Il DIVO

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 15. Jun. 2007 11:26

Joj, sem fouš vsem, ki greste. :roll: Prosim, da se sladkate še v mojem imenu malo. :oops: :roll: Pa seveda, za slikice se priporočam.
Uporabniški avatar
~Tia~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 14. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Tia~ » 15. Jun. 2007 11:38

@*Laura*
Mislm, da si boš ta dan zapomnila kot dan, ko si prvič videla Il divo in ne kot dan, ko si prvič padla izpit - sploh pa če imaš sedež v 2. vrsti :) Jaz sem šele 16. vrsta :x

Pa ne se preveč sekirat zarad izpita, saj bo pa v naslednje bolje :)
Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 15. Jun. 2007 12:14

Ja, itak da bomo vse zelo sladke :D

Tia, hvala ti!
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 15. Jun. 2007 14:47

Uff... sem vam kr fouš :cool: joooj.. da se vam danes ne bo preveč cuker dvignu :lach: pa da se vam ne bodo preveč sline cedile :lol:
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
~Tia~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 14. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Tia~ » 16. Jun. 2007 9:00

Kaj naj rečem - eden najlepših večerov v mojem življenju

Sedela sem v 16. vrsti (oz. tam nekje 20. vrsta, ker so organizatorji pred 1. vrsto postavl še en kup 1a, 1b,... vrst ), ampak sem vse dobro vidla pa še sedež sem imela točno na sredini . Fotke mi pa niso ravno ratale, ker je bla razdalja prevelika pa še nisem glih stručko za fotkanje (Bom ene par "dobrih" slik postala mal kasnej - zdele jih še nimam na kompu).

Začel so točno, ob osmih je na oder prišla Natasha Marsh - predpevka. Pela je ful kvalitetno, sam men je mela mal preveč uspavajoče komade. Pa še govorila je tko posladkano, da nisem vedla a se heca al je resna :D
Potem je bil premor in ob devetih se je začel spektakel

Jst še zdej ne morm verjet, kako lahko v živo tako dobro pojejo - svaka jim čast Kolkr sem gledala na uro, je njihov koncert trajal več kot uro in pol. Zapel so 20+ komadov. Najbolj mi je blo, ker so zapel tudi I believe in you (men en najljubših komadov) pa You raise me up in sicer v angleščini, ki je men veliko boljši kot v španščini. Seveda ni manjkal tudi Regresa a mi, ob katerem so tud povedal, da imajo same lepe spomine na snemanje videospota, ki so ga posnel v Sloveniji Pogrešala sem pa Isabel in Ti amero - pa drugič (obvezno grem še na kakšen njihov koncert) .

David je ves čas govoril "Hvala" , je rekel, da je to edina slovenska beseda, ki jo pozna. Na koncu pa je Seb rekel "radi vas imamo" - ooo kako sweet

Ko so peli predzadnjo pesem (Regresa a mi) sem šla malo bližje, da bi imela kakšno fotko od blizu in sem skor dol padla, ko sem vidla, kako dobro zgledajo No potem pa je sledila še pesem Somewhere, ko so se vsi posedli na rob odra in si šel lahko do njih po avtogram... Jaz sem bila na desni strani, kjer sta bila Seb in Urs in ker sem bila že tako blizu, se mi je zdelo da bi blo pa res neumno, če ne bi šla po podpis :D Pa ugotovim, da pri sebi nimam nobenga listka - niti vstopnice in začnem panično gledat, če ima kdo kakšen listek odveč in na srečo vidim eno s celim blokcem :) Dobim listek in grem do Seba in sem vsa blažena ko se me pri podpisovanju še dotakne (Seb je namreč moj najljubši "Il divo-vec" ). Ursu sem dala pa samo roko - Ja, saj vem, da se obnašam kot ponorela najstnica , ampak si ne morem pomagat

V glavnem, bilo je FENOMENALNO - to morš doživet. Fantje so obljubil, da naslednje leto spet pridejo v Ljubljano

Edino, kar me je motilo, je dvorana, ki res ne daje občutka "veličastnosti". Sploh me je motilo na začetku, ko je bil zunaj še dan, da je bilo v dvorani svetlo zaradi dnevne svetlobe, ki je prihajala skozi zadnja okna Tako, da razmišljam, da bi šla naslednjič raje na Dunaj - bomo videli.

Aja, pa ko je bilo koncerta konec, se je zunaj najbolj ulilo, tako da sem bila čisto mokra, ampak who cares - važn, da sm se mela fino na koncertu

Lp
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 16. Jun. 2007 10:51

Aaaaaa... kak lepo... joj... kr kocine sem dobla, ko sem sam pomisla, da bi js bla tam... pomoje bi kr skup padla :D :D
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
~Tia~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 14. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~Tia~ » 16. Jun. 2007 14:39

Tukej so pa še slike :)
Na žalost niso ne vem kaj kvalitetne (velik jih je spacanih), tako da upam, da bodo še druge objavile svoje slike :)

Slika Slika Slika

Slika Slika Slika

Slika Slika Slika

Slika Slika
Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 16. Jun. 2007 14:51

No, draga dekleta, za nami je en čisto poseben večer...
čudovito je bilo, nepopisno, fenomenalno!

po vseh zapletih z vlakom in ne vem kaj vse, mi je ratalo priti v ljubljano. točno :D

Tia je že itak vse povedala.

Jaz pa bi še dodala, da me je zelo motila ''predpevka'', še posebej njen ''cvileč'' govor. mislim, da je ona pokvatila vso vzdušje in pričakovanje, ki je vladalo pred koncertom. saj ima zelo dober glas, vendar bi bilo bolje, če ne bi govorila. :D

majnkal je mogoče veliki ekran in seveda dvorana ni akusrična in ne daje tega občutka veličastnosti. žal.

http://www.moj-album.com/album/8170814/

to so pa moje fotke

Tvoje fotke, Tia, so pa fenomenalne! :D

In naj se še pohvalim, da sem prišla res zelo blizu in dobila še avtograme od Carlosa in Sebastiena :D
Zadnjič spremenil *Laura*, dne 16. Jun. 2007 15:17, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Dorotheia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 2. 11. 2006
Kraj: Na poti k sanjam...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dorotheia » 16. Jun. 2007 15:13

Ja, res so hude fotke. Hvala! Jaz sem čisto not padla. :love:
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 16. Jun. 2007 15:41

Ahh... js tudi. Se mi zdi, da sem za trenutek ujela tisto vzdušje :D jeeej... res bom mogla it v bližnji prihodnosti na njihov koncert...
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
*Laura*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 318
Na forumu od: 28. 12. 2006
Kraj: Pariz

Neprebrana objavaNapisal/-a *Laura* » 16. Jun. 2007 22:14

Aja, to sem vam še pozabila napisat: fantje v živo, od blizu zgledajo še veliko bolje kot na fotografijah!

Joj, ta Sebastien... Cele dneve bi ga lahko gledala :D in poslušala, seveda :D
Uporabniški avatar
ice_pupa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a ice_pupa » 19. Jun. 2007 9:01

hej!

Jaz sicer nisem imela take sreče, da bi tak blizu sedela. sem bila pa na vzhodni tribuni pa se je tudi ok vidlo....čulo pa tak al atk. :)

Meni ni jasno, zakaj je folk začel kar odhajat, ko so se prvič poslovili,....???
Jaz sem bla 100%, da bojo še nazaj prišli, ko pa še Regres a mi niso bli zapeli!!!
Bli so pa zakon!!! edino škoda, da niso vseh pesmi zapeli,... ko bi jih blo ful lepo v živo slišat.

mogoče drugo leto. :D

pozdravček
Dekle zapomni si, da se le enkrat živi! Življenje so sanje in moraš verjeti vanje!!! m.h.
Uporabniški avatar
ice_pupa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a ice_pupa » 19. Jun. 2007 9:19

Ojla!
tu pa so še moje slike - ta boljše. :)
daleč sem bla,... :D

http://www.ptuj-on.net/foto/uporabniki/ ... pa&id=5269

papa
Dekle zapomni si, da se le enkrat živi! Življenje so sanje in moraš verjeti vanje!!! m.h.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 19. Jun. 2007 9:20

tud jst mal fouš tistim k ste ble na koncertu :P ... sam so se mi zdele karte čist predrage za moje pojme... drgač mi je pa najbl seksi od četverice Carlos... tak taprav latin lover :D ... sebastien tud ni slab, sam mogoče mal preveč lep :wink:
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
ice_pupa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a ice_pupa » 19. Jun. 2007 9:24

meni so se karte tudi zdele fuuul drage. ampak sem si rekla zdaj ali nikoli!
pa mi niti slučajno ni žal, da sem se za zdaj odločla! Koncert je bil vredn vsakega centa!!! :razz:
Dekle zapomni si, da se le enkrat živi! Življenje so sanje in moraš verjeti vanje!!! m.h.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]