Fredi Miler

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Poznaš Fredija Milerja?

Glasovanje se je zaključilo dne 06. Jan. 2005 9:31

nimam pojma kdo je
34
38%
sem že slišal/a zanj
56
62%
Skupaj glasov : 90

Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 19. Jan. 2005 10:56

@ napisal/-a:
laram napisal/-a:ko bi vsaj imel pri njem kaj za poslušat ... :unknown:



Vedno si sanjala njeeeeeeega..... Slika


hihihihi ... :D :D
svaštaaa!!


lep dan :wink:
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 19. Jan. 2005 12:30

Preberte v Oni uvodnik - o Fredyu je in se 100% strinjam z avtorico.

Za tiste k nimate One...govori o tem zakaj je tako slaven in glavni razlog: zato k ma folk poln kufr narejenih pevcev in pevk (Helenca&co.) in so ga takoj sprejel za svojga, k se obnaša človeško.
Hehe..pa dobra fora je not, k je Fredi reku da je nastopou enkrat na koncertu, pa so se v backstageu powerdancerke šminkale, pa pudrale pa ble oblečene v fancy vojaške hlače, on je meu pa take za 5čukov. :)
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...
mala maya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 18. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mala maya » 19. Jan. 2005 13:02

Ampak še vseen. Na kakšen način je on zaslovel? Baje je bila neka fora. Tako je zadnjič izjavil Na E+. Če kdo ve kako se je vse to začel, mi prosim naj razloži. Ne vem ,a sem tko zabita al kaj da ne štekam?! :love:

:blume:
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 19. Jan. 2005 13:15

kok js vem se je use začelo na netu po raznih forumih... biu je un spot in fredi je postau CAR.
pa sej baje se ze ful doug ukvarja z musko :) pa to da je biu nek ex yugo breakdance prvak je tud lep dosezek.

sam kaj pa ta, k prvo mesto nemske glasbene lestvice zaseda ze kr neki cajta ena pesmca k jo poje 4 letna puncka, nujno treba slisat, smehh.
tu se je tud baje use zacelo na netu... sam da prides pa na vrh s tako pesmco na tako velkem trgu kot je nemski, pa da si star 4 leta, mors bit pa res CAR, al pa se je folku ze cist zmesal...
skratka :lol:

TULE si loh DLate ali poslusate pesmico...

KOKOdil :D
Zadnjič spremenil opium, dne 19. Jan. 2005 13:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 19. Jan. 2005 13:16

Ja, Fredi je pa res čist pristen :roll:
Me pa žalosti, kako je folk lahko tako...naiven.

ps; brejkdens prvak pa prav gotovo ni bil, k to sceno poznam. Je bil pa men se zdi "elektric boggie" al neki tazga.
Tko nekak...
Uporabniški avatar
Ančka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 12. 10. 2004
Kraj: lepa gorenjska vasica & Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ančka » 19. Jan. 2005 13:27

*melby* napisal/-a:Ančka, zakaj je drugačen?? Je pač tak kakor je, ostali slo glasbeniki dajo tolk na videz, da vsi vidjo sam njihove joške, mišice in ne vem kaj še vse, slišjo jih pa ne ... zato pa pol on zgleda drugačen, njeeega se vsaj bolj posluša, kot pa gleda.


Ravn to se hotla rečt: drugačen je v tem smislu, da ne daje na videz tok kt ostale ''zvezde'' slovenske scene. In to, da si upa bit tak, nevem mogoče lohk rečem neurejen (ne me narobe razumet), mi je pr njem všeč. Tip ma jajca!
Ti in jaz. Kot črno in belo. Kot A in B. Bila sva eno - nikoli ti brez mene, nikoli jaz brez tebe. Včeraj je bilo drugače, kot je danes in danes je drugače, kot bo jutri... Samo nekatere stvari ostaneje večne, za vedno!
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 19. Jan. 2005 18:58

Slovenci obozujemo sminko! Vzemimo za primer nekaj nasih "glasbenikov". Helenca - bore malo posluha, a zaradi izzivalnega obnasanja je uspela. Atomik Harmonik - sex sex sex...in zal se zdi to povprecnemu Slovencu blazno zabavno. Aleksander Jez, Zlatko Dobric in njima podobni - don't get me started! In se bi se dalo nastevat!

AMPAk, ker imajo cash, da si lahko privoscijo drago snemanje plat ter drag styling in "diete", so lahko tudi na vrhu lestvic.

Pa se eno krasno lastnost ima moj predragi narod! Kronicno pomanjkanje samozavesti, ki si jo dviguje tako, da se naslaja nad vsem, kar je "slabse" od njega!

Mar ni lepo, da se je pojavil Fredi? S klavrnim vokalom, se slabso izbiro garderobe in necednim izgledom. Aja, pa da ne pozabim: na intervjujih "butne ven" tisto, kar misli. Op.p. ne zna lizati riti vesoljnemu obcestvu tako kot vecina nasih estradnikov. Mar ni lepo, da, ko gledamo njegovo hecno pojavo, nas ego zraste. Da se neumne kure ne smilijo vec same sebi, ker imajo velike riti v obliki kavcev. Da se prepotentni dedci wannabe lazje sprijaznijo s svojimi pivskimi trebuscki in zalitimi ritnicami, ki gledajo izpod premajhnih kavbojk. Koncno se je na sceni pokazal nekdo, ki je slabsi! Slovenec skace od veselja!

In niti za hip se ne ustavi, da bi malce...samo malce pomislil, da je mogoce Fredi prinesel tisto, kar ze zelo pogresamo. Kancek pristnosti!

Se najbolj hecno pa je, da so razne Kurje juhice za duso tako zelo popularne. Vsak hoce raziskati globine svoje duse. Slovenec ljubi vzhodnjasko filozofijo! Medtem, ko poslusa:"Macho, zgrabi za krtaco...brizgalna brizga,..." A sploh kdo vidi paradoks danasnje druzbe?
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 20. Jan. 2005 13:13

Zadnjič spremenil @, dne 20. Jan. 2005 13:34, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 20. Jan. 2005 13:18

@ dej probi tole slikco mal zmanjšat :lol:
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 22. Jan. 2005 11:27

A ma Freddy tud oboževalke al kaj??? :lol:
HASTA LUEGO
kiti
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 28. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kiti » 23. Jan. 2005 17:45

fredi?FUJJJJJJJJJJJJJ
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 24. Jan. 2005 15:41

opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 28. Jan. 2005 19:11

je treba mal fredija dvignt :)
prejle na E+ je blo da je fredi na koncertu na štuku dubu kamencek v glavo in zdej grozi da si bo varnostnike napedenu :D
Uporabniški avatar
majchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 19. 8. 2004
Kraj: NM / LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy » 29. Jan. 2005 13:52

Hehe...zanč pr E+ k so šli k Fredyu v stanovanje, sm vidla da ma on doma enak kavč kot ga mam jst v svoji sobi! :grinsevil: Prodam identični kavč kot ga ma Fredy...začetna cena miljon slovenskih tolarjev...da kdo več?? :lol: :lol:
Nekoč ni dolgo še tega
v deželi res ne vemo kje
živela je čebelica
imela lepo je ime...
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 14. Feb. 2005 14:08

ja ja zdej k pol topicou manjka je pa fredi spet in :D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov