Lado Bizovičar

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 29. Apr. 2009 8:56

... dober komad --->

Uporabniški avatar
Traxie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 185
Na forumu od: 25. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Traxie » 02. Maj. 2009 20:41

~IsaBella~ napisal/-a:pa da malo obudim še to temo...torej lado :heiss: :hearts: moram priznat da mi nikoli ni bil preveč všeč, v času tlp-ja mi je bil celo popolnoma anti oz. kaj pa vem, pač ni bil po mojem okusu, da bi ga sploh opazila :? edino ost so mi bili kot grupa prav poslušljivi, to pa :razz: no in kaj se mi zgodi :eek: :twisted: zadnje čase mi je na njem nekaj tako privlačnega, noro seksapilnega da ga kar nemorem odmislit :lol: :evil: jah saj vem trapasto...ampak si nemorem pomagati, sicer pa je starejši kot je vedno boljši...za moje pojme...in kar me zanima ste pravzaprav že omenjale-kam zahaja v prostem- privat času, kje ga žurira in kje se ga da čisto "slučajno" in "po naklučju" srečati, priti v stik z njim?? pa ne, nemislim biti gostja na tribuni njegove oddaje in mu na koncu dati roko "o lado, hej!"...ne, ampak me zanima bol te vrste nočno-žurersko srečanje..."po naklučju" seveda se znajti v istem baru, diskaču kot on...kaj takega... :razz: ali katera ve kakšno malenkost več od mene? aja pa kje je ta K4, ker prvič slišim za to...nekje v središču lj, ampak kje točno?aja pa slišala sem da je s svojim podjetjem Urbano pleme odprl nek lokal?? :)


Če še nisi zvedla, K4 je na Kersnikovi ulici 4 v LJ. Tam zraven, kjer bone prodajajo. Za Mercatorjem na Bavarcu. Men je blo včasih tud tko fajn tm za žurat, zdej pa res že dooolg nism bla.
Drgač pa, a tele Katarince nima več?
Uporabniški avatar
~IsaBella~
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 22. 2. 2007
Kraj: in my dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a ~IsaBella~ » 02. Maj. 2009 23:33

Traxie napisal/-a:
~IsaBella~ napisal/-a:pa da malo obudim še to temo...torej lado :heiss: :hearts: moram priznat da mi nikoli ni bil preveč všeč, v času tlp-ja mi je bil celo popolnoma anti oz. kaj pa vem, pač ni bil po mojem okusu, da bi ga sploh opazila :? edino ost so mi bili kot grupa prav poslušljivi, to pa :razz: no in kaj se mi zgodi :eek: :twisted: zadnje čase mi je na njem nekaj tako privlačnega, noro seksapilnega da ga kar nemorem odmislit :lol: :evil: jah saj vem trapasto...ampak si nemorem pomagati, sicer pa je starejši kot je vedno boljši...za moje pojme...in kar me zanima ste pravzaprav že omenjale-kam zahaja v prostem- privat času, kje ga žurira in kje se ga da čisto "slučajno" in "po naklučju" srečati, priti v stik z njim?? pa ne, nemislim biti gostja na tribuni njegove oddaje in mu na koncu dati roko "o lado, hej!"...ne, ampak me zanima bol te vrste nočno-žurersko srečanje..."po naklučju" seveda se znajti v istem baru, diskaču kot on...kaj takega... :razz: ali katera ve kakšno malenkost več od mene? aja pa kje je ta K4, ker prvič slišim za to...nekje v središču lj, ampak kje točno?aja pa slišala sem da je s svojim podjetjem Urbano pleme odprl nek lokal?? :)


Če še nisi zvedla, K4 je na Kersnikovi ulici 4 v LJ. Tam zraven, kjer bone prodajajo. Za Mercatorjem na Bavarcu. Men je blo včasih tud tko fajn tm za žurat, zdej pa res že dooolg nism bla.
Drgač pa, a tele Katarince nima več?


Traxie-hvala za odgovor! :) :wink: čeprav je pa res, da lj ne poznam prav "na drobno", razen tivoli območja, pa city-ja... :? pa praviš, da si tudi žurala tam? :) pa to je obistvu nek lokal, bar ali bol kot neka "ustanova", kjer se dogajajo tud druge prireditve in to?
Ja glede Katarine je pa tako (aja za moje pojme je ena najlepših slovenk!!! zares čudovita mi je!)...ja baje, da ima ona sedaj tega Aljoša Begola...ali kako se že piše...tako da naj z Ladom ne bi bila več skupaj in je ponovno samski :wink:
ela85-ja zelo lep komad! :)
sicer pa sem prebrala tvoj prvotni- nepopravljeni post, pa brez skrbi ne bom te napadala, ker je to tvoje mnenje, ampak verjemi, da me ne poznaš in ne veš kakšna sem...mogoče sem glede na napisano tako izpadla, ampak če ima nekdo resno punco verjemi, da tega ne mislim razdirat in se zraven "štulit", čeprav je pa res, da ima tip zadnjo besedo kaj bo storil ja- ali bo zvest, ali pa bo pač izkoristil priložnost ane :roll: no verjemi, da zasedenega že iz spoštovanja do ženske ne bi hotela drezati...očitno pa imaš sama slabe izkušnje,poznam dosti takih ja...no pa brez zamere, če te je moj post o LAdu tako prizadel.
Uporabniški avatar
~IsaBella~
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 22. 2. 2007
Kraj: in my dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a ~IsaBella~ » 02. Maj. 2009 23:33

Dvojni post :x :wink:
Uporabniški avatar
Traxie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 185
Na forumu od: 25. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Traxie » 03. Maj. 2009 17:41

~IsaBella~ napisal/-a:Traxie-hvala za odgovor! :) :wink: čeprav je pa res, da lj ne poznam prav "na drobno", razen tivoli območja, pa city-ja... :? pa praviš, da si tudi žurala tam? :) pa to je obistvu nek lokal, bar ali bol kot neka "ustanova", kjer se dogajajo tud druge prireditve in to?


Za Bavarski dvor si tud verjetno že slišala...Na začetku Slovenske (glavna cesta skozi center), kjer ustavljajo vsi mestni busi. Na eni strani je borza, na drugi pa Mercator in potem za Mercatorjem nekje je K4. No sicer pa ostajajo tudi zemljevidi ;).
Drugače je pa to dost tipičen diskač. Je odprt samo ponoči. Ponavadi je not bolj elektronska scena, ob nedeljah zvečer majo pa geji svoj party tam :). Več si pa lahko pogledaš tuki: http://www.klubk4.org/program_tekoci.shtm

Hmm, nisem vedla, da nista več skupi...Sicer mi pa osebno nikoli nista pasala skupi. Ona mi deluje way too cute&smart for him. Se opravičujem vsem oboževalkam :).
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 04. Maj. 2009 8:06

Isabella, klik - to je ta lokal. ;)

Drgač pa, na to temo sm zajadrala, k sm hotla napisat, da sm skor umrla od smeha učeri, k sm slučajn ujela konc "Astitutnotpadu" in sta bla napravljena u Kiss. Lado u unih čevljih, uaa, jz sm misnla da se bo ubou k je skaku na oder :D Drgač niti ne gledam oddaje, k mi ni spet tok zlo smešna, ampak all in all mi je pa Lado faca.
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Shelve
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 11. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shelve » 04. Maj. 2009 18:56

Zelo antipatičen voditelj! Niti kanček smisla za humor, tipično slovensko-prisiljen humor. Medtem ko Jurij samo z eno besedo spravi cel studio in goste v smeh.
Uporabniški avatar
nikaragua
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 506
Na forumu od: 7. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nikaragua » 05. Maj. 2009 10:13

lada defiitivno srecas na zabavah vrste Playboy!!!!!! tm se je pojavlu ze od nekdaj pa ze od nekdaj je znano da iz zabave negre nikoli sam. (ni recena pa da je z zajcicam)

no k sm bla se v sredni soli je ena bla cist naudusena nad njem in ja je bla na playboy zabavi in sla z njem tut domou... ampak od tizga momenta dalje jo ni vec intereseru.

komenterala je pa da je nadut, brez filinga, pa too much drogeran skos!
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 05. Maj. 2009 18:18

osebno nvem kasn je nazalost...kar ga pa skos medije poznam se mi zdi pa ful uredu tip - smesn na en svoj nacin, tak posebnez no...two thumbs up for him :wink:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 05. Maj. 2009 19:09

Še moje mnenje: vse lepo in prav (nikol mi ni bil neki všeč, ni mi pa bil zoprn), sam to njegovo jecljanje bi gre ful na živce (pri vodenju oddaje) :roll: Zdej bote rekle "kakšno jecljanje"; sej niti ni dobesedno jecljanje, samo ko kej sprašuje, enih 5x ponovi besede :D Npr. "kako, kako kako ..." al pa tisti "aaammm aaammm aaammm" - kot da ne ve kaj povedat :D Ni najbol za voditelja. Drugač je smešn, sam je Zrnec dost bol :P
Use your head and follow your heart.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 05. Maj. 2009 19:18

~IsaBella~ napisal/-a:
Traxie napisal/-a:
~IsaBella~ napisal/-a:pa da malo obudim še to temo...torej lado :heiss: :hearts: moram priznat da mi nikoli ni bil preveč všeč, v času tlp-ja mi je bil celo popolnoma anti oz. kaj pa vem, pač ni bil po mojem okusu, da bi ga sploh opazila :? edino ost so mi bili kot grupa prav poslušljivi, to pa :razz: no in kaj se mi zgodi :eek: :twisted: zadnje čase mi je na njem nekaj tako privlačnega, noro seksapilnega da ga kar nemorem odmislit :lol: :evil: jah saj vem trapasto...ampak si nemorem pomagati, sicer pa je starejši kot je vedno boljši...za moje pojme...in kar me zanima ste pravzaprav že omenjale-kam zahaja v prostem- privat času, kje ga žurira in kje se ga da čisto "slučajno" in "po naklučju" srečati, priti v stik z njim?? pa ne, nemislim biti gostja na tribuni njegove oddaje in mu na koncu dati roko "o lado, hej!"...ne, ampak me zanima bol te vrste nočno-žurersko srečanje..."po naklučju" seveda se znajti v istem baru, diskaču kot on...kaj takega... :razz: ali katera ve kakšno malenkost več od mene? aja pa kje je ta K4, ker prvič slišim za to...nekje v središču lj, ampak kje točno?aja pa slišala sem da je s svojim podjetjem Urbano pleme odprl nek lokal?? :)


Če še nisi zvedla, K4 je na Kersnikovi ulici 4 v LJ. Tam zraven, kjer bone prodajajo. Za Mercatorjem na Bavarcu. Men je blo včasih tud tko fajn tm za žurat, zdej pa res že dooolg nism bla.
Drgač pa, a tele Katarince nima več?


Traxie-hvala za odgovor! :) :wink: čeprav je pa res, da lj ne poznam prav "na drobno", razen tivoli območja, pa city-ja... :? pa praviš, da si tudi žurala tam? :) pa to je obistvu nek lokal, bar ali bol kot neka "ustanova", kjer se dogajajo tud druge prireditve in to?
Ja glede Katarine je pa tako (aja za moje pojme je ena najlepših slovenk!!! zares čudovita mi je!)...ja baje, da ima ona sedaj tega Aljoša Begola...ali kako se že piše...tako da naj z Ladom ne bi bila več skupaj in je ponovno samski :wink:
ela85-ja zelo lep komad! :)
sicer pa sem prebrala tvoj prvotni- nepopravljeni post, pa brez skrbi ne bom te napadala, ker je to tvoje mnenje, ampak verjemi, da me ne poznaš in ne veš kakšna sem...mogoče sem glede na napisano tako izpadla, ampak če ima nekdo resno punco verjemi, da tega ne mislim razdirat in se zraven "štulit", čeprav je pa res, da ima tip zadnjo besedo kaj bo storil ja- ali bo zvest, ali pa bo pač izkoristil priložnost ane :roll: no verjemi, da zasedenega že iz spoštovanja do ženske ne bi hotela drezati...očitno pa imaš sama slabe izkušnje,poznam dosti takih ja...no pa brez zamere, če te je moj post o LAdu tako prizadel.


morem te razočarat...ladota že res dolgo ni bilo videt v 4ki.
bejzi v zelenega zajca ali na kake absinth supreme partije.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 05. Maj. 2009 19:32

Punce, ne delat piramide, sploh pa ne pri takih dolgih postih. Drugače pa je un komad Lepa si ful lep. :)
Uporabniški avatar
svetlana5
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 23. 2. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a svetlana5 » 06. Maj. 2009 9:08

Lado je vsestranski. Je plesalec, pevec, igralec, novinar, voditelj in mislim, da vse to kar dobro opravlja. :)
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 06. Maj. 2009 13:29

Jaz ga videt ne morem.totalno anti!! Se mi zdi, da je taki človek-ali ga maš rad ali pa ne, ni nečesa vmes.
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 06. Maj. 2009 17:05

joy23 napisal/-a:Še moje mnenje: vse lepo in prav (nikol mi ni bil neki všeč, ni mi pa bil zoprn), sam to njegovo jecljanje bi gre ful na živce (pri vodenju oddaje) :roll: Zdej bote rekle "kakšno jecljanje"; sej niti ni dobesedno jecljanje, samo ko kej sprašuje, enih 5x ponovi besede :D Npr. "kako, kako kako ..." al pa tisti "aaammm aaammm aaammm" - kot da ne ve kaj povedat :D Ni najbol za voditelja. Drugač je smešn, sam je Zrnec dost bol :P

Joj, ja. To gre tudi meni na živce. :) Sicer se mi zdi vredu igralec, ni mi pa posebno simpatičen.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov