Lady Gaga

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 29. Jul. 2009 11:43

^Manadžer je rekl, da pride in da so te govorice lažne. :)
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 29. Jul. 2009 22:05

Govorice gor ali dol, Lady Gage itak nebo v Slovenije, stavit se grem da bo še Maddona odpovedala.
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 30. Jul. 2009 19:45

so napisali da je verjetno ne bo nikoli v slovenijo. sej se ne čudim - po mojem ji taka mala brezvezna država nič ne pomeni, oziroma, čisto možno da sploh ne ve da obstaja...
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 31. Jul. 2009 11:34

Joj, meni je pa ona totalno anti. Nič na njej mi ni všeč, še najmanj glasba, ki ima očitno najmanjši pomen v njeni karieri. :D Še ena puhoglavka. Antipatična do konca.
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 31. Jul. 2009 15:27

ok itak da ma vsak svoje mnenje ampak jezi me, da jo označujete za puhoglavko. od kot imaš ti informacije kakšen je obseg njenega znanja, njeno razgledanost, šolanost in inteligenco. zavedat se morte da zasebno in javno življenje slavnih ni ista zgodba. kar se tiče njenga imidža ja hvala bogu da goni neko svojo sceno, zato je pa provokativna in videna in prepoznana in posledično se kupujejo njeni cd-ji in vrti njena glasba. priznat je treba da lepe sosede v svetu ne bodo uspele. treba je bit drugačen in izstopat iz povprečja. kar se pa tiče njenega (ne) nastopa v sloveniji pa spet nekaj 'spletkatrite' v svojih lepih glavcah. zakaj mislite da ona ne pride v slovenijo ker ne ve kje je slovenija. a mislite da so ji dali morebitne koncernte lokacije in je ona rekla: '''oou, i'm not going to slovenia, because i don't know wheree that is, and if they have only 2mio people they do not deserve to hear my music?'' halo? ne bit butasti. verjetno so drugi razlogi za njeno morebitno odpoved koncerta. za ne zaj mislit da sem njena neka zagovornica, ampak jezi me taka primitivnost v večih temah o slavnih, glasbenikih in podobno.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 31. Jul. 2009 18:39

^^Super si tole napisala!
Meni ma ona res super glasbo, vizualno mi pa ni preveč všeč. Mi je pa vseeno všeč, da fura nek svoj odštekan stil in s tem izstopa iz povprečja ostalih plastičnih ženščic na sceni. Jaz bi z veseljem šla na njen koncert, ker vem da bi blo pomoje res noro, ker bi pomoje ženska ful šov nardila!
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 01. Avg. 2009 8:06

Ja baje je ona ONO nvem oboje ma baje sm slišala hehehehehe
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 01. Avg. 2009 12:56

Bojda je res ne bo, oziroma zdaj septembra ne, pride pa baje definitivno do konca leta v Slovenijo.
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 02. Avg. 2009 9:18

flesherka_ napisal/-a:ok itak da ma vsak svoje mnenje ampak jezi me, da jo označujete za puhoglavko. od kot imaš ti informacije kakšen je obseg njenega znanja, njeno razgledanost, šolanost in inteligenco. zavedat se morte da zasebno in javno življenje slavnih ni ista zgodba. kar se tiče njenga imidža ja hvala bogu da goni neko svojo sceno, zato je pa provokativna in videna in prepoznana in posledično se kupujejo njeni cd-ji in vrti njena glasba. priznat je treba da lepe sosede v svetu ne bodo uspele. treba je bit drugačen in izstopat iz povprečja. kar se pa tiče njenega (ne) nastopa v sloveniji pa spet nekaj 'spletkatrite' v svojih lepih glavcah. zakaj mislite da ona ne pride v slovenijo ker ne ve kje je slovenija. a mislite da so ji dali morebitne koncernte lokacije in je ona rekla: '''oou, i'm not going to slovenia, because i don't know wheree that is, and if they have only 2mio people they do not deserve to hear my music?'' halo? ne bit butasti. verjetno so drugi razlogi za njeno morebitno odpoved koncerta. za ne zaj mislit da sem njena neka zagovornica, ampak jezi me taka primitivnost v večih temah o slavnih, glasbenikih in podobno.


Oh, se ti globoko opravičujem. Potem pa poudarjam, da je to res in 100 % SAMO MOJE MNENJE. :) In po mojem mnenju je ženska puhoglavka. Ne glede na to, da je kolikor vem glasbeno izobražena, ženske, ki se na tak način vn meče kot se ona, ne morem jemati resno. Puhoglavosti ne mešam z IQ-jem in nima niti malo veze z razgledanostjo, ampak z njenim obnašanjem, ki je kakorkoli obrneš pod nivojem. Tudi če je vse skupaj le marketinška poteza, je izredno butasta marketinška poteza. Denar ji je že prinesala in očitno ji je to dovolj, glede na to, da ji kvaliteta glasbe, kljub temu, da je diplomirana glasbenica, nič ne pomeni. Če je pa koga tale post užalil, ga naj pa enostavno preskoči. Vsak ima svoj okus in svoje mnenje.
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 06. Avg. 2009 19:19

Seyfullah napisal/-a:Ja baje je ona ONO nvem oboje ma baje sm slišala hehehehehe



govorice pač...vedno morejo kaj sočnega napisat, ki seveda ne drži.
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 07. Avg. 2009 7:17

MIS_MAS napisal/-a:Govorice gor ali dol, Lady Gage itak nebo v Slovenije, stavit se grem da bo še Maddona odpovedala.


si kr blizu ja, ravn uceri sm slisala da se neki pogajajo da je ne bo ker je blo baje sam 7000 kart prodanih kar pa tut kr mal tezko vrjamem...mislm, cudn se mi zdi
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 07. Avg. 2009 8:47

Uf, men je antipatična. Muska mi sploh ni všeč, obsedenosti s tem pokerfacom ne razumem. Men grejo vsakič k slišim un "po-po-po-poker fejs" del kocine po konc in si zaželim, da bi mela čepke v ušesih. Disco stick (sej je njen, ane?) mi je clo nasmešek zvabu na ušesa, ampak ob spremljajočem "haha, okej bad".

Definitivno to ni muska zame in niti ne tip glasbenika, ki bi ga spoštvala. :) Kako se bejba oblač mi je vseen, njen stil me ne navdušuje, but if it works for her, cool. Una obleka iz Kermitov mi je pa ogabna, čeprou mam tut jz supergice s Kermitom. :D
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Miss M.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Supernova Heights

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss M. » 07. Avg. 2009 10:28

miikena napisal/-a:Disco stick (sej je njen, ane?)



Ne. Ima pa pesem, ki vkljucuje ti dve besedi. Naslov pesmi je Love Game. Ampak ok, ce je to edino, kar pritegne tvojo pozornost pri tej pesmi (ki ima btw. sporocilo v besedilu :)), me taksna reakcija niti ne cudi.
What's the story, morning glory?
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 07. Avg. 2009 11:18

Opa, se posipam s pepelom. Slišala sm jo na morju, 1x, dejansko bolj kot ne dojela samo ta refren z disko palčko, nisem se pa konkretno posvečala besedilu.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Avg. 2009 11:19

u ja. prevdvsem sporočilnost je pri njenih besedilih tisto kar jim da ekstra kvaliteto.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov