Glasbena skupina moje mladosti

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 18. Jul. 2007 19:42

bad_girl napisal/-a:
ciber_girl napisal/-a:Js sem bila takrat obsedena s Caught in the act. :lach: Zbirala sem vse njihove članke, plakate sem imela nalepljene po sobi, imela sem vse njihove kasete (ker so bile še kasete takrat aktualne :rofl: ) .



Me tooo....sick :D


Tud jst ... oni so bli moji no. 1 deška skupina :D
Drgač pa Kelly Family, Backstreet Boys ... Ah, kje so teli časi. Zdj sploh ni več dobrih skupin :lol:
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 18. Jul. 2007 21:14

Men so ble pa definitivno Spice Girls, pred njimi pa CITA! Zalublena sm bla pa v unga k je bil gay pol mensezdi :( Oh ja..
Sm šla pa na koncert od Kelly Family tud, to pa obvezno :D
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 18. Jul. 2007 21:51

Bulma napisal/-a:Definitivno Kelly Family :) Ne vem če je kje bi večji fan kot sem bila jaz :)
V bistvu imam še zdaj vse tiste videokasete, pa posterje, pa zapestnice,nalepke...

Meni so bili kul ker so imeli vsi čupe,dober stil oblačenje+so bili eni redkih takrat ki so samo muziko delali. Ne pa tisti boybendi ki so samo pozirali na veliko na odru. Bljek!


absolutno jaz :lach:
še zdej jih poslušam, še zdej si njihove najlepše komade nasnamem skor na vsak cd, da jih mam vedno pri roki..nostavno so bli Kelly family, res nekej posebnega in mi je še dons prekleto žal, da je ratal tko, da so se ful potihnl...
in sploh me je kar šok zadel, ko sm prebrala da je šu Paddy v samostan :eek: baje pa da Angelo prihaja v slovenijo, tko sm na Kelly family forumu zasledila . jst ga grem kr polupčkat :lach:
No pri CITI, sm bla pa čist obsedena z Lee-jem :D in še vedno si tud snemam komad, kjer pretežno on poje (bring back the love)...Vsake tok menostalgija prime.

Bulma...ampak kako si ti pol to prešaltala kr na metal iz kelly famili? :D
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 18. Jul. 2007 21:57

jaz tud kelly family!!! sem bla zaljubljena v paddyja in johna.

kaj paddy je šel v samostan? OMG :eek:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 18. Jul. 2007 22:19

tlele je neki k o tem piše-->klik
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 18. Jul. 2007 22:26

A pozna kera kkšno stran on njih, d so fotke, k so bli mlajši itd? :cry: una ofišl je bedna :P
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 18. Jul. 2007 22:34

če mal pogledaš bo tlele zihr kej... :)
Uporabniški avatar
KittyKiss
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 345
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KittyKiss » 18. Jul. 2007 22:37

Ja sm pogledla..not much to see:D
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 18. Jul. 2007 23:50

Js sm bla tud ful oboževalka Kelly Family (priznam da mi še zdej kdaj paše kakšno njihovo poslušat, ko nektere so res lepe), drugač pa CITA (so bli luštni fantje, ni kej :D) pa tud Backstreet Boys, Boyzone in Spice Girls. Uh, kje so že ti časi ... :) Me pa zanima kaj se zdej kej dogaja z nekdanjimi člani Caught in the Act, o njih pa res že celo večnost ni blo nč za slišat.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 18. Jul. 2007 23:54

mala punci napisal/-a:Norela sem za Caught in the act, druge pa kolker sem spremljala po bravo tv. A to še sploh obstaja ob nedeljah bravo tv?


Sam res, bravo tv, to sm js kot obsedena gledala vsako nedeljo. :D Ko tak mal pomislim, kr pogrešam včasih vse to, me spominja na otroška leta. :)
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 19. Jul. 2007 0:19

Zanimivo... Meni se pa glasbeni okus ni spremenil od otroštva dalje, sem nora na Bon Jovi-je že od desetega leta menda... Nikoli me niso privlačile te kao najstniške skupine, ki so bile takrat ful popularne, niti, da bi zdaj prav poslušala njihovo glasbo, še manj pa, da bi jih oboževala...
I know there's no forgiveness for the things I've said and done; at least I know what I am and I'm not the only one
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 19. Jul. 2007 6:24

Pri meni je bila Nirvana pa Pearl Jam, Jimi Hendrix, the Doors, Garbage, Green Day,... Ah kako je blo lušno
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 19. Jul. 2007 6:41

*purple* napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Definitivno Kelly Family :) Ne vem če je kje bi večji fan kot sem bila jaz :)
V bistvu imam še zdaj vse tiste videokasete, pa posterje, pa zapestnice,nalepke...

Meni so bili kul ker so imeli vsi čupe,dober stil oblačenje+so bili eni redkih takrat ki so samo muziko delali. Ne pa tisti boybendi ki so samo pozirali na veliko na odru. Bljek!


absolutno jaz :lach:
še zdej jih poslušam, še zdej si njihove najlepše komade nasnamem skor na vsak cd, da jih mam vedno pri roki..nostavno so bli Kelly family, res nekej posebnega in mi je še dons prekleto žal, da je ratal tko, da so se ful potihnl...
in sploh me je kar šok zadel, ko sm prebrala da je šu Paddy v samostan :eek: baje pa da Angelo prihaja v slovenijo, tko sm na Kelly family forumu zasledila . jst ga grem kr polupčkat :lach:
No pri CITI, sm bla pa čist obsedena z Lee-jem :D in še vedno si tud snemam komad, kjer pretežno on poje (bring back the love)...Vsake tok menostalgija prime.

Bulma...ampak kako si ti pol to prešaltala kr na metal iz kelly famili? :D


Wiiii:) Škdoda da takrat ni bilo Cosmo foruma :) Ja...jaz tudi priznam da so mi še zdaj dobri. Hjao...ko sem jih poslušala sta bila moja babica in dedek v Nemčiji-tam sta živela. Pa sem dobila 11 originalnih videokaset od njih. Če bi mi videorekorder delal bi si jih še zdaj vrtela valda.
Pa na koncertu sem bila. Ko so bili prvič na Bežigradu. Drugič nisem smela iti. :cry: Jao,zadnjič sem videla Angela ki je mel neki kao koncert. Čuden je full. Za ostale pa nič več ni nikjer. Škoda! Joj..zdaj pa je mene nostalgija prijela. Valda bom doma privlekla na plano stvari ki jih imam od njih :)

HEhee:) Dobro vprašanje. V 8.razredu sem prešaltala totalno na stari rock..potem metal...:) Zgleda da sem dorala glasni glasbi :P
Uporabniški avatar
Tinki
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 12. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinki » 19. Jul. 2007 7:45

Ah, Kelly Family :oops: Še zdej mam vse cdje od njih, plakate... Sam use spravlen. Morm pa priznat, če me kej kdaj teži, da si kak cd zavrtim in to sam zarad tega, ker se spet počutm kot tista mlada, brezkrbna punčka, ki je žvela sam za njih...
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 19. Jul. 2007 9:29

Uuuu, spomini :D CITA in vsega tega se spomnim ja ...... moja benda otrostva sta pa zagotovo Nirvana in Guns N' Roses. Ko smo vedeli besedila na pamet, ne da bi tocno razumeli pomen :lach:
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov