Glasbena skupina moje mladosti

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 05. Jan. 2009 18:31

ŽuŽa napisal/-a:Bepop :freude: . Ja glih tista generacija sem bla. Mam doma še vedno zvezke poleplene z njihovimi članki. Pa še zmer si kdaj vržem cd notr pa jih poslušam :) .

:lol: moja little sister(14)je bla tud luda na njihtud so furali zvezki na njih pa kaseto in Cdjko ma...sam ni šans jih več zalaufat :? pa tud avtogramček ma...po moji zaslugi,saj mi je bil pokojni Nejc sošolc...
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 05. Jan. 2009 18:34

Aloha napisal/-a:Đizus, sam teli Kelly-ji so pa več kot očitno čist rastural med smrklcami ... Jst sm bla tut nesmrtno zalublena u enga (ne povem kerga :D ), takrat najbolša prjatlca pa enga iz Backstreet Boys in pol sva risale stripe, pisale zgodbice, se snemale na kasete, kupovale cajtnge, rezljale fotke in si jih menale med sabo ... Na koncert za bežigradom nism šla, kr mi je blo nerodn , ampak glede na to, da sm stanovala tri minutke stran od štadiona, sm se tri ure vrtela tm naokol, kao šla slučajn mim :P .

Drgač pa,
u vrtcu sm poslušala otroške pesmce, spomnem se predusm mačka Murija (ko zapoje zvonček v uuuuuriiii, prebudi se maček Muuuuri ...), zalublena sm bla pa u kasetko Moj mali mucek (moj mali muceeek, lisasto rjaaaav, tri dni že iščeeee muco svojih saaaanj ...),
u osnouni šoli sm se palila na gunse, bon jovi in bryan-a adams-a, na skrivaj pa oboževala še prej omenjeno familijo,
začatek gimnazije sm sekala predusm stari rock, stonse, queen-e, aerosmithe, dire strites-e in malo morje podobnih,
prot koncu začela prehajat na oldies goldies popeučice,
na kerih sm (pretežno) še dons ... and i love it :hearts: .

ja jaz pa frendica smo pa kellyčwem pisma pisale pa zaman odgovore čakale,obe pa ble zatarapane v Angela...pa v njega je bla zaljubljena še ena ki je nismo kaj preveč marale in smo ji skos parale živce s tem,ko smo ji nabijale,da ga poznava...fak smo bli neumni...
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
mrs.speechless
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mrs.speechless » 14. Jan. 2009 0:47

Js sm tud poslusala Kelly Family, cist sm bla usekana na njih... Sam morem pa priznt, da jih poslusam se zdej in ce bi mi 10 let naza nekdo reku, da jih bom kdaj spoznala, mu itak neb vrjela. Zdej so pa taki fajn casi, res se ti lohk izpolnejo najvecje zelje:))) V glavnem, kt ste ze vidl, Angelo bo mel 30. januarja koncert v Sloveniji, sam je razprodan ze par mescov... sam milsm da je zarad velizga zanimanja dost velka moznost, da pride nazaj se na ksn koncert...
Je pa res fajn brat vse te poste pa se spominjat kasne traparije smo pocel... sanjarjenja, pa zgodbice, pa risbice, hihihi

Aja, a ste kdaj metal ksne medvedke na oder pa zakaj?
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 14. Jan. 2009 16:06

mrs.speechless napisal/-a:Js sm tud poslusala Kelly Family, cist sm bla usekana na njih... Sam morem pa priznt, da jih poslusam se zdej mi 10 let naza nekdo reku, da jih bom kdaj spoznala, mu itak neb vrjela. in ce bi Zdej so pa taki fajn casi, res se ti lohk izpolnejo najvecje zelje:))) V glavnem, kt ste ze vidl, Angelo bo mel 30. januarja koncert v Sloveniji, sam je razprodan ze par mescov... sam milsm da je zarad velizga zanimanja dost velka moznost, da pride nazaj se na ksn koncert...
Je pa res fajn brat vse te poste pa se spominjat kasne traparije smo pocel... sanjarjenja, pa zgodbice, pa risbice, hihihi

Aja, a ste kdaj metal ksne medvedke na oder pa zakaj?

Enako :D .jaz tud ko sm jih "nehala"poslušat,pač ko je postala moderna Nirvana pa Metallica sm presnela vse njihove kasete z žestokim rockom...mi pa je čez par let postalo bed in sm se spomnla na eno,ki ma še skos originale in mi je par komadov na kaseto presnela(An Angel I can't help myself,Thunder,Sraying alive,Feel love with an alien...),drgač pa mam nekje na videokaseti Crossroads(koncert na prostem)pa na youtubu si jih grem vsake tolk pogledat.Če tak pogledamo so kvalitetna muzika.in realna lepa besedila majo.joj sm se na določene balade nacmerla,pr I can't help myself pa mi gre skos na jok :oops: Kellyči so zakon,sam škoda da so razpali :cry:
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 14. Jan. 2009 22:07

merisima napisal/-a:
mrs.speechless napisal/-a:Js sm tud poslusala Kelly Family, cist sm bla usekana na njih... Sam morem pa priznt, da jih poslusam se zdej mi 10 let naza nekdo reku, da jih bom kdaj spoznala, mu itak neb vrjela. in ce bi Zdej so pa taki fajn casi, res se ti lohk izpolnejo najvecje zelje:))) V glavnem, kt ste ze vidl, Angelo bo mel 30. januarja koncert v Sloveniji, sam je razprodan ze par mescov... sam milsm da je zarad velizga zanimanja dost velka moznost, da pride nazaj se na ksn koncert...
Je pa res fajn brat vse te poste pa se spominjat kasne traparije smo pocel... sanjarjenja, pa zgodbice, pa risbice, hihihi

Aja, a ste kdaj metal ksne medvedke na oder pa zakaj?

Enako :D .jaz tud ko sm jih "nehala"poslušat,pač ko je postala moderna Nirvana pa Metallica sm presnela vse njihove kasete z žestokim rockom...mi pa je čez par let postalo bed in sm se spomnla na eno,ki ma še skos originale in mi je par komadov na kaseto presnela(An Angel I can't help myself,Thunder,Sraying alive,Feel love with an alien...),drgač pa mam nekje na videokaseti Crossroads(koncert na prostem)pa na youtubu si jih grem vsake tolk pogledat.Če tak pogledamo so kvalitetna muzika.in realna lepa besedila majo.joj sm se na določene balade nacmerla,pr I can't help myself pa mi gre skos na jok :oops: Kellyči so zakon,sam škoda da so razpali :cry:


Razpadli so? Tega pa nisem vedela, sam mislila, da samo niso več tako popularni ... Jaz sem jih tudi poslušala v OŠ. :lol:
Drugače pa že takorekoč od vedno poslušam rock glasbo (starša sta bila v mladosti oba hipija in se je očitno to preneslo tudi name), tako da so glasbene skupine moje mladosti predvsem legendarne skupine kot so: Queen, Pink Floyd, Dire Straits, The Doors, East Of Eden. :D V srednji šoli pa sem začela poslušat še nekatere druge zvrsti npr. metal, punk, indie, ska ...
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 14. Jan. 2009 22:42

^^ OT: Sej, niso razpadli, samo manj jih je v skupini (Kathy, Paul, Patricia, Joey, Maite) in tudi stil glasbe imajo drugačen.
Use your head and follow your heart.
mrs.speechless
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mrs.speechless » 15. Jan. 2009 0:02

Ja, res niso razpadl:) Lepo da se kdo to ve...
Lih en clank sm najdla, primern za v to temo...

http://www.zurnal24.si/Se-jih-se-spomni ... asba/87401
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 15. Jan. 2009 0:24

joy23 napisal/-a:^^ OT: Sej, niso razpadli, samo manj jih je v skupini (Kathy, Paul, Patricia, Joey, Maite) in tudi stil glasbe imajo drugačen.


Paul? :)

Sem prebrala članek. Me je malo nostalgija začela dajat. :lol: Samo kako zelo "čupasti" so bili te Kelly family. :lol: Sem si jih drugače predstavljala. Pa tudi ni mi jasno kako se mi je včasih lahko zdel Angelo fejst. Niti malo ni po mojem okusu. :D Ah, smo bili mladi in neumni. :D
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 15. Jan. 2009 10:22

^^ Mhm, Paul :) Še eden od ostalih bratov, ki prej niso bili v skupini, kot je nam znana.
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 15. Jan. 2009 12:31

Joj kelly family če se slučajno spomnem si še zdje zavrtim.Po mojem so bli naši starši prov srečni k smo to poslušal,sploh tisti k znajo angleško ker so ble res nedolžne pesmce.Drgač sm mela pa še videokaseto z videospoti,mislm da so za skor usak komad posnel video.Pa prevajala sm njihove komade pa take,pa jih pol babi brala u slovenščini.Ja na koncert ns je pa teta pelala.Smo ble tri sestrične,k sm pršle pred stadion smo usaka zbežala na svojo stran...Po mojem se je teta posrala u hlače k smo ble stare kakšne 10-12let pa pouhn štadion.Hahaha :D
Drgač pa od punc mi je bla najbol ušeč Patricia pa njen komad First time.Pa ne vem zakaj.Pa od Maite Every Baby,al je biu od Barby sploh ne vem več.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 15. Jan. 2009 12:42

Ja pa še knjigo sm mela,pa je ne najdem več :)
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 19. Jan. 2009 14:36

joy23 napisal/-a:^^ OT: Sej, niso razpadli, samo manj jih je v skupini (Kathy, Paul, Patricia, Joey, Maite) in tudi stil glasbe imajo drugačen.

Ta mi je prva.vedla sm da jih je nekej šlo pol pa sm nekje brala da so tud tisti šli narazen takoj po očetovi smrti.vem sam da Angelo in John furata solo kariero.sm na youtubu našla en Johnov komad,ki ga ma v duetu z eno žensko...komad Tiers.ful lepa baladica.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 19. Jan. 2009 14:38

kamis napisal/-a:Joj kelly family če se slučajno spomnem si še zdje zavrtim.Po mojem so bli naši starši prov srečni k smo to poslušal,sploh tisti k znajo angleško ker so ble res nedolžne pesmce.Drgač sm mela pa še videokaseto z videospoti,mislm da so za skor usak komad posnel video.Pa prevajala sm njihove komade pa take,pa jih pol babi brala u slovenščini.Ja na koncert ns je pa teta pelala.Smo ble tri sestrične,k sm pršle pred stadion smo usaka zbežala na svojo stran...Po mojem se je teta posrala u hlače k smo ble stare kakšne 10-12let pa pouhn štadion.Hahaha :D
Drgač pa od punc mi je bla najbol ušeč Patricia pa njen komad First time.Pa ne vem zakaj.Pa od Maite Every Baby,al je biu od Barby sploh ne vem več.

Od Maite :)
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 19. Jan. 2009 14:39

joy23 napisal/-a:^^ Mhm, Paul :) Še eden od ostalih bratov, ki prej niso bili v skupini, kot je nam znana.

jap...jih ni blo sam devet otrok,ampak kr dost več...svaka čast da se je staršem dalo tolk dece delat :oops:
asej men tud ni blo takoj jasn kak Paul,pol mi je potegnlo.mislm da eni 3 niso bli v prejšnji nam poznani zasedbi.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
mucamaca5
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 12. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mucamaca5 » 19. Jan. 2009 15:17

merisima napisal/-a:ja jaz pa frendica smo pa kellyčwem pisma pisale pa zaman odgovore čakale,obe pa ble zatarapane v Angela...pa v njega je bla zaljubljena še ena ki je nismo kaj preveč marale in smo ji skos parale živce s tem,ko smo ji nabijale,da ga poznava...fak smo bli neumni...


Hehehe, ta me je pa nasmejala :D :D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov