Metal glasba

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 22. Jan. 2009 0:00

Jaz se pa aprilskega konceta veselim predvsem zaradi MOONSPELL :musik: :flamingdev: Ajde pa Gorgoroth tud, Asrai znajo bit tut zanimivi, čeprav ne poznam lih kaj preveč, za Danija & co. mi pa dol visi :D

Yay Moonspell <3 Jaz sem definitvno v prvi vrsti :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 22. Jan. 2009 7:15

Haha - meni tudi dol visi za Danija & co. :) Sem jih letos vidla na Brutal Assaultu, pa sem ostala ravnodušna. hm..:)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 22. Jan. 2009 14:48

Njah, meni CoF tako ali tako niso bli nikoli všeč... Ampak ok, če bom že tam, bom iz čistega firbca pogledala še njihov performance :)

Aja, Amon Amarth marca so pa itak mus! Oni pa me res uspejo navdušit in z vsakim albumom in vsakim koncertom... Ne morem se jih naveličat :D Pa še Obituary se veselim, ko jih še nisem videla live... Fajn dogaja tole trenutno :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 22. Jan. 2009 14:58

Jaaa - Amon Amarth! Eden mojih najljubših bendov!! Zdaj grem že 4. na njihov koncert, pa 2. na Obituary. Je pa resno, da sem že skoraj vse bende videla v živo (ene celo večkrat), ki sem jih kdajkoli hotela :D

Ja, COF itak iz firbca :) hehe :) Pa eno pesem poznam: Bathoria Aria, pa mi je ful zakon! Pa en spot je kul, to pa je vse kar jaz vem od njih :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 22. Jan. 2009 15:09

Jaz pa na Amarthe zdaj 3. jič :D Men so tud oni eni od najljbuših... Ja no, jaz še nisem uspela res vseh bendov videt live, kar bi jih... ker itak, spisek je doooooolg... Večino pa tut. In evo - zdaj dobim moje preljube Moonspell, pa se bo spisek še malo skrajšal :D S tem da nevem zakaj, ampak meni razni večdnevni festivali ful ne sedejo :? Imam ful raje manjše posamezne koncete z npr. 2 bendoma, ki sta mi res super :)

Kar se CoF tiče pa sem prepsolušala par albumov pa njihove prve zadeve so glasbeno kar ok, ampak meni je ta vokal od Danija tako zgrešen, da kar brezveze... :roll:
100% FakeBitch
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a 100% FakeBitch » 22. Jan. 2009 15:40

Ne maram metala.. (:
Uporabniški avatar
crapY
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 30. 8. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a crapY » 22. Jan. 2009 16:36

100% FakeBitch napisal/-a:Ne maram metala.. (:

js pa nemaram TOKIO HOTEL. se poseb uno deklco
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 23. Jan. 2009 15:25

Uuuu lihkar izvedela da so 20. februarja na Štuku v Mb Deathstars:D Žal to pomeni, da bo zaradi finančne krize v moji denranici nekdo moral odpadit - ali Kreator ali Sepultura... :? No, se bo pa še za en bend zmanjšal moj spisek :)
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 26. Jan. 2009 8:06

Jep, Deathstars! Jaz tudi ne morem iti zaradi denarja, ker zdaj je in bo spet ful vsega. To me tako moti...bi direkt vse šla, ampak vedno vse pametno dajo na kup :(
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 28. Jan. 2009 19:14

uf men pa metal ni usec...sploh...ubistvu me ziucno dela, usec mi je samo en komad od Sonate Arctice (ce to sploh je metalska skupina) :oops:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 28. Jan. 2009 20:43

Ja, deklič, sama kriva kaj se pa tolko obremenjuješ :D Če bi šla jaz pisat v vsako temo pevca/pevke/skupine na temle forumu kako ga/je ne maram, bi tud živčnega dobila gladko. Pa žulje na prstih :lol:

Drugač pa ja, odločitev je padla da menjam Kreator in Sepulturo za Deathstars... Soulfly pa so 10. marca, pa ne vem kako bo šlo skozi, glede na to da Amarthom pa se nikakor ne odpovem!!!! :D
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 29. Jan. 2009 9:33

Damn! Jaz pa ne grem na Soulfly, ker grem na Amon Amarth, par dni pozneje pa na In Flames!!! Ker so v Mariboruuu! Juhuu :) Pa Soulfly sem že 2krat vidla, In Flames pa še ne ... tak da :) Pestro bo te mesece, ne? :)
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 29. Jan. 2009 10:48

Ih, kdaj so pa In Flames? Prvič čujem! Sej jaz bom tud Soulfly kenslala, čeprav jih še nisn vidla live... Zarad Amarthov itak, ker njih se nikakor ne morem naveličat :D Sicer nisem neka jaka fenica In Flames kot benda, čeprav Clayman pa Colony sta :gut: :gut:

Jaaaaaa, ful dogaja zdle... Jaz ne vem kaj jim je... :S Mislim, sej fajn, sam finančno bi blo boljk ugodno met vsak mesec en tak orenk koncert, ko pa v dveh mesecih miljon.... :S Men je ful super da se je začelo v Mb na Štuku tolk dogajat - prvo kot prvo, je to na Šatjerskem :D, Štuk je ful boljša hala kot pa VPK za koncerte, cene kart so nižje... skratka :gut:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 29. Jan. 2009 14:54

In Flames so 27.3.2009 na Štuku! Jaaa - Maribor je zakon, no! Sploh se je ful odprl gledel metala. začeli so hoditi k nam taki dobri bendi. Si nisem mislila da bo kdaj tako :) In na Štuku je tudi meni ful zakon - pa v Pekarni. V Lj mi nasploh ni fajn. Pa drago je, prevoz dobimo težje do tja kot do Mbja, vse se hitro konča...eh sranje kolko dobrih koncertov zdaj na kupu! Če bi imela ful keša bi itak na vse šla :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
veneficus pupa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a veneficus pupa » 01. Feb. 2009 12:42

ahaha, zdej ste me spomnle s temi CoF... no sej neumesno..
ne vem kolk ste ve stare, sam k se spomn ene par let nazaj, k smo bli tm nek 16 .. pa k se spomnm, k so ble moje kolegice kr zacopane v tega Denij... :lol:
sori, če sm zej kero užall s tem, ampak men so take stvari pač smešne :D k se točno ve, da je ta tip grd, ampak pač k je frontman enga znanga benda, je pač hud in lep in seksi in.. haha :D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov