megadeth, motorhead, alice cooper, alice in chains..........................edina dobra točka letošnjega metal campa so testament pa seveda že videni nemški Kreator......ampak kot že v začetku rečeno ne bomo kritiziral pred samim festivalom v kar verjamem da vložijo velik truda. le pripomba mal več odmevnejših imen in to ne komercialne narave ala skandinavija.......


........aja apokaliptike ne bi jest uvrščala med heavy metal.....sploh jih ne vem kamorkol uvrstit, to so pač tipi (kar sem jih jaz 2x vidla) z dolgo čupo ki špilajo na take velike vijoline :oops: - ne vem kuko se reče tem rečem, sam vem da niso električne kitare :D ........špilajo pa melodije znanih bandov kot so npr. metallica-welcome home idr......pojejo pa nič...............noja, sej so kar zanimivi za vidt.......sam jih maš pa tut kmal dost........bodo pa pomoje v Križankah.........lepo se mejte tisti k boste šli.......pa moje skromno mnenje - karta 100% pre-draga......
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 28. Maj. 2006 19:15

Thrashy napisal/-a:........aja apokaliptike ne bi jest uvrščala med heavy metal


se strinjam. :D mešanica med klasiko in metalom.

Thrashy napisal/-a:sploh jih ne vem kamorkol uvrstit, to so pač tipi (kar sem jih jaz 2x vidla) z dolgo čupo ki špilajo na take velike vijoline :oops: - ne vem kuko se reče tem rečem, sam vem da niso električne kitare :D


kok sem se zdaj nasmejala. :D na čelo igrajo :wink:

Thrashy napisal/-a:špilajo pa melodije znanih bandov kot so npr. metallica-welcome home idr......pojejo pa nič...............noja, sej so kar zanimivi za vidt.......sam jih maš pa tut kmal dost........bodo pa pomoje v Križankah.........lepo se mejte tisti k boste šli.......pa moje skromno mnenje - karta 100% pre-draga......


meni pa karta sploh ni predraga. 6900 da bi blo predrago?? :gruebel: ne vem no.

samo njihove priredbe se mi zdijo full vredu :) . npr. od metallice. meni je full všeč. hja, mogoče pa bom le šla. ;D
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 07. Jun. 2006 9:02

Torej, bil kdo na Apocalyptic-i?
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 07. Jun. 2006 9:35

js sm misla it na apocalyptico pa mi ni znesl...zarad mature pa keša....čeprow tut men se je zdela karta dost draga...

ker tkrt k sm šla na ramms+eine, so bli tut oni predskupina pa je bla karta 7 čukow...

drgač so pa dobri.....sploh svoje komade so kr uredu naredl....

k ste že neky govorle o tistem koncertu k bojo znane skupine...sj a ni to tm od 15.-17. juniaj 1x....js bi šla koj, sam ker mam še ustne za maturo...sploh pa ne vem ket bi se dal karte dobt pa kolk je cena....pa če je sploh kj zoorganiziran iz slo?!!
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 07. Jun. 2006 10:41

Mah, jst sm hotla it, sam je neki vmes pršl. Fick!
Tkooo mi je žal :cry:
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 09. Jun. 2006 22:25

ja pomoje, da je karta za novo rock 23.000 sit.....tm neki okrog
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 10. Jun. 2006 9:49

a ni 35000?? :gruebel: no, ne vem. tako sem jaz slišala.
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 10. Jun. 2006 10:33

jah obe možnosti s ceno sta možni, ker za take skupine zihr ni pocen.....sam se splača...

sam k pomislš še prevoz in ostalo te pa pride kr ornk cena.....hmmm...trenutno to ni za moj žep....še...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov