Madonna

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 24. Sep. 2008 15:49

se strinjam z Anelise :D

no, morm komentirat koncert včeraj na dunaju..NOOOORO čiiiist :jump: tak sem srečna, da sem jo končno slišala/vidla.
ma saj sem vedla, da bo čist preveč dobro..ampak sem bla vseeno čist presenečena :D kakšn show..ona.. čist sem v nebesih še vedno :) pa ful sem srečna kr sem bla ful spredaj in sem jo res lahko vidla.. kr par tisoč ljudi seveda ni melo te sreče. ful enih noro dobrih remixov.. in seveda zaključek taki da samo stoj pa glej :respekt:
aja pa baje je blo pr poročilih, da je pela 1,5 ure na playback.. kar se meni sicer ni zdelo no. okej itak ma vedno odzadaj playback naštiman..ampak je pa skoz pela čez!!
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 24. Sep. 2008 16:12

Vau, rachka_, ful fajn :) Ti kr mal zavidam, čeprav nism njena oboževalka :) Mogoče si že kje omenla, pa nism zasledila - kolk si dala za vstopnico? In kako ti je uspelo pridet bolj naprej? :D
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 24. Sep. 2008 21:47

no jst sm bla tud vceraj na njenem koncertu na Dunaju! uspelo,mi je clo nekaj ful dobrih fotk nardit..jutri grem na koncert v Budvo tako,da se spet veselim :))

kar se tice koncerta na Dunaju pa tkole ne.. v bistvu me je mal razocarala sem pricakovala malo vec da bo kej bolj dala od sebe je bil pa ta beatbox,petje na playback etc..ampak ok nardila je pa ful dobr show!
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 24. Sep. 2008 21:51

hehe no če bi mela karto, bi jaz tudi šla v budvo.oh kako :D nevem no..mene ni niti malo razočarala.. tale playback pa ma itak vedno v ozadju.. edino, kaj me je mogoče res zmotlo je, da je ornk zamujala. drugač pa show enkraten..pa tudi ona se mi zdi, da je bla čist not in se potrudla!

naše karte so ble 99€..bli pa smo v parterju. ful mi je žal, da nisem dala še zravn keš za wavebreaker..samo so ble te karte že ful hitro razprodane. jaz sem se pa komaj tak vikend spomnila, da bi šla :D

skratka. I f*cking love her..
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 24. Sep. 2008 21:57

uf jst sm mela zastonj karto :D :D :D :D :D
za Budvo sm jo pa cist po naklucju dobila..kolega jo je zrihtal k dela v enmu timu :)

ja kar se tice plesa in tega,je dala ful energije vase pa vse to mi je blo vsec!
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 24. Sep. 2008 22:04

ne morem vrjet kak zenska zgleda pri 50h...noro dobro-vsako leto je boljsa se mi zdi :eek: vsaka ji cast-tud glede njenega dela. Pri njej so vsi traci nepotrebni, ker je PRAVA zvezda...pri ostalih pa je treba zasebno zivljenje predpostavit, ker so na odru nule.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 24. Feb. 2009 22:04

gre kdo na koncert?
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 24. Feb. 2009 22:46

bejba za svoja leta zgleda super! svaka čast da ma pr teh letih še tolk energije :wink:
za koncert bomo pa še vidl, je še kr nek časa do takrat :)
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 24. Feb. 2009 22:50

ja, samo karte ne bodo čakale. :wink:
Uporabniški avatar
PeggySue*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1956
Na forumu od: 18. 11. 2006
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a PeggySue* » 24. Feb. 2009 23:12

Sem brala,da se zelo hitro prodajajo,predvsem tiste dražje za 110€,ki so pod odrom.
Jaz še vedno razmišljam,a bi šla ,al ne,nisem nek fan od Madonne,moram pa priznat,da je legenda.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 25. Feb. 2009 19:37

jaz tudi nisem. samo je v ljubljani, pa še nikoli nisem bila na kakšnem koncertu tako slavne osebe. če sem spremljala tamalo na rbd, si pa lahko tudi ta koncert privoščim :D
*roxy*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 27. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *roxy* » 27. Feb. 2009 17:06

Men je pa ta ženska ne glede na musko prav ogabna.Taka "zgonjena" mi deluje...Pa kaj je skoz dala,da je do tega vsega kar ma pršla tud vemo...Mene bi blo na njenem mestu sram.
Pa glede na to da ma že dost stare otroke,ki določene stvari razumejo...nevem no,ampak ne zdi se mi niti moralno.
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 27. Feb. 2009 18:57

bi ful šla na koncert, sam rabim ta denar za kaj drugega....bom šla pa pač kdaj drugič :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Feb. 2009 20:14

*roxy* napisal/-a:Men je pa ta ženska ne glede na musko prav ogabna.Taka "zgonjena" mi deluje...Pa kaj je skoz dala,da je do tega vsega kar ma pršla tud vemo...Mene bi blo na njenem mestu sram.
Pa glede na to da ma že dost stare otroke,ki določene stvari razumejo...nevem no,ampak ne zdi se mi niti moralno.


In kaj je skoz dala? Česar bi se morala sramovati?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
*roxy*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 27. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *roxy* » 28. Feb. 2009 11:13

Še sama je priznala,da je dala zarad slave doskrat noge narazn...Sm gledala intervju,ko jo je novinar uprašu,kaj je njo popeljal do zvezd,pa se je začela smejat pa rekla,..."da sm bla vračala usluge".
Sicer pa vse opisuje v avtobiografiji...
Sej dobr zgleda pa use,ampak js si ne morm predstavlat,da bi se moja mami tak obnašala.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov