Dj

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
klarica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 9. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a klarica » 04. Feb. 2008 11:53

...
Zadnjič spremenil klarica, dne 11. Jun. 2010 11:05, skupaj popravljeno 2 krat.
načelo "no judgement" ga zmaga.
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 04. Feb. 2008 13:04

V četrtk pa na Ben Simsa :D :tanz:
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 04. Feb. 2008 18:11

klarica napisal/-a:drgač pa smreka, mislm, da se bomo vidl 16.2. :D



o super, dej me pocuki, da se spoznamo :)
hehe
Uporabniški avatar
anahirbd
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 20. 10. 2007
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a anahirbd » 05. Feb. 2008 17:01

klarica napisal/-a:^^a ti tole resno? k se mi zdi kr mal preveč sumljivo da bi morales pršu nekam kjer ne bo ornk vstopnina... ne vem....
drgač pa smreka, mislm, da se bomo vidl 16.2. :D

EDIT: če zgornje velja za barbatota, pol pa umikam svoj komentar :)


Ma misla sm Paola Barbata... in ja.. marca bo.... ne pa februarja (sm se zmotla) ... :P
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 21. Okt. 2009 1:21

kdaj bojo Guetto spet prpeljali v Slo? :cry:
Uporabniški avatar
tyasa8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a tyasa8 » 21. Okt. 2009 18:10

delusional napisal/-a:kdaj bojo Guetto spet prpeljali v Slo? :cry:


http://www.bellavita.si/module-Pagesett ... id-66.html

Piše da naj bi tud Guetta prišel :)
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 21. Okt. 2009 18:20

v Koštabono bo prišel Guetta, ja :lach:

in partiji bojo tam sam do 5h :eek: partiji so najmanj do 7ih. kaj se je zgodilo z ambasado? to je ta pravi ambient za partije :cool:
Uporabniški avatar
tyasa8
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a tyasa8 » 21. Okt. 2009 22:51

No ti stoj pred ambasado pa čakaj, mi pa ga bomo v koštaboni žural :)
Uporabniški avatar
Veron|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 217
Na forumu od: 21. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Veron|ka » 23. Okt. 2009 13:36

gre kdo dans na Rusha? :D

drugače pa moji favourite.. Advent&Industrialyzer, Hertz, Daniel Portman, Popof, Ahmet Sendil, Sander van Doorn, Christian Varela, Gui Boratto, Moonbeam, Peppelino, Umek aka fotr :), Marco Carola, Hernan Cattaneo, Gregor Tresher, Space DJz, Carl Cox..

drugače pa dost jih je še ko so dobri, ne maram pa preveč komercialne glasbe kot je Tiesto, Bob Sinclair, itd. :D dobr mogoče učasih paše, al pa tko poleti.. ampak ne maram tega na partijih

The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched.
They must be felt with the heart.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 23. Okt. 2009 14:20

jz grem na rusha :) po vsej verjetnosti. lahko ti zrihtam karto za 10€
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 23. Okt. 2009 14:22

delusional napisal/-a: kaj se je zgodilo z ambasado? to je ta pravi ambient za partije :cool:


ambasada je bila nekaj časa zaprta, tko kot vsako leto takle čas. zdej jo je pa vzel v najem Becco, tut en dj če poznaš, k tut organizira žure... tko da zdej bodo eventi baje vsaj enkrat mesečno.
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Veron|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 217
Na forumu od: 21. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Veron|ka » 23. Okt. 2009 14:22

Dita- napisal/-a:jz grem na rusha :) po vsej verjetnosti. lahko ti zrihtam karto za 10€


res? kako pa to? sj še res nimam karte.. dj mi na pvt napiši?

The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched.
They must be felt with the heart.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 24. Okt. 2009 19:24

No, včeraj sem bila na Rushu. Šla sem samo pogledat, za kakšno urco ali dve, ker sm ravno mela karte. Torej, Rusha nisem dočakala, sem šla ob 2h, tko da ne morm komentirat njegovga rolanja...
Loh pa rečem, da ne vem kaj organizatorji mislijo... Slovenijo zelo slabo predstavlajo svetu, namreč slovenski dj-i ki so ogrevali publiko, niso bli niti mal na nivoju... slišal smo 'zlajnane' in še neštetokrat slišane prehode, prehitevanje plat, večkrat so zaštrikal, tut izbira komadov je bla precej porazna. Seveda jih je Rush poslušal in po mojem mnenju dobil videl Slovenijo v precej slabi luči. Res da ni bil to nevem kakšen event, ampak vseeno....

No, mene zanima, kaj si mislite o slovenskih dj-ih? Pa pustimp Umeka in Kanzyanija, za katera itak vsi vemo da obvadata sukanje plat. Poznate slovensko dj sceno? Kateri so za vas favoriti :) ?
Our passion is our strength <3
Shmeky
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shmeky » 24. Okt. 2009 20:04

DJ tatana
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 25. Okt. 2009 12:46

Dita- napisal/-a:
No, mene zanima, kaj si mislite o slovenskih dj-ih? Pa pustimp Umeka in Kanzyanija, za katera itak vsi vemo da obvadata sukanje plat. Poznate slovensko dj sceno? Kateri so za vas favoriti :) ?


v sloveniji (in mogoče tudi kje drugje) je glede dj-ev največji problem, da si nekateri biseri vbijejo v glavo, da bodo pa zdaj oni dj-i, in da bo to kr zletelo in bodo slavni in oh in sploh. sem se družila en čas z ogromno takimi tipi in sem bla naravnost zgrožena, ko je marsikateri izmed njih po dveh mescih vaje in ukvarjanja s tem, že šel rolat na nek parti. halo? in pol tam poslušaš bolj ali manj samo neke poskuse spravljanja komadov skupaj, neko ustvarjalno umetniško izražanje seveda odpade. kr neki. to govorim sicer bolj za te newcomerje :)
glede umeka in kanzyanija.. če obvladata sukanje plat še dolgo ne pomeni, da sta dobra dj-a :) za dobro muziko je potrebno malo več kot teorija in mehansko sukanje knofov, zraven spada tudi tisti posebni feeling in sposobnost se vživet v maso. ne rečem, da tega nikoli nista imela, ampak danes se mi zdi vse skup bolj žalostno. kanzyani me je vsekakor večkrat razočaral kot presenetil, za umekovo muziko pa od leta 2004 naprej tudi slišat ne morem več..

od slovenskih imen mi je najbolj pri srcu reaky kr ima zame res perfekten izbor komadov, živahne sete in nasploh naredi noro vzdušje :) da ne govorim o produkciji. sem ga poslušala že miljonkrat pa me še niti enkrat ni razočaral. všeč mi je tudi kakšen veztax, flis, psiho.. za haus pa mi absolutno zmaga brlee :D
glede pridne vztrajnosti bi pa izpostavla lexisa. čeprav mi je njegova muzika čist preveč na hard, njemu verjetno najbolj privoščim uspeh, ker ga poznam že par let in vem, da se je vse kar zna, naučil sam in da si je to neko prepoznavnost priboril s sistematskim trdim delom.

drugač pa so moji najljubši dj-i: richie hawtin, dave clarke, chris liebing, ben sims, andy c, kenny larkin, asad rizvi, derrick may, christian varela, laurent garnier,.. pa verjetno še kakšen :)
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov