ines turk- lepa soseda

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 10. Apr. 2008 17:22

Shannon napisal/-a:Pač ena od mnogih rahlo podhranjenih umetnih blondink, ki se bodo najverjetneje nekoč lotile pevske kariere.

Podhranjena? Ona? :gruebel: A si ti ziher, da si jo videla na sliki? Meni izgleda čisto normalna, stegna ima prej malce močnejša kot presuha. Za moje pojme ima super postavo, je suha, ampak ne preveč. Tudi v obraz je luštna, kar mi je malokatera blondinka iz teh izborov. :wink: Ne moreš pa soditi nekoga zaradi lente, da bo poskušal tudi v pevskih vodah... morda bo, morda ne. Nikoli se ne ve, niso pa zdaj vse misice kalibra Grohar, Osenar, Remar itd. :roll:
Uporabniški avatar
nokia_b
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 127
Na forumu od: 4. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a nokia_b » 10. Apr. 2008 18:42

Uporabniški avatar
^cherry^
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 16. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ^cherry^ » 10. Apr. 2008 19:54

Ena blondinka več. Prav nič posebnega ni. Takih je malo morje.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 10. Apr. 2008 19:58

^cherry^ napisal/-a:Ena blondinka več. Prav nič posebnega ni. Takih je malo morje.


Mah ja...takih je povsod ogromno...samo niso pa vse take da bi se ven metale in skušale s svojo kvazi lepoto nekaj doseči in pokazati svetu kako so one blazno lepe...in iskale potrditev.

Meni se zdijo že po defoltu ta kvazi lepotna tekmovanja cenena in žalitev inteligence moških in žensk :irre:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 10. Apr. 2008 21:48

OT: Ja no - če je pa za wolrd peace :lol:
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 10. Apr. 2008 21:51

Sweet Princess napisal/-a:OT: Ja no - če je pa za wolrd peace :lol:


to sm jest tud... mam zdej šanso da zmagam pr 'najlepši sosedi' ? :rofl:
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 11. Apr. 2008 13:06

nič posebnega :)
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 11. Apr. 2008 22:42

Tamala_mrha napisal/-a:
Shannon napisal/-a:Pač ena od mnogih rahlo podhranjenih umetnih blondink, ki se bodo najverjetneje nekoč lotile pevske kariere.

Podhranjena? Ona? :gruebel: A si ti ziher, da si jo videla na sliki? Meni izgleda čisto normalna, stegna ima prej malce močnejša kot presuha. Za moje pojme ima super postavo, je suha, ampak ne preveč. Tudi v obraz je luštna, kar mi je malokatera blondinka iz teh izborov. :wink: Ne moreš pa soditi nekoga zaradi lente, da bo poskušal tudi v pevskih vodah... morda bo, morda ne. Nikoli se ne ve, niso pa zdaj vse misice kalibra Grohar, Osenar, Remar itd. :roll:


Hja, meni ni baš neka taprava babnica ... nism je vidla v živo, sam na slikah, in meni se pač zdi presuha. Moraš pa upoštevati, da nimam opranih možganov s strani modnih kreatorjev in da se mi 65 kg težka ženska ne zdi debela.

Stavim, da bo cvilila pred mikrofonom prej kot v pol leta.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 11. Apr. 2008 22:47

Shannon napisal/-a:Stavim, da bo cvilila pred mikrofonom prej kot v pol leta.


za kaj bova stavila??? :D :D :D
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 11. Apr. 2008 22:49

Shannon napisal/-a:Stavim, da bo cvilila pred mikrofonom prej kot v pol leta.


ma ne še onaaa :D sej jih več ne rabmo...
sicer pa se mi ne zdi nič posebnega...navadna bjonda, ki si je pač upala pojavit u medijih...sej tud če zmaga, bo pa res mela tak lep naziv...ej Lepa soseda!! vš kej je too?? :wink:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 12. Apr. 2008 6:31

Naziv je res posrečen. :D
Uporabniški avatar
maybee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 2. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a maybee » 14. Apr. 2008 10:28

Jochie napisal/-a:
Shannon napisal/-a:Stavim, da bo cvilila pred mikrofonom prej kot v pol leta.


za kaj bova stavila??? :D :D :D



pomoj pa se to kr ne bo zgodil, da bo pet začela,ker ma tak ful čudn glas
you don´t have to be crazy to be my friend...but it sure helps...
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 14. Apr. 2008 16:55

Čuden glas v naši prelepi deželi ni bil še nikoli ovira za razne misice. 90 % jih nima nobenega posluha, pojejo, ko bi en mačka za rep vlekel.

Boste že vidl :D
Uporabniški avatar
Ava_Morgan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 21. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ava_Morgan » 15. Apr. 2008 1:07

Sem jo že parkrat videla v živo in je mnogo bolj lušna kot na teh slikicah. Vsekakor ni še ena povprečna blondinka kot je nekdo tu gor omenil.Sem sicer slišala, da se kar visoko nosi, ampak ne bomo sodli, dokler sami ne vidimo... ne :)?
Mi je pa zanimivo, ko vidim koliko ljudi ima zaničevalni odnos do raznih lepotnih tekmovanj. In to ponavadi ravno tisti, ki jih redno spremljajo.
Pa kaj potem, če se znajdejo na ta način. Če jim uspe, jim kot študentkam to predstavlja kar dober vir zaslužka, ponavadi dobijo razne priložnosti tudi na drugih področjih. Na ta način se včasih najde tudi kak talent. Ne vem, zakaj bi bilo to kaj bolj poniževalno, kot biti npr. natakarica in sprejemati napitnino od moških, ki te gledajo v dekolte?Danes je videz zelo pomemben faktor, hvala bogu ne najpomembnejši, ampak-če je nekdo zadel gensko loterijo, ne vem, zakaj nebi tega izkoristil v svoj prid? Tudi pametni nismo vsi enako, zato tudi ne gredo vsi na fakultete, niti športno talentirani, zato vsi ne tekmujemo.
Jst rada pogledam lušno punco, čeprav sem sama punca :).In pojem izpostavljanja lepote ni nič novega, kar bi prinesel naš kapitalistično usmerjen svet,ampak stvar človeške narave.
Kakorkoli, mislim da je danes na svetu dosti bolj neumnih in pokvarjenih stvari, da bi se razburjali zaradi lepotnih tekmovanj.
Še nasvet za tiste, ki jih miss naslovi tako motijo-svoje nestrinjanje najbolj učinkovito izraziš tako, da stvar pač ignoriraš-debatiranje o stvari, čeprav kritiziranje, še vedno privlači pozornost nase.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 15. Apr. 2008 6:01

Shannon napisal/-a:Čuden glas v naši prelepi deželi ni bil še nikoli ovira za razne misice. 90 % jih nima nobenega posluha, pojejo, ko bi en mačka za rep vlekel.

Boste že vidl :D


spregledala si moje vprašanje, za kaj bova stavila! :D kakšna pizza bi bila ok! :D

mimogrede, meni je čisto vseeno, če bo pela ali ne bo, tukaj je poudarek na stavi! oz. na pizzi! :D :D :D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov