Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 06. Jan. 2006 15:22

Ja, to sem si itak mislila, da te peljejo po daljši poti. Ker ko sem šla prvič v Media park itak nisem niti vedela v kero stran treba iti :?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 06. Jan. 2006 20:22

ja z vermilion sva pol skupi šle na cob....tko kt je že rekla z 20...sam ene dobrih 5 minut še peš...na kardeljevi ploščadi greš dol pa je....

itaq d taxisti najbl obirajo....sam za nazaj recmo se pa splača če nimaš več busov al pa vlakov...pa itaq če gre več folka...

koncert je biv noro dobr!!

pa se popravlam za zadnič k sm napisla za karte za helloween..pomotoma sm napisala d so 21. čeprov so 23.1.

ok lep se mejte pa poročite če ste bli ket na kšnmu koncertu..mogoče še kšni vtisi s cob, če je kera bla??
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 07. Jan. 2006 16:47

men je blo na cob tud čist noro. samo ozvočenje bi lahko mal bolš porihtal, k so bli bobni ful preglasni, kitare s se pa premal slišale, pa mal so mi predskupine zamorile..drugač pa zakon, komi čakam, da spet pridejo.. :razz:
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 07. Jan. 2006 19:14

ma ja men tut drgač uni one man army niso bli ne vem kwa ql..ektomorfi so mi pa drgač zakon!!!
pa tut šel pri njih nm je zares začel trgat...pa lorelaj sj si vidla d pr prvi skupini folk niti ni biv ne vem kwa zagret...pol se je pa začel :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 08. Jan. 2006 11:16

rammsteingirl napisal/-a:.ektomorfi so mi pa drgač zakon!!!
pa tut šel pri njih nm je zares začel trgat...


Jah,to ti pa verjamem! Jest sem tudi bila na Ektomorfih in res totalno razturajo.
Maš mogoče kakšne slike?
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 08. Jan. 2006 18:16

ma žov nimam....k se nama je itaq ful mudil in sva use pozable...tko d tut fotkiča nisva uzele sabo..dost škoda ja :? ste še ostali prkrajšani...
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 08. Jan. 2006 21:27

ja sam res folk se je ful razživel, k so začel just fuckin' jump! :razz:
aja, pa a ste slišal in flamesi pridejo marca al kdaj..kok bo denarnica spet trpela :lol:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 09. Jan. 2006 11:06

lorelaj napisal/-a:aja, pa a ste slišal in flamesi pridejo marca al kdaj..kok bo denarnica spet trpela :lol:


Ja,In FLames+Sepultura, v začetku marca pa Soulfly. Hjao,treba bo šparati denar :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 10. Jan. 2006 21:14

Bulma napisal/-a:
rammsteingirl napisal/-a:.ektomorfi so mi pa drgač zakon!!!
pa tut šel pri njih nm je zares začel trgat...


Jah,to ti pa verjamem! Jest sem tudi bila na Ektomorfih in res totalno razturajo.
Maš mogoče kakšne slike?


Men so Ektomorfi čist zakon...zj sm jih že 3x vidla pa mi res hudo sceno nrdijo :D

zj bo pa s5 en kupm dobrih koncertov...tko, da bom s5 use zapravla, k me res ma da bi šla na Soulflye :)
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 11. Jan. 2006 9:37

Vermilion napisal/-a:zj bo pa s5 en kupm dobrih koncertov...tko, da bom s5 use zapravla, k me res ma da bi šla na Soulflye :)


Ja,to pa res. Jest sem Soulfly vidla na Metalcampu in totalno žurko naredijo. Smo bli čist naprej...kar mi je malo žal,ker so me porivali iz enga konca na drugega :D Tolko da modric nisem mela :P
Če bom s kešem na dobrem grem ziher,če ne pa na In Flamese! Nekaj bo ziher!
Zadnjič spremenil Bulma, dne 11. Jan. 2006 14:34, skupaj popravljeno 1 krat.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 11. Jan. 2006 13:26

a ni to lih najbol zakon, da si čist spredj v prvi vrsti? ....mislim men je to najbolj zadeva, ki jo lahko ever potegnem od koncerta, saj band vidš čist od blizu kwa jim dogaja na odru ipd.....
......jeszt sm bla na Slayer-jih čist spredaj v prvi vrsti, direkt pred Kerry Kingom in mi je res najbolj dogajal, ker sem bla ful happy da mi je uspelo pridt v prvo vrsto........to je bil v bistvu tut edini razlog da sem šla na metal camp (no pa zarad exciter),ker je bla velik večja šansa pridt tam v prvo vrsto kot pa 14 dni pred MC v Boloniji na GOM kjer je blo 50.000 ljudi.
......ja, mela sem pa pol res drug dan totalno plave rebra.......od tega k je folk z vso silo prtiskal name v ograjo.....ampak se je splačal....
.......mislim, itq ni blo nobene nevarnosti tko da........v kakšne izredne razmere se itak ne bi odpravljala, sem rajš zadaj, pa če je npr. na odru sam Bog......ampak na MC je blo pa res totalno fletkano.....tok mal ljudi......baje samo ene 4000.....

lp......pa upam, da bo letošnji metal camp tut tok fajn.....pa še po vrhu nej prpelejo kak prvovrstni band.....
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 11. Jan. 2006 14:35

Eh,itak je najboljše v prvi vrsti! Samo mi smo bili na Soulfly negi v tretji,ali četrti in tam je blo "najhuje" :D Mah meni nobene modrice niti malo ne bi blo žal :D

Ja,jest sem pa prebrala da bi naj bilo negi okrog 6000 ljudi. Mah ne vem! Glavno da je žurka bila :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 11. Jan. 2006 16:18

ja to pa itak, glavn' da je dobr žur :) , pa na metal campu mi je res full dobr ker je tok mejhn fest in take mase ljudi......res good festival, 05 sicer ful boljši kot 04......v upanju da bo 06 še boljši.....
maja, najhuj pa je res biti nekje v sredini gužve.....to se pa pol sploh ne splača tam guzit ker nimaš nič od koncerta samo paziti moraš da te ne bo kdo udaril, porinil al pa zahodil alpa nate padu pri stagedivingu.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 11. Jan. 2006 18:38

Ja,to maš pa prav. Pa tečno je ker tam zadaj vsi samo gledajo koncert, redki pa norijo :/ Če hočeš žur moraš definitivno biti od sredine naprej :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 11. Jan. 2006 20:49

Bulma napisal/-a:Ja,to maš pa prav. Pa tečno je ker tam zadaj vsi samo gledajo koncert, redki pa norijo :/ Če hočeš žur moraš definitivno biti od sredine naprej :D


se strinjam!!

drgač pa tole mi ni jasn..k js sm dobla od info vstopnic tole za soulfly-je:

"Sodelujoči, Jasmin Stavros, Dražen Zečič, Atomik harmonik, Goran Karan, Davor Borno, Klapa Lanterna, Alfi Nipič, Minea, Davor Radolfi, Karma, Nuša Derenda, Rebeka Dremelj, Game over, Sebastian, Vlado Kalember, Fredy Miler, Power Dancers, Werner, Šank rock, 6 Pack Čukur, Omar Naber in mnogi drugi."

mislm to mi je pa kr neky....a je to napaka al kaj?? kera kj ve??

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov