Johnny Depp

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 07. Jan. 2007 18:11

Jooo jest sem pa zgrešila :wall: Sem pa zanč gledala Brezglavega jezdeca ... tm je tut tko fletkan, pa način kuok govori :hearts:
Uporabniški avatar
*BelaLilija*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 3. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *BelaLilija* » 07. Jan. 2007 19:49

*tenisačica* napisal/-a:A ste gledale včeraj What's eating Gilbert Grape?
Ta film je bil na mojem Must see seznamu že ful dolg, ker sem vedla, da je dober film in včerajšnji ogled je to le še potrdil.
Film je res A kvalitete, Leo tud igra fenomenalno, Johnny je pa takšen cukr, da se kar stopiš, ko ga gledaš :D

Ta film sem gledala, ko sem bila že mlajša, včeraj pa znova in je res dober film! Pa žalosten tudi. :(
Samo bedak je v vse trdno prepričan. (Montaigne)
Uporabniški avatar
*BelaLilija*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 3. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *BelaLilija* » 07. Jan. 2007 19:50

Aja, skoraj bi pozabila... na nekaterih slikah, ki jih vidim na netu, je tudi meni Đoni sweet! :oops: :wink:
Samo bedak je v vse trdno prepričan. (Montaigne)
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 07. Jan. 2007 19:54

polly-polly napisal/-a:Jooo jest sem pa zgrešila :wall: Sem pa zanč gledala Brezglavega jezdeca ... tm je tut tko fletkan, pa način kuok govori :hearts:


Ja, Brezglavi Jezdec je tud ful dobr film. Overall, se lahko izjavi, da Johnny snema same dobre filme (z izjemo tistih na začetku ala Cry-Baby)
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 07. Jan. 2007 20:47

*tenisačica* napisal/-a:
polly-polly napisal/-a:Jooo jest sem pa zgrešila :wall: Sem pa zanč gledala Brezglavega jezdeca ... tm je tut tko fletkan, pa način kuok govori :hearts:


Ja, Brezglavi Jezdec je tud ful dobr film. Overall, se lahko izjavi, da Johnny snema same dobre filme (z izjemo tistih na začetku ala Cry-Baby)


Filmi ratajo dobri zarad nega. :lol: No moj najljubši njegov film in nasplošn moj najljubši film je Chocolat.
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 08. Jan. 2007 15:20

Moj pa Secret Window :hearts:
Verjetno zato, ker najdem delček sebe v Johnny-jevem liku (ne v razcepljeni osebnosti :wink: ). In nasploh se mi zdi, da nihče drug ne bi mogel odigrati Morta bolje.
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 08. Jan. 2007 16:19

Secret Window je men tut ful hud. Drgač mi je pa Chocolat že kot film ful všeč, poj pa se Johnny ( k je tko seksi tm not) igra je pa sploh :hearts: .
A mislš, da bo letos nominiran za oskarja za pirate s karibov 2? Za prvi del je bil an, sam ni zmagu, pa bi mogu.
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 08. Jan. 2007 19:02

Ja, res bi mogu zmagat. Čeprav me čudi, da že za katero od prejšnih vlog ni dobiu oskarja. Ker igra res fenomenalno...mislim, da se res vživi v osebo, ki jo igra. Tega pa ne zna vsak.
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 09. Jan. 2007 7:26

*tenisačica* napisal/-a:Ja, res bi mogu zmagat. Čeprav me čudi, da že za katero od prejšnih vlog ni dobiu oskarja. Ker igra res fenomenalno...mislim, da se res vživi v osebo, ki jo igra. Tega pa ne zna vsak.


Ojaaa! Meni so drugače skoraj vsi filmi zakon v kerih je igral. Pa ne zaradi njegovega videza,ampak res je super igralec + filmi v kerih igra so the best, ker bolj mračni itd.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 09. Jan. 2007 8:06

Baje ga "snubijo", da odigra Freddieja Mercuryja v biografskem filmu skupine Queen. :respekt:
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 09. Jan. 2007 8:11

bad_girl napisal/-a:Baje ga "snubijo", da odigra Freddieja Mercuryja v biografskem filmu skupine Queen. :respekt:


Upajmo, da bo privolil :D Se mi zdi dober za tako vlogo.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 09. Jan. 2007 16:10

^^o ne, upam da ne :nein:
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 10. Jan. 2007 17:18

Bulma napisal/-a:
bad_girl napisal/-a:Baje ga "snubijo", da odigra Freddieja Mercuryja v biografskem filmu skupine Queen. :respekt:


Upajmo, da bo privolil :D Se mi zdi dober za tako vlogo.

Se strinjam. Bi bilo zanimivo videt :D
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
***Phoenix***
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 5. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Phoenix*** » 10. Jan. 2007 21:47

Johnny Depp je pa zame res najboljši igralec ever :respekt:

Usi njegovi filmi kar sm jih vidla so mi zakon, res dobr vse različne vloge odigra, pa še hot je :love: :yau:
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 20. Jan. 2007 16:22

glihkar sem pogledla Don Juan DeMarco, še vsa navdušena, film se je definitivno uvrstil na top 5 lestvico, način kako je prikazana celotna zgodba, vsi ti občutki ob gledanju.. :) ooooo johnny depp :P pojedla bi ga :D
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov