Kings of Leon

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mrs.speechless
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mrs.speechless » 23. Nov. 2009 18:28

Ja, fuul:) Sm vidla slikce, kolk sta (bla) leepaa:) js bi tud mela tak priimk;)
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 23. Nov. 2009 20:55

Haha, tud jst :D
Use your head and follow your heart.
mrs.speechless
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mrs.speechless » 26. Nov. 2009 18:21

Dons sm slisala Sex on fire po radiu :)
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 26. Nov. 2009 22:18

Jst zadnjič ko sem prvič in zadnjič slišala njihov komad po radiu, ni bil ne SoF, ne Use Somebody, ampak Notion, ki pri nas sploh ni znan :) Ampak, kot sem rekla, so bile glasbene želje :D
Use your head and follow your heart.
Bunny.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny. » 27. Nov. 2009 1:14

Za Notion imajo posnet videospot pa sm ga že kr parkrat vidla na TV3-ju.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 27. Nov. 2009 9:37

A res?! :eek: Mislim, vem za spot, samo da ga vrtijo na slovenski TV :eek: Očitno le niso tako ne-znani pri nas, kot si jst mislim :D
Use your head and follow your heart.
mrs.speechless
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mrs.speechless » 27. Nov. 2009 15:01

oo, Notion na slovenski tv, kuul:)
ma tisti ljudje, k povecinoma poslusajo komercialne radie jih pomoje res ne poznajo... ljudje z vsaj mal sirsim glasbenim obzorjem jih pa... :)
js pa zdj kmal dobim njihov live dvd, komi cakam:)
Bunny.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny. » 28. Nov. 2009 11:50

Ja js sm ga že ene parkrat vidla na uni lestvici a je vip magazin al kako se reče uni oddaji. Pa tut SOF sm že vidla velikrat na Papriki.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 28. Nov. 2009 12:15

mrs.speechless napisal/-a:js pa zdj kmal dobim njihov live dvd, komi cakam:)

Jaz pa sem že downloadala in pogledala. Če ne bi bil samo koncert gor, ki je btw legenda.. to je moglo bit noro!!, ampak še kake BTS scene ali kaj podobnega, bi kupla DVD. Tak pa se IMO nea glih splača 16EUR za DVD + poštino iz nemčije ven vrečt. Al se da tud kje pri nam dobit?

Čakam na neki pravi KoL movie v stilu njihovih home muvijev, ki so ven hodli, preden so izdali OBTN album.. Čutim na urinu, da bo 1x nekaj takega ven prišlo heheh. :D
.: Living is easy with eyes closed :.
mrs.speechless
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mrs.speechless » 11. Dec. 2009 19:08

Ja, kej tazga v stilu tistih muvijev bi blo res fajn... :) drgac pa js dvdja se nism pr nas opazla... je pa res fuuuul dobr... :)
pa btw, za vse jaredove obozevalke- baje je spet samski:)
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 24. Jan. 2010 13:32

Dunno, če ste že zasledile...
Kings of Leon have left Columbia Records for Warner Brothers where they will be paying to record their own albums!

The band will pay half the recording costs from their own pocket and in return have more control and get a bigger share in the profits.

"Kings of Leon are one of the few bands on the planet who have enough heft to negotiate such a favourable deal," said a source. "It is virtually unheard of but it shows how keen Warner Brothers were to have them on their books."

Normally, artists are given an advance from the label, which they have to pay back along with profit sharing.

^^That sounds totally awesome! :flehan:

Se ne, da je bil OBTN album, kjer se opazi, da so delali kompromise, tak hudo slab, samo sem pa prav happy, da bodo lahko spet prosto experimentirali s soundom! That is what makes KoL so frickin' special. :)

-----------
EDIT: Preveč hitro sem se veselila :/ Novica namreč ne drži. Ajde, dokler jih nea "prisiljujejo" k še kakem komadu a la "Use Somebody" je tak vse v redi :P
Zadnjič spremenil FreakChiq, dne 25. Jan. 2010 14:13, skupaj popravljeno 2 krat.
.: Living is easy with eyes closed :.
janja07
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 24. 1. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a janja07 » 24. Jan. 2010 16:24

Ta skupina je full zakon, pred kratkim sem jo slišala pri sestri in od takrat naprej jih skos poslušam, res so zakon :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 01. Feb. 2010 9:30

Včeraj pobrali 3 Grammye:
Record of the Year- Use Somebody
Best Rock Performance By A Duo Or Group With Vocals- Use Somebody
Best Rock Song- Use Somebody

:top:

BTW: FreakChiq- zakaj ne maraš komada Use Somebody?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 01. Feb. 2010 10:56

Nea pove to dovolj, da je bil za Grammyja nominiran samo Use Somebody komad? :)

Don't get me wrong... I'm really happy for them, da so se ZDA začele po tolkem času končno zavedat za njih, sploh ker od tam prihajajo, in da so dobli te tri Grammyje, samo kaj ko se je to "zavedanje" pri večini (pa ne samo v ZDA) zgodilo z IMO napačnim songom. KoL niso "Use Somebody," če veš kaj ti čem povedat s tem :P Ta komad je tak hudo skomercializiran, tolko x se je po radiu in TV sukal, da ni čudno, da ma folk čisto drugačno predstavo, kako glasbo delajo.

No, bomo vidli kolko tega "novega, Use Somebody" folka bo še stalo na njihovi strani, ko pride novi album ven. :)
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 01. Feb. 2010 18:18

Ja, razumem kaj hočeš povedat. Sem se jaz isto počutila ob The Killers maniji (ko bil akutalen le Human, ki meni najbolj beden njihov komad ever), jaz jih pa poslušam že od 2004 ali 2005. In ta tanov cd isto niso "tapravi" oni :D

Ampak ok, jaz sem KoL spoznala šele z Sex on fire in postala bolj pozorna na njih, preslušala večino komadov, sam mi vseeno Use somebody fajn :D nekak me napolne z energijo. Pa verjetno tud pomaga, da se ne vrti po naših radiih (vsaj jaz še nisem slišala). Sam firbec bil :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov