kateri slavni osebi ste podobni?:)

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

M!NA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 319
Na forumu od: 17. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a M!NA » 05. Sep. 2007 17:43

lun|ca napisal/-a:Ok, sam ob teh parih straneh, ki sem jih prebrala, sem se pa res nasmejala zraven... Mislim, da je ta tema (ki ima mimogrede kr nekaj čez 30 strani) namenjena neki samohvali v smislu: "Js sem pa podobna tej in tej in sem lepa kot ona in itd.". Nekatere celo naštevate da ste podobne večim puncam, ki si za moje pojme med seboj niti malo niso podobne :roll: .
Skratka, rada bi povedla, da se imejte rade takšne kot ste.


Vidim da je to slednje letelo name. Sama sem z svojim videzom več kot zadovoljna. Postavco mam, izgledam pa tud dost dobro, tudi brez make upa, kar je zame pohvalno, saj žal marsikatera za lepši izgled potrebuje tono ličila. Kar pa se tiče podobnosti, pa verjamem, da ima vsakdo izmed nas nekoga, ki mu je vizuelno podoben. Sama si nisem izmisla, da sem podobna Nini ali Petri, pač pa sem napisala, kar menijo prijatli in znanci. Je pa res da tudi. če si dve osebi med sabo nista podobni, to ne pomeni, da jima nebi mogla bit podobna kaka tretja oseba. Zakaj pa ne? Splog če si spremeniš frizurco al pa barvo las ipd, lahko da si podoben določeni zvezdi samo na kaki slikci... Drugače pa mi je čist vseeno, če sem podobna keri al ne.
M!NA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 319
Na forumu od: 17. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a M!NA » 05. Sep. 2007 17:44

Uf sem šele sedaj opazla, da sem povečala pisavo. Ni blo nalašč! :wink:
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 05. Sep. 2007 17:47

M!NA napisal/-a:,.. na strani, kisem jo pa prilimala zraven pa kar večim, najbolj pa Chatherine Bell.

KLIK


js tut, 83% :D
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 05. Sep. 2007 17:55

M!NA napisal/-a:
lun|ca napisal/-a:Ok, sam ob teh parih straneh, ki sem jih prebrala, sem se pa res nasmejala zraven... Mislim, da je ta tema (ki ima mimogrede kr nekaj čez 30 strani) namenjena neki samohvali v smislu: "Js sem pa podobna tej in tej in sem lepa kot ona in itd.". Nekatere celo naštevate da ste podobne večim puncam, ki si za moje pojme med seboj niti malo niso podobne :roll: .
Skratka, rada bi povedla, da se imejte rade takšne kot ste.


Vidim da je to slednje letelo name. Sama sem z svojim videzom več kot zadovoljna. Postavco mam, izgledam pa tud dost dobro, tudi brez make upa, kar je zame pohvalno, saj žal marsikatera za lepši izgled potrebuje tono ličila. Kar pa se tiče podobnosti, pa verjamem, da ima vsakdo izmed nas nekoga, ki mu je vizuelno podoben. Sama si nisem izmisla, da sem podobna Nini ali Petri, pač pa sem napisala, kar menijo prijatli in znanci. Je pa res da tudi. če si dve osebi med sabo nista podobni, to ne pomeni, da jima nebi mogla bit podobna kaka tretja oseba. Zakaj pa ne? Splog če si spremeniš frizurco al pa barvo las ipd, lahko da si podoben določeni zvezdi samo na kaki slikci... Drugače pa mi je čist vseeno, če sem podobna keri al ne.


Ne iščem prepira in to ni letelo nate, te nisem nikjer omenla, sem pa prebrala par strani in samo izrazla svoje mnenje.
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 05. Sep. 2007 20:56

za mene mi jih je že dot rekl da sm katarini čas...postave mam res skor čist iste...pa isto dolžino las...pa obrazne mimike mama iste, tisto šobljenje ustnic...pa mi gre to tak na živce, sam to delam samodejno,pa nism opazla do pred enim letom, ko so mi sošolke povedle...sam mi je čist vseen za te podobnosti,važn da sm zadovolna sama s sabo pa da sm seb všeč :D
Uporabniški avatar
*Lally*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 283
Na forumu od: 8. 7. 2007
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lally* » 05. Sep. 2007 21:38

Men pa eni pravjo da sm ful podobna Sandri Bullock, slišala sm tut da Nini Osenar.
Po telih izračunih sm pa ugotovila, da sm mešanca med Jessico Simpson in Yasmine Bleeth :)
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 06. Sep. 2007 1:14

na http://www.myheritage.com lahko zaston uploudaš svojo slikco pa ti komp pove keri znani osebi ste najbolj podobni.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 06. Sep. 2007 1:39

:) Sem se sedaj prav nasmejala pri primerjanju različnih svojih fotk na zgoraj omenjeni spletni strani! No, ko imam rjave lase (to imam samo eno primerno fotko tako, da nisem mogla večkrat primerjati), naj bi bila v 86% podobna Kate Beckinsale, 80% pa Angelini Jolie. Kot blondinka pa- glede na eno fotko sem v 75% podobna Holly Valance ter 74% Kristen Bell, glede na drugo fotko pa Charlize Theron (74%) ter Naomi Watts (72%)... Ok, glede na to, da se Kate B. večkrat pojavi pa recimo, da bi rekla, da sem torej najbolj njej.
I know there's no forgiveness for the things I've said and done; at least I know what I am and I'm not the only one
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 06. Sep. 2007 8:25

No M!NA, zdaj si samo potrdila luncine besede o samohvali. :)

Meni se zdi, da nisem podobna nobeni znani osebnosti... Vsaj jaz ne opazim.
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 06. Sep. 2007 8:33

metuljčica* napisal/-a:Meni se zdi, da nisem podobna nobeni znani osebnosti... Vsaj jaz ne opazim.


js tud ne... mogoče mam edin rit tko kt J.Lo... :D
Always look on the bright side of life!
M!NA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 319
Na forumu od: 17. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a M!NA » 06. Sep. 2007 9:39

metuljčica* napisal/-a:No M!NA, zdaj si samo potrdila luncine besede o samohvali. :)



Sem pač mnenja, da ne rabim bit podobna nikomur, tudi če me kdorkoli primerja s komerkoli. Sama zase vem, da sem zadovojna z svojim izgledom, ker pač skrbim zase in za postavco. Če nisem slaba pač nisem slaba. :wink:
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 06. Sep. 2007 10:28

^^ Hočemo slikco, da se bomo lahko strinjali s tabo :D .

Zase pa ne vem, komu sem podobna... :gruebel:
M!NA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 319
Na forumu od: 17. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a M!NA » 06. Sep. 2007 10:47

Slikce ne mislim oz. nočem gor limat. Če bi jo pa hotla, bi jo itak prilepla, vendar drugi topic. Tle sem zgolj iz zabave na foromu, ne pa da bi razkazovala sebe.
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 06. Sep. 2007 10:54

Slišal sem, da Michaelu Dudikoffu (al kako se že njegov priimek napiše), ne vem pa res ne. :D

http://www.dudikoff.de/images/dudikoff.jpg
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 06. Sep. 2007 12:00

sem primerjala svojo fotko na omenjeni strani in sem 67% podobna Ayumi Hamasaki :lach:
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov