Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

(=MaLiChKa=)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 12. 11. 2005
Kraj: Beltinciii =)

Neprebrana objavaNapisal/-a (=MaLiChKa=) » 13. Nov. 2005 11:09

cotkica napisal/-a:Js pa te muske res ne maram, ni mi všeč. Sm pa gledala film od Cradle Of Filth pa je res grozn! Slika


lul ;) pa say niso sploh grozni.. :P no kak za koga.. =)
*MiiiŠooo je car*
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 13. Nov. 2005 13:20

Itak da so... fuj ej k se je una ženska ama zabodla v trebuh pol je pa kr en zmazek ven prišel, pol dojenček pol pa pajek. OMG! Fuuujj... sj mam rada grozlivke ampak ta film je bil pa prov svinjarija. In če pomislim da so oni res taki, se mi vse skupaj še bolj zagnusi. Slika

Js mam raje kaj umirjenega.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 13. Nov. 2005 19:41

Cradle of filth pa njihov film Cradle of fear je pa čist najbl smešna scena v metalski sceni.
Modeli so klovni in iz sebe delajo pokemone :D :D ............ampak kaj to njih briga, dokler jih bodo resno jemale gruče nevednih metalskih darkerc bodo pač one za njih klovni .........oni pa polni keša nekje crkavali v smehu na račun tistih ki jih jemljejo resno (vključno z njihovim najbolj komedijantnim in neprofesionalnim pa kao prepovedanim filmom)
..........uuuuuuuuuu, evil :lol:

lp
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 13. Nov. 2005 19:45

gre kera na one good concert ki se nam bliža? Exodus+Hypocrisy?
hudo, I can't wait............edino najbolj smešno mi je pa da so Exodus predskupina Hypocrisy :D
nekako tako mi to zveni kot da bi bili Metallica predskupina od Sidarte al pa Big foot mame........
eh, pa glavno, da bomo spet mal headbengal.......
Uporabniški avatar
ČrnaSenca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ČrnaSenca » 15. Nov. 2005 14:19

Thrashy napisal/-a:eh,eh pomoje še zdaleč nisi edina ane......bi blo spet dobr slišat kšne stare device ja :D ......noja,bomo vidl kwa bo, drugač me pa veseli, da bo kr nekj dobrih koncertov zj hmal.....lp


Stare device ti lahko edino zapojejo Razvaline, ker Requiem itak več ne delujejo. V glavnem treba bo it na moto zbor in tam headbengat. To leto je bilo na Kočevskih medvedih res noro - fantje se res spoznajo na svoje delo.
Alone in the forest of dusk I ride, without one path where I could go, a place of ancient splendour rise, darkness fall upon my face.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 15. Nov. 2005 15:51

aja :?: to pa nisem vedla, da requiem v bistvu sploh več ne delujejo.
od kdaj že ne? k 2004. leta so še mel špil in pa tut ta komad so igral.....(stare device)
Uporabniški avatar
ČrnaSenca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ČrnaSenca » 16. Nov. 2005 12:19

Ja sej bo glih eno leto odkar so se odločili, da ne bojo več igrali pod imenom Requiem. Nekateri člani so pa zdej itak pri Razvalinah, tako da lahko Stare device tudi še slišiš. To soboto imajo koncert v Žireh. :razz:
Alone in the forest of dusk I ride, without one path where I could go, a place of ancient splendour rise, darkness fall upon my face.
Uporabniški avatar
Mystic_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 12. 11. 2005
Kraj: mhm

Neprebrana objavaNapisal/-a Mystic_ » 17. Nov. 2005 15:42

jz sn misnla it na hypocrisy....sam mie neki pršl wmes....:? bedno wglawnem.... a kdo we če bojo dimmu borgir res nasledn let špilal u slo?
The Best Part Of What Has Happened Was The Part I Must Have Missed. ________________End
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 17. Nov. 2005 17:21

tle ti pa res ne vem pomagat..........glede dimuborgir mislim:)
Uporabniški avatar
Mystic_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 12. 11. 2005
Kraj: mhm

Neprebrana objavaNapisal/-a Mystic_ » 17. Nov. 2005 20:47

mnja....sn si kr misnla ;) drgač predwidewam d poslušaš thrash metal? :D
The Best Part Of What Has Happened Was The Part I Must Have Missed. ________________End
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 18. Nov. 2005 11:56

Mystic_ napisal/-a:jz sn misnla it na hypocrisy....sam mie neki pršl wmes....:? bedno wglawnem.... a kdo we če bojo dimmu borgir res nasledn let špilal u slo?


To sem jest tudi slišala. BAJE,da naj bi celo na Metalcampu bli. Sicer dvomim,ampak blo bi zakon če bi res v Slo prišli!
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 19. Nov. 2005 14:10

dimmu borgir so kr u redu!

drgač pa a gre kdo na children of bodom...karte so že v prodaji po 5.990 sit...špilajo pa še ektomorf (carji!) pa one man army....koncert se bo zgodil 4.1.2006!

a mejbi kera ve kje bi se dal kupt bulse...rablene...pač na sceno second hand shop? al pa tko če jih prodaja kašn ex-metalc(ka) :D
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 19. Nov. 2005 14:38

glede bulsov probej na boljši sejem iti pogledat ob nedeljah dopoldan.....bi se dal najdt kaj.
drugače pa mal sčekiraj paranoid-zine tam pod oglasi.....lahko tut sama daš oglas da iščeš bulse.......zlo priročna zadeva, človk si sploh ne bi mislu kaj lahk vse tam dobiš prek teh oglasov......... :) lep pozdrav.......
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 19. Nov. 2005 14:53

ej trashy ful tenks, bom probala kj najdt....a to na boljši sejem u lj? pa ni panike glede rammsteinov pri njihovi temi...itaq vsak pove kar misli ane :D

drgač pa a še kj prideš u dawna u kr, k si 1x neki pravla d tja hodiš? ok, sory ostalim za offtopic...

lp
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 19. Nov. 2005 22:03

ja,ja to boljši sejem v Ljubljani ja........

ne, v dawnu zadnje čase nisem nič, ker trenutno ni avta več in ga še en cajt ne bo :( , tko da se več al manj držim po placih kamor lahk pridm peš al pa s kolesom :) .........recimo Metelkova, Orto itd......

lp, vsem.......

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov