Kings of Leon

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 27. Sep. 2009 16:26

Ne razumem, kako med Best video ni Lady Gage :eek: Video Paparazzi je že skor UMETNOST.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 27. Sep. 2009 16:49

Bom glasovala kot nora :D
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 28. Sep. 2009 12:33

mrs.speechless napisal/-a:Pa a kdo ve, ce se bojo fantje te podelitve osebno udelezil? Hm... :P

Glede na to, da so zraven Gage edini s petimi nominacijami (Beyonce jih ma 4, Eminem in Green Day 3 vsi ostali pa po 2 ali pa 1), bi se spodoblo, da se oglasijo, ja. :D

Še bolj fajn bi pa blo, če bi tudi nastopili. :)
Našla sem sicer en članek (na mtv.tv strani) z naslovom "Leona, Green Day and Kings of Leon to perform at EMA's" samo v samem članku pa o kakem KoL nastopu ni blo nič govora. Na 1x je namreč iz KoL nastal Tokio Hotel ( :tot: ) -- see: "Green Day, Leona Lewis and Tokio Hotel will be the first performers in the 2009 MTV Europe Music Awards line-up."

No ja hvala bogu čisto na koncu piše: "We’ll be announcing more performers, presenters and our host in the upcoming weeks." So I guess I can still hope. ;)
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 02. Okt. 2009 15:41

Molly's Hangover


^Just in case someone didn't hear this already... :wink:
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 02. Okt. 2009 16:15

Men osebno njihova prejšnja glasba ni tko všeč, najboljša sta mi zadnja dva albuma, s prvih dveh pa samo enih par pesmi. Pa tud Caleb je tko čudn pel :D

Pa a ni naslov Molly's Chambers? :gruebel:
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 02. Okt. 2009 17:22

Zakaj čudno pel? :)
It's southern/garage rock. It's awesome! Mora tak bit. Zato pa so KoL tud tak ql. :P Brez komadov kot so Holy Roller Novocaine, Four Kicks, Trani, Happy Alone, Slow Night, So Long, ... bi bli samo Ko brez L-ja hehe and that would kinda suck.

Jap, org. verzija, ki najdeš na YAYM albumu, ma taki naslov. Pri Molly's Hangover pa gre za b-side song.
In prav ne znam se odločit, kera verzija mi je ljubša :D
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 02. Okt. 2009 17:54

Aja, a tak, nisem vedla :) Pa ne vem, tko nekam je momljal, kot da se mu ni dal ust odpirat (:D), men se zdi da zdej čist drugač poje. A ne? Še sam je v enem intervjuju rekel, da je včasih pel, kot da ne bi htel da bi ga ljudje razumeli in kot da bi ga bilo sram, o čem poje. In da potem, ko so spremenil stil glasbe in svoj stil je tud on začel tako pet, da ga bodo ljudje razumel :D
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 02. Okt. 2009 19:06

Vsakemu svoje, I guess. :D
I ADORE all of their songs. Prve skoraj malo bolj, kot te na zadnjem albumu. Hehe se vidi, da je bil Taper Jean Girl prvi njihov song, ki sem ga slišala.

Bomo vidli s čem nas bojo presenetli, ko bo 5. album ven prišo... :)
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 03. Okt. 2009 17:45

Ja, men tist njihov prejšnji stil ne paše najbolj. Sej ne da so bli slabi, sam zdej so mi boljši :) Carji so pa itak v vsakem primeru :D

Baje da bo naslednji album spet mal drugačen, ker radi spreminjajo stil :)
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
mucamaca5
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 12. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mucamaca5 » 03. Okt. 2009 23:06

iz kerga albuma sta pa ta dva komada: sex on fire pa use somebody, ta dva sta ubistvu edina k jih poznam in sta mi zaaakon :D
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 04. Okt. 2009 11:13

joy23 napisal/-a:Baje da bo naslednji album spet mal drugačen, ker radi spreminjajo stil :)

Upam samo, da ne "Green Day" drugačni, if you know what I mean. :)
Pač nočem, da bi še ki bolj komercialni postali. OBTN je max. komerciale I can handle. Ajde dobro se tak hudo komercialni album tud ni, glede na to, da se je samo Use Somebody prijel (ta je edini, ki ga slišim na radiu pa tud edini song, ki ga je nekdo, ki ne pozna KoL, slišal), but still... I won't like it that much, če bojo še naprej šli v to smer. I know, I know money makes the world go around, samo UK in večina EU bo KoL še zmeraj mela rada, tud če bodo spet začeli z bolj nekomercialnimi songi. Ko j*be USA, ki nea zna cenit legendarnost, ko jo ma pred nosom. :D

@mucamaca5
Iz zadnjega -- Only by the Night.
.: Living is easy with eyes closed :.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 04. Okt. 2009 19:32

Ja, vem kaj misliš :) Čeprav men se zadnji album tud ne zdi tko komercialen ... Jim je pa odprl več poti, predvsem v ZDA, ki je zabita, da ne zna cenit svojga najboljšga benda :D Na slovenskih radiih še nikol nisem slišala nobenga njihovga komada. Sem pa v enem intervjuju prebrala, da Calebu niti ni tko všeč, da hodi na koncerte čedalje več folka in da zdej, ko so res uspel, mu je pa skor žal, da so tko uspešni :D Tko da mogoč ni treba pričakovat še bolj komercialnega albuma :D Anyway, po moje bo kul :) Aja, čeprav najprej mislijo izdat album z remixi, in to v kratkem.
Use your head and follow your heart.
mrs.speechless
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mrs.speechless » 05. Okt. 2009 17:45

Hm, ce sklepamo po njihovem novm komadu, k ga vsake tolk casa zaspilajo na tej turneji, zadeva ne bo tolk komercialna. Men so pa stari albumi ful noro dobri, sm pa vesela, da so naredl tega nekak mal bl ''komercialnga'', ker sm lih zard njega zacela raziskvat se njihovo preteklost in morm priznt, da me od najstniskih let naprej ni noben drug bend tolk navdusu kt oni... Kr nism mogla vrjet, da so res tolk fajn... se na njihov koncert sm sla mal skepticna do vsega(k ponavad se men dostkrat zgodi, da mi je ksn bend sicr cist ok, pa so mi njihovi koncerti polom), ampak takrt so se pa dokoncno usidral v moje srce;) pa usesa seveda:)
moji (trenutno) najljubsi komadi so Trani, Taper Jean Girl, The Bucket, Black thumbnail, Closer, Notion, I want you, Fans, Knocked up, Ragoo, Milk, McFearless, Red Morning Light, Charmer(to mi je res svetovn komad, lohk ga bi cel dan poslusala;) ), pa tud Use somebody pa Sex on fire:)
Js sm pa ze kr dostkrat slisala po radiu lih zadnja dva komada... :)
Uporabniški avatar
FreakChiq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 620
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a FreakChiq » 05. Okt. 2009 18:27

Sploh nisem vedla, da kaki novi komad špilajo na turneji. Shame on me.
Thanks for that info... *runs to youtube to find the new song*

5 minut kasneje...
Wow, I'm impressed. It's really, really.. dark. Like chills-down-your-spine dark. Awesome. I love it! I want it. Now!

"We're touring until the end of this year so we can't start until 2010 but it'll come out probably fall of 2010," guitarist Matthew Followill told BBC 6 Music. He added that the album may be "a little grungier" than previous efforts.
Can Fall 2010 come a little sooner, please! Slika Slika
.: Living is easy with eyes closed :.
mrs.speechless
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mrs.speechless » 08. Okt. 2009 16:51

Se letos nism mela rojstnga dneva, pa ze vem za leto 2010 kaj hocem za darilo;)
A ni kul komad no? Js sm mela to sreco, da sm ga slisala v zivo na koncertu v Berlinu... sej ga ne pojejo na vsakem koncertu, tko da sm bla res cist happy k sm ga slisala... pa ostala publika tud... tazga vzdusja med novim komadom se nism slisala/dozivela.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov