Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 17. Sep. 2005 13:20

kok dovg' poslušam metal?

fuuulll relativno vprašanje...............recimo, da tkole, vedno sem poslušala že od malih nog (11 let prbližno) metal grupe, vendar to tiste, za katere še vrabci na vejah vejo da so ( Metallica, Iron Maiden in med drugimi GnR, Alice Cooper in te scene)
bolj tak metal, k pa folk ful ni vedu za njih..........(Pantera, Slayer, Exodus, Megadeth itd) pa zdj mal več k 3 leta se mi zdi. V to so me pa vpeljali Jeseniški prjatlčki :************ love them all!!!!
V glavnem vedno v rock vodah od kar se zavedam zase in nikoli v lajfu sranja kot je flešerska muzka :steinigung:



aja, pa še to, res, da nekateri bandi majo full obupen vokal, majo pa veliko od njih pa dobr poštimane instrumente (bobne, riffe, solaže itd)
edino, kar pa res ne prenesem je pa kak grind metal............k ti v mikrofon kozla............(npr. slovenski band iz mc, k se ga spomnim ko so bli taki so Vulvathrone)

lp :bia:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 17. Sep. 2005 14:57

Thrashy napisal/-a:......k ti v mikrofon kozla............(npr. slovenski band iz mc, k se ga spomnim ko so bli taki so Vulvathrone)

lp :bia:


:lol:
To so eni Prekmurci. Jest poznam pevca in basista. Hehehe,...jest drugače tega tudi ne prebavlam,al oni so mi pa vredi bli (ja,zato ker so bli edini Prekmurci ki so igrali tam). :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
***PINKYCA***
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 627
Na forumu od: 3. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ***PINKYCA*** » 17. Sep. 2005 15:29

prekmurci???? :eek: :eek:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 18. Sep. 2005 11:10

***PINKYCA*** napisal/-a:prekmurci???? :eek: :eek:


Aham, iz Murske so :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
ČrnaSenca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 8. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ČrnaSenca » 19. Sep. 2005 6:51

In Nightwish, kako se vam je zdelo? Meni osebno so bili zelo dobri, ampak enih res dobrih komadov niso zašpilal.

A kera ve, a so Tarjo dal v pralni stroj, da je tako skupaj skočila? :roll:
Alone in the forest of dusk I ride, without one path where I could go, a place of ancient splendour rise, darkness fall upon my face.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 19. Sep. 2005 8:22

ČrnaSenca napisal/-a:In Nightwish, kako se vam je zdelo? Meni osebno so bili zelo dobri, ampak enih res dobrih komadov niso zašpilal.

A kera ve, a so Tarjo dal v pralni stroj, da je tako skupaj skočila? :roll:


Meni je tud vredu blo, se pa strinjam s teboja, da niso enih dobrih komadov igrali. Najboljše je blo pri I wish I had an angel...te je narod kar ponorel (vred z mano :D). Meni je škoda, da glede na to,da smo plačali en precej drago karto,da ni niti predskupine blo :roll: Mah okay...naj bo. Vredu je blo, čula,pa vidla sem jih in to je to.

Jah,če so jo v pralni stroj dali in če je zato tako skup skočila,se jes tudi danes not vržem (joke) :D :D :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 19. Sep. 2005 8:23

ČrnaSenca napisal/-a:In Nightwish, kako se vam je zdelo? Meni osebno so bili zelo dobri, ampak enih res dobrih komadov niso zašpilal.

A kera ve, a so Tarjo dal v pralni stroj, da je tako skupaj skočila? :roll:


Meni je tud vredu blo, se pa strinjam s teboj, da niso enih dobrih komadov igrali. Najboljše je blo pri I wish I had an angel...te je narod kar ponorel (vred z mano :D). Meni je škoda, da glede na to,da smo plačali en precej drago karto,da ni niti predskupine blo :roll: Mah okay...naj bo. Vredu je blo, čula,pa vidla sem jih in to je to.

Jah,če so jo v pralni stroj dali in če je zato tako skup skočila,se jes tudi danes not vržem (joke) :D :D :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 19. Sep. 2005 12:45

...............eh, men' osebno niso Bog ve kaj teli Najtwiš..............sem bla mal pred Križankam včerj..........maja. ok...............ampak sem pa opazla, da je pa kr dost folka čist norih na njih, če samo pomislim na eno staro mam'co v njihovi majci in pa na kardelo ponorelih najstnic, ki so se trudile iz stene strgati njihov plakat na avtobusni postaji............hudo, ni kaj............ :D .........lp!
Elizabetka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Elizabetka » 19. Sep. 2005 12:49

Kaj je sploh metal muza,naj mi kdo opiše ali od naših kdo je znan :?:
Uporabniški avatar
evagirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a evagirl » 19. Sep. 2005 17:49

nightwish so mi bli božanski...je pa res da nekej dobrih komadou niso špilal...vidla sm jih v živo prvič...pa še na zlo dobrem placu sm bla in vidla res ful dobro...ni mi blo žal :)
Uporabniški avatar
matea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 82
Na forumu od: 12. 9. 2004
Kraj: PrImOrSkA

Neprebrana objavaNapisal/-a matea » 19. Sep. 2005 18:16

mi je ratlo it in sem bila zloo zadovoljna.. edino kar me je motlo je da je blo prekratko. :roll: men je ful hitro minilo.
sam so pa zakon, sploh tarja...kaki glas :respekt:
This is me for forever
One of the lost ones
The one without a name
Without an honest heart as compass
Thrashy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Thrashy » 19. Sep. 2005 22:43

Elizabetka: kaj je metal, je zloo relativn' in pa širook pojem, zato se jezt ne bom spuščala tko globok, da ti odgovorim, ker verjamem, da tudi jaz vsega še ne vem, lahko pa ti povem, da z Metallico in Iron Maiden ne boš zgrešila kaj je metal........in to hudičevo dober metal!!!!!! (saj prve plate od metallice mam v mislih tam do albuma black)
glede slovenskih znanih metalcev, hmm.........da bi bli tko znani kateri kot recimo kwa pa vem (zj ste me pa dobl :oops: ), Domen Kumer :lol: , jih pomoje ni, to pa iz večih razlogov, ker bandi niso skomercializirani (oz. niso poslušljivi za vse vrste ljudi) in ker jim verjetno ugaja tak način lajfa, da pač špilajo le za precejšni del metalske populacije in kar je pomembno, da so všeč njimi. (tle lahk naštejem svoje najlubše oz. zame popularne bande kot so Negligence, Dawn Patrol, Sarcasm, Pomaranča, Requiem, Scaffold, DuskDelight........in še bi lahk naštevala)
Najpomembnejša stvar zame pa je, da metal ni skomerzializiran
LP
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 20. Sep. 2005 6:33

evagirl napisal/-a:nightwish so mi bli božanski...je pa res da nekej dobrih komadou niso špilal...vidla sm jih v živo prvič...pa še na zlo dobrem placu sm bla in vidla res ful dobro...ni mi blo žal :)


Jest sem bila tudi na full dobrem placu. Malo mi je žal, da nisem fotoaparata vzela s sebo. Mislim, da bi nastale fenomenalne fotke.
Jes nisem glih full velka fanica Nightwish,samo mi je vseeno kul blo.

Hehhe,ovi kitarist z tisto doooolgo brad+vodko je zakon bil :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
evagirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a evagirl » 20. Sep. 2005 13:30

Hehhe,ovi kitarist z tisto doooolgo brad+vodko je zakon bil :D[/quote]

ja hud je bil :) pa tud un za klaviaturami...sploh ko je daju za pit drugmu kitaristu...ful me je spravlo u smeh ;) pa tista flaška...ko je šla med folk...mela bi jo :)
Elizabetka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 293
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Elizabetka » 20. Sep. 2005 13:33

Thrashy napisal/-a:Elizabetka: kaj je metal, je zloo relativn' in pa širook pojem, zato se jezt ne bom spuščala tko globok, da ti odgovorim, ker verjamem, da tudi jaz vsega še ne vem, lahko pa ti povem, da z Metallico in Iron Maiden ne boš zgrešila kaj je metal........in to hudičevo dober metal!!!!!! (saj prve plate od metallice mam v mislih tam do albuma black)
glede slovenskih znanih metalcev, hmm.........da bi bli tko znani kateri kot recimo kwa pa vem (zj ste me pa dobl :oops: ), Domen Kumer :lol: , jih pomoje ni, to pa iz večih razlogov, ker bandi niso skomercializirani (oz. niso poslušljivi za vse vrste ljudi) in ker jim verjetno ugaja tak način lajfa, da pač špilajo le za precejšni del metalske populacije in kar je pomembno, da so všeč njimi. (tle lahk naštejem svoje najlubše oz. zame popularne bande kot so Negligence, Dawn Patrol, Sarcasm, Pomaranča, Requiem, Scaffold, DuskDelight........in še bi lahk naštevala)
Najpomembnejša stvar zame pa je, da metal ni skomerzializiran
LP


hvala :!: zdaj vem domna kumra bi pa dali v osladen pop niti v rok ne :!:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov