Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 30. Dec. 2005 23:49

ej a kdo slučajn ve ke bi se dal dobt karte za helloween 21.1. u lj....pa kok je cena???

mejbi trashy bi ti vedla, k greš??!

tenks...lp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 31. Dec. 2005 13:19

rammsteingirl napisal/-a:ej a kdo slučajn ve ke bi se dal dobt karte za helloween 21.1. u lj....pa kok je cena???

mejbi trashy bi ti vedla, k greš??!

tenks...lp


http://www.masterofmetal.net/page/?super=koncerti Evo ti link! samo še ni cene,tak da karte še tudi ne moreš kupit :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 31. Dec. 2005 14:01

hej........o tem mislim, da sem že ene par postov nazaj pisala.........tko, da ja........karto se da dobit pri ekipi MOM shopa.........v predprodaji mislim, da pride 4.990 nekj tazga, če se jo pa da že dobit pa ne vem, verjetno jih še niso dal delat k so pomoje zj zaposleni z drugimi stvarmi
ala CoB concert, al kwa že........
Nč' mejte se, pa po pamet dons :) Srečno :tannenbaum: :bia:
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 31. Dec. 2005 14:03

aja, Bulma, pa na stran Master of metal shopa se jaz ne bi lih zanašala..........ker tja gor pride vse za kasnije..........če me razumeš :)
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 03. Jan. 2006 15:32

Thrashy napisal/-a:aja, Bulma, pa na stran Master of metal shopa se jaz ne bi lih zanašala..........ker tja gor pride vse za kasnije..........če me razumeš :)


Ja,to ugotovila! :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
*smokvica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 22. 9. 2005
Kraj: *Štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a *smokvica* » 03. Jan. 2006 16:08

Metal je cool! :)
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 03. Jan. 2006 17:09

o, jeah.....pa še kako drži, da je zakon.....đđđđžžžžžž...... :bia:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 04. Jan. 2006 12:58

*smokvica* napisal/-a:Metal je cool! :)


:flehan: Brez dvoma! :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 04. Jan. 2006 14:35

ej, a mi loh ena pove ko se da najbl na izi pridt iz avtobusne do Cvetličarne?!?
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 04. Jan. 2006 14:36

Vermilion napisal/-a:ej, a mi loh ena pove ko se da najbl na izi pridt iz avtobusne do Cvetličarne?!?


:eek: :eek: :eek:

s taksijem! :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 04. Jan. 2006 18:33

Jochie napisal/-a:
Vermilion napisal/-a:ej, a mi loh ena pove ko se da najbl na izi pridt iz avtobusne do Cvetličarne?!?


:eek: :eek: :eek:

s taksijem! :D


Ja,midva sva s tipom hodla iz Prešerca do Cvetličarne s taksijem in sma plačala preko 4000sit. tak da...nikoli več s taksijem!

Vermilion..hm...peš? :? :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 04. Jan. 2006 23:02

ja res je najboljša vrjanta da greš s taxijam, pride tam okol 2000 jurja........(ti Bulma si zagotovo preplačala in so te po domač povedan nategnil)............tko, da ja taxi je najbolj vrjanta, pa ne pride tolk če vas je več in si porazdelite stroške.........še boljš pa je seveda, da se zmeniš s kakim frendom iz lj če ma avto pa te počaka na železniški postaji..........ker drugč je ta vpk kr' nekje v ku***, sem se tja peljala pa nazaj že ene 100x pa še zej se nisem točno zapomnla kje se gre........verjetno substance pa to :)
good Luck, pa upam da prideš pravočasno........predvidevam da greš na koncert ..........al pa si že šla........
lp
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 05. Jan. 2006 16:46

tnx folk... sm zrihtala.... sm šla lepo z 20ko, k full bliz prpele...tko da navadn ;)

drgač mi je biv pa čist hud koncert!! :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 06. Jan. 2006 13:46

Thrashy napisal/-a:ja res je najboljša vrjanta da greš s taxijam, pride tam okol 2000 jurja........(ti Bulma si zagotovo preplačala in so te po domač povedan nategnil)............


Ja,je bla že štartnina full draga. Drugače pa mam dogovor s kolegom,ki nas vedno počaka in nas pelje do tja.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 06. Jan. 2006 14:49

ma,ja tam na prešercu so najbolj dragi taxiji-kao zato ker je to v jedru mesta, pa tut iz pred železniške so dost dragi, mislim da se najbolj splača poklicat taxi iz cifre 031/311-311 in ga naročit npr. na metelkovo al pa kam drugam, in ne vem, taxi iz metelkove pride znatno ceneje kot iz kje drugje......
recimo iz metelkove dam do doma 900 sit za taxi, (do Lj-Rudnik) iz kje drugje pa tut 1600.........
pa eh sj nima veze, več al manj pa je važno tut od taxista, kolk pač gleda nate pa če se zaštekaš z njim, ker drugače pa full izkoriščajo nas folk ki nismo lih iz lj pa že ne vem po narečju slišjo in pol si mislijo "eh dejmo jih ožet, sej itak nimajo pojma kok taxi stane, pa verjetno nimajo praznih žepov če so prišli v lj..........
in iz zanesljivih virov vem tut to (mam kolega tle v lj k tut taxi fura), da če taxist skonta, da nisi iz lj te je pripravljen 90% peljati do željene točke tut po najdaljši poti, samo da si nabira kilometrino, saj vejo, da ne vem nekdo iz štajerske al pa primorske al kjer kol že verjetno nima pojma kje je željena točka kamor mora pridit.......
a razumete.........
:) ok,ok pustmo zej taxiste pa taxije itd.........hehe, sem se pa kr razpisala o teh yellow cabih........ :)
LP\m/

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov