Justin Timberlake

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 13. Jun. 2007 19:42

Slika

No, kaj menite o njem?
Star je 26 let, začel je v skupini N*Sync, leta 2002 izdal album Justified, leta 2006 pa album FutureSex/LoveSounds...
Hodil je z Britney Spears (zanjo oziroma o njej napisal pesem Cry Me A River), potem tudi z Alysso Milano, druga najbolj odmevna zveza je bila s Cameron Diaz, letos sta se po skoraj štirih letih razšla.. Zdaj ga menda videvajo z Jessico Biel (fuj, no).
Sodeloval je z Black Eyed Peas, Snoop Dogg-om, seveda z Nelly Furtado in Timbalandom.. Skupaj s Christino Aguilera je imel turnejo Justified/Stripped.
Leta 2004 se je med nastopom z Janet Jackson na Superbowlu zgodil 'incident' - oziroma "wardrobe malfunction".
Letos je posodil glas mlademu kralju Arturju v Shreku Tretjemu...
Pobral je že polno glasbenih nagrad, vključno s štirimi Grammyji.

Osnoval je založbo Tennman Records, prvo pogodbo je podpisala Esmee Denters, YouTube odkritje iz Nizozemske http://www.youtube.com/profile?user=esmeedenters.

Kaj naj še povem... U bistvu ne vem, zakaj odpiram temo, mogoče zato, da bom mela njegove slikce kam limat..hehe. Se mi zdi, da je zelo dober pevec/glasbenik, zadnje čase producira dobre pesmi tudi za Nelly Furtado npr.
Najbolj mi je blo pa všeč, ko sta bla s Cameron skupaj :hearts:
Slikca s premiere Shreka Tretjega v Španiji:
Slika

Aja, drugač nisem njegova ne vem kakšna fanica, ampak bolj ko sledim njegovi karieri in gledam posnetke itd, bolj se mi dopade ;)

Še najnovejši video, Lovestoned (sicer mi ni najbolj všeč video, pesem mi je):
Uporabniški avatar
BeLLi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BeLLi » 13. Jun. 2007 19:55

Jaoo sam to pa res čudno, da še nimamo njegove teme :D . Njegovi komadi so super, še posebaj tanovi album.

Moji najljubši:
*I Think She Knows
*My Love
*What Goes Around Es Around
*Summer Love

Iz Cameron sta mi pa bila res dbest skupaj :hearts: Too bad :(
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 13. Jun. 2007 20:05

Men pa on ni bil všeč. Za njem sem norela, ko sm bla stara 12, 13, zdej se mi pa zdi, da ma preveč osladne komade. Pa baje, da je Britney pri 18. z njim izgubila nedolžnost.
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 13. Jun. 2007 20:09

ok,jaz sem obsedena z njim...odkar so prišli ven n'sync pa do zdaj..je moj tako rekoč sanjski moški..damn he's hot :twisted:
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 13. Jun. 2007 20:26

Všče so mi ksni njegovi komadi, sam kot osebnost mi je pa ``nč posebnega´´. Je biu pa ful dober na punk`d k ga je ashton res na foro vrgu.. smo ze skor solzice vidl, to je ibu prov moj najljubši punk`d.

Drgač mi je pa ful všeč en njegov prjatu, k sem bla v najstniških letih čist obsedena z njim.
Uporabniški avatar
~Tia~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 14. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Tia~ » 13. Jun. 2007 20:36

Men je tud on všeč :) Vizualno niti ne tolk, ampak mi je pa všeč njegova muzka in on sam kot oseba, ker mi deluje ful skuliran. Pa ful mi je dober plesalec - se vid, da dela s tapravimi ljudmi (Marty Kudelka) :wink:
Aja, pa v filmu Edison (on v njem igra) me je pozitivno presenetu - sem misnla, da ne zna igrat pa se je kr izkazov :)
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 13. Jun. 2007 20:44

Men je en tak multitalent, ki mu rata glih skor vse kar si zamisli :) Mi je prov simpatičen osebek, čeprav nism ravno fan njegove muzike in njegovega glasu :D
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
J.Lo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 576
Na forumu od: 7. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a J.Lo » 13. Jun. 2007 20:47

Aaaaa....meni je Justin ZAKON :) Sem bla na njegovem koncertu, res je blooo taaaak faaajn, najboljši koncert v mojem življenju. :love: Vzdušje je bilo fenomenalno, lep je, poje lepo, plesalke so super... Ah...sama nostalgija me je zdaj.

Sicer so mi z novega cd-ja vsi komadi dobri, najboljša pa sta mi Summer love pa Losing my way.
Lahko imam vse.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 13. Jun. 2007 20:48

Kva, ne morem verjet, da Justin še nima svoje teme :D

Drugače mi ni nevemkaj, niti vizualno, niti njegova barva glasu mi ne potegne :nixweiss:
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 13. Jun. 2007 20:58

J.Lo napisal/-a:Aaaaa....meni je Justin ZAKON :) Sem bla na njegovem koncertu, res je blooo taaaak faaajn, najboljši koncert v mojem življenju. :love: Vzdušje je bilo fenomenalno, lep je, poje lepo, plesalke so super... Ah...sama nostalgija me je zdaj.

Sicer so mi z novega cd-ja vsi komadi dobri, najboljša pa sta mi Summer love pa Losing my way.

Vau hudo, kje si pa bla to?? Js bi tud enkrat šla, nujno :)
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 13. Jun. 2007 21:22

čeprav mi vizualno ni nič posebnega, je vseeno nekaj privlačnega na njem.. njegovi komadi pa so mi fenomenalni :gut:
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
Maychy
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Se selim...

Neprebrana objavaNapisal/-a Maychy » 13. Jun. 2007 21:25

Meni so kaki njegovi komadi ful hudi. Sploh z zadnjega CDja. Prej mi je nekako preveč polizan deloval. No, ko sem videla spot s Scarlett sem se pa itaq stopila zraven...

--- Evil Is Just A Point Of View ---

--- Don't tell me the sky is the limit, there are footprints on the moon! ---
Uporabniški avatar
sonč|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 2. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sonč|ka » 13. Jun. 2007 22:20

Ooo jaaa...ded je legenda..sicer meni ful nea dobro zglea..ampak plesala bi pa takoj tak kot on :) pesmi so pa itak tabolše :D
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 13. Jun. 2007 22:37

justin in cameron ta tedn na shrekovi premieri:

Slika

Slika

kok lepo da sta prjatla. drgac mi je pa on ful uredu kot pevc, kot oseba (ful mi je smesn pa tak model), kot tip mi pa ni nevem kaj
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 13. Jun. 2007 22:45

ja no skoz se neki objemata na teh premierah.. kaj bi dala da bi bla spet skupi, tko sta bla luškana.. Ne pa da je z uno ogabno Bielovo :tot:
Dans v Španiji:
Slika
Joj no.. :(

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov