Johnny Depp

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 13. Avg. 2006 13:21

jst se še spomnim, da sem imela nočne more po tem, ko sem ga videla v edward škarje :rofl: . niti malo mi ni bil všeč.
se še spomnim, da sem se vedno spraševala zakaj je toliko punc zaljubljenih vanj? :D
in pol sem gledala pirate in sem ugotovila zakaj :D
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
*ninika*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 11. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *ninika* » 13. Avg. 2006 13:27

No jaz sem njega prvič vidla ko je igral Edvarda škarjice in od takrat naprej je on za mene the best. Sploh najboljši mi je pa v Piratih. :twisted: njami :twisted:
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 13. Avg. 2006 13:28

skinny napisal/-a:jst se še spomnim, da sem imela nočne more po tem, ko sem ga videla v edward škarje :rofl: . niti malo mi ni bil všeč.


:lol: Jst sem se pa čist zaljubila v njega in film :P
To mi je tko hecn, da ni bil nobenmu všeč v tem filmu. Men je bil pa tko luškan, simpatičen :D


Haha, kok je mogl kej to zgledat: petletna punčka, gleda Edwarda, pol pa okol razlaga, kok je luškan ipd. Ma že od nekdaj sm bla čudna (to mam pa po mami). Si kr predstavljam zgrožen pogled babice, ko sm ji povedala, kak film sm gledala, pa da mi je bil igralec všeč :razz:
Slika
^^cutie
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 13. Avg. 2006 14:45

Včeraj sva šla gledat Pirate in sva bila oba popolnoma navdušena nad filmom. Prvi del je bil zakon, ta je še boljši. Komaj čakam tretjega.

Meni on po izgledu ni slab, mi je pa zato neprimerno boljši igralec. Meni je recimo odlično odigral vlogo v filmu Donnie Brasco. Zame eden boljši filmov. Prav tako mi je bil všeč v Brezglavem jezdecu.

Skratka vživi se v vlogo in jo odigra s srcem, kar je meni zelo pomembno :gut:
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 13. Avg. 2006 14:52

^^Ja, v Donnie Brasco ful noro igra. Je eden izmed redkih igralcev, ki te lahko prepriča, da res počne, kar pač počne lik (al da je FBI ali pa CIA agent, da je pirat, pisatelj,...).
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 17. Avg. 2006 15:57

Jst sm pa zdej čisto not padla v 21 jump street. Se mi je pred kratkim zdownloadal in sm čist happy :D
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 17. Avg. 2006 17:17

Jz bom pa zdele gledala druge pirate s karibov. Se že veselim, ker mi je Johny v tej vlogi res všeč :)
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 18. Avg. 2006 19:13

jemina napisal/-a:Jz bom pa zdele gledala druge pirate s karibov. Se že veselim, ker mi je Johny v tej vlogi res všeč :)


kašni so se ti zdel?
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 19. Avg. 2006 2:26

No punce, baje naj bi ga na filmskih platnih občudovale samo še 7 let, ker naj bi se po 50 letu upokojil, ker se boji za svoj videz (namreč da ne bi izgledal kot Clint Eastwood - jah, kot da se to njemu lahko zgodi :roll: )
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 19. Avg. 2006 14:29

somebody napisal/-a:
jemina napisal/-a:Jz bom pa zdele gledala druge pirate s karibov. Se že veselim, ker mi je Johny v tej vlogi res všeč :)


kašni so se ti zdel?


Slabši kot prvi, ampak se sploh ne obremenjujem s tem, ker sem itak hotla videt zarad njega pa Orlanda :love:
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 19. Avg. 2006 19:12

Včeraj gledala drug del Piratov, pa mi je bil čist kul. Ne morem reči kateri del mi je bil boljši, sem se pa ob obeh zabavala. Čakam na tretjega... :D
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 19. Avg. 2006 19:38

25. maja bo POTC 3 :jump: :jump:
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 20. Avg. 2006 0:04

Poison Girl napisal/-a:25. maja bo POTC 3 :jump: :jump:


Pa to je še skor cel let :cry:
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 21. Avg. 2006 10:37

marateja napisal/-a:No punce, baje naj bi ga na filmskih platnih občudovale samo še 7 let, ker naj bi se po 50 letu upokojil, ker se boji za svoj videz (namreč da ne bi izgledal kot Clint Eastwood - jah, kot da se to njemu lahko zgodi :roll: )


Mislim, da mu to res ne bi blo treba skrbet. Kr se mi zdi, da se sploh ne stara :wink: in tud kaj, če se bo mal. 100% bo ostal šarmanten tako, kot je zdaj.

In mnogi še vedno zgledajo dobro, tudi če so malce starejši (Bill Murray, Sir Anthony Hopkins)
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Rumba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 14. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Rumba » 21. Avg. 2006 14:14

Poison Girl napisal/-a:25. maja bo POTC 3 :jump: :jump:

Skačem s teboj!!! :jump: :jump: :jump:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov