Kings of Leon

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 04. Nov. 2010 23:01

^^ In, greš? :)
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 05. Nov. 2010 9:01

jaaaa! :D :D dobila karte prek ebaya :tanz:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 05. Nov. 2010 22:31

Super! :)
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 28. Nov. 2010 10:23

tiste, ki imate karte, se že kaj veselite? jst ta mesec samo še KOL poslušam, noro jih bo v živo slišat!!! :jive: :cheer:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Dec. 2010 11:53

Malce neumestna:
Calebova zaročenka Lily Aldridge na Victoria's Secret FS :) In seveda, ko bila ona na pisti je Caleba pokazalo :D
Slika Slika Slika Slika
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 15. Dec. 2010 16:40

Nobena nič ne poroča kak je blo na koncertu? Mene pa kar mal firbec mantra, ker žal nisem mogla it :( :cry:
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 16. Dec. 2010 15:47

no, bom napisala kako je blo na dunaju. predskupina je začela ful zgodaj, okrog 8h. zaigral so par lalala komadov, nič posebnega, ampak poslušljivo. potem so naštimal oder za KOL in po 10 min pridejo gor in začnejo igrat. po cca. 5ih pesmih se je Caleb spomnil, da bi mogoče rekel Hello Vienna. potem spet igrajo kar nekaj komadov, nakar pove 2. stavek, da je prehlajen. po naslednjih 10 min igranja je rekel Cheers mates, ko je spraznil ne vem kateri kozarec viskija in potem je še enkrat povedal da je prehlajen. igral so 1 uro, šli z odra, moral smo se dret ene 15min da so prišli nazaj zaigrat še 3 komade. :?

sej razumem da so bli v 3 dneh v 3 državah in so bli mogoče mal zmatrani, ampak vseen. a lahko daš kej od sebe? igrali in peli so drugače perfektno, tako da mi ni niti slučajno žal da sem šla. nisem si pa mislila da je Caleb tako nekarizmatičen/len kar se stika s publiko tiče. kot da so z muko prišli odigrat teh nekaj komadov in da se jim ful mudi spi**it z odra.

druga stvar je pa ta, da sem bila pred tem na U2jih in gagi, za katere ne veš al več pojejo al govorijo na koncertih, tko da ne morem bit objektivna. ne glede na vse, bi šla takoj še na kakšen KOL koncert.
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 16. Dec. 2010 19:22

Da še jaz napišem nekaj malega. Bila sem v Bologni, 3.12. Svojih občutkov niti ne morem prav opisat, bilo je enostavno nepozabno... Jutri bo že dva tedna od koncerta, pa sem še vedno navdušena kot da bi bilo včeraj :) V živo so še boljši! Z mrs.speechless sva pristali v prvi vrsti, tako da sem si jih lahko še fajn ogledala :) Publika in vzdušje sta bila fenomenalna, peli so stare in nove komade, včasih sploh nisem mogla verjet da ne pojejo samo pri SoF in US. Igral so cca uro in pol do uro in 40 min (ne vem točno), kar je bil mogoče edini minus (upala sem na več), pa še itak ti vse skupaj ful (pre)hitro mine.

rinca, škoda da si razočarana nad Calebom. Men se zdi da je zanj oz. za njih že splošno znano da bolj malo govorijo na koncertih... Mene osebno to niti ne moti, važno mi je samo da jih slišim pet in igrat (in po možnosti še vidim :D), kadar pa kej spregovori je pa še tolk boljš :) Je pa res da je bil (baje) na Dunaju fejst bogi, zato je mogoče deloval še bolj "leno".

V glavnem, ni mi žal niti centa in vseh ur vožnje in čakanja, in obljubila sem si, da definitivno še moram it kdaj na kak njihov koncert, če bom le imela priložnost :)
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 21. Jan. 2011 19:31

zadnjih 14 dni samo še Come Around Sundown poslušam...

tale komad je pa svetoven :hail:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 22. Jan. 2011 0:13

Ma js še sam njih poslušam, včasih se moram prisilit da poslušam še kej druga, da se ne bi KoL naveličala :D

Pickup Truck je res kul, ja. In The Immortals. V Pyro sem se pa zaljubila že ko sem jo prvič slišala.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 26. Jan. 2011 19:22

Nisem vedla, če naj to napišem v temo o Glee ali sem. Sklepala sem, da tisto temo berejo Glee-fani in ne KoL-fani, zato bi najbrž kdo kej pljuval čez njih, tega pa nočem :D

Enkrat je že blo v tej temi govora o tem, da so KoL zavrnili producente Glee-ja, da bi uporabili njihove pesmi v seriji (že nekaj časa nazaj). Tega Ryan Murphy očitno še vedno ne more prebolet. Izjavil je tole:

"F*** you, Kings of Leon. They’re self-centered assholes, and they missed the big picture. They missed that a 7-year-old kid can see someone close to their age singing a Kings of Leon song, which will maybe make them want to join a glee club or pick up a musical instrument. It’s like, OK, hate on arts education. You can make fun of Glee all you want, but at its heart, what we really do is turn kids on to music.”

Edini, ki je tule "self-centered", se mi zdi on.

Nathan mu je na Twitterju enako grobo odgovoril:
"Dear Ryan Murphy, let it go. See a therapist, get a manicure, buy a new bra. Zip your lip and focus on educating 7yr olds how to say f***." :D

Caleb zna očitno izbirat lepše besede: :D
“This whole Glee thing is a shock to us. It’s gotten out of hand. At the time of the request, we hadn’t even seen the show. It came at the end of that record cycle, and we were over promoting [“Use Somebody”]. This was never meant as a slap in the face to Glee or to music education or to fans of the show. We’re not sure where the anger is coming from. We just said no to a license for a TV show, which we do a lot.”

Še linki:
1, 2, 3

Js imam rada Glee, ampak KoL imam še 100x raje, tako da sem na njihovi strani :D Poleg tega se mi Ryanova reakcija zdi otročja.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
angie.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 29. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angie. » 29. Jan. 2011 19:50

mene zanima, če ma kera kakšno njihovo majco? pa kje si jo je kupla/naročla :)

p.s.
waa v petek je na mtv adria Mtv World Stage Kings Of Leon :!: :D
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 29. Jan. 2011 22:22

Majice in ostale stvari lahko kupiš tukaj. Jih pa prodajajo tudi na koncertih.

Ne vem za MTV Adria, vem pa da bo na nemškem MTV-ju ob 20.45 in na VIVI ob 17.35 koncert iz Hamburga, ki je bil decembra :)

http://www.mtv.de/news/2011-01-27/22871605-kings-of-leon-mtv-world-stage.html
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
angie.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 29. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angie. » 29. Jan. 2011 22:32

Hvala
Kolko je kaj poštnina pa to, da ti pošljejo v Slovenijo? :)

Na VIVI tudi v petek? Jaz sem gledala spored na www.napovednik.com za mtv adria.
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 29. Jan. 2011 22:37

Tega pa žal ne bi vedla, ker še nisem naročevala.

Ja, na VIVI tud. Na tistem linku, ki sem ga prilepla, piše :)
Use your head and follow your heart.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov