danica, cvetka (e+)

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 27. Avg. 2007 16:27

Danes v Novi je članek o Danici in njenih oblačilih. Ne vem od kje tej punci tolko denarja, da zmeče pol premoženja za obleke, ki jih obleče samo po enkrat.
Nosi prestižne znamke, ki so jih kupuje samo v Milanu in Parizu. To so večinoma samo oblekce, za katere odšteje od 230€ pa do 1500€ + zraven nosi čevlje Rudolf Lopatec, ki vsaki stanejo po 150€. Men je ta ženska čist zgrešena. Na koncu jo pa vidiši ko se vozi z mestnim avtobusom - halo? Pa vaše mnenje?

Pa da ne bo spet kakega napada tle kok sm ji fouš pa take, kot smo tukaj že navajene ;) Pač je men tak stil življenja totalno out.
Uporabniški avatar
mimi.k
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 13. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a mimi.k » 27. Avg. 2007 16:34

tud tko mislm... ker res ne razumem kako ena tv vremenarka z zelo slabo slovenscino zasluzi toliko, da bi si kaj takega prvoscla... pomojm ma se kako drugo delo zraven, kot kaka spremljevalka zvecer ali kaj podobnega z dodatnimi uslugami... sej ne bi bila edina od takih znanih zensk...
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 27. Avg. 2007 17:08

kot sama ženska je čist ql ane. sam kakršno vlogo ma je pa zlo bedno. pa tud kj preveč luštna se mi ne zdi.
a je ona naravna blonda maybe?
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 27. Avg. 2007 17:25

Js sem jo enkrat vidla v City parku in je res ogroomna :D Sploh nima take postave, kot ji ma na Tv, pa še rahlo mejhna je :)
Uporabniški avatar
mulatto_f
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 8. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mulatto_f » 27. Avg. 2007 18:31

men pa ni jasno kk je lahk bla ona enkrat miss nevemcesaze, kr ona mi je pa tok nesimpticna, ne lepa, nic zenskega ni na njej, resda...
Uporabniški avatar
betk@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 21. 8. 2007
Kraj: Sunny side of Mura

Neprebrana objavaNapisal/-a betk@ » 27. Avg. 2007 18:58

miss česa bi pa naj ona bila? :eek: prvič slišim zato

Jo pa poznam še iz osnovne šole in že takrat je bila ambiciozna in za 5 minut slave je pač pripravljena pozabiti tudi na svoj ponos in se narediti bolj neumno kot pa je. Dejstvo je, da punca ni ravno najbolj svetleča svečka na torti, ampak tekste, ki jih bere bi sama znala boljše napisati, če bi se pa povrh vsega še spravila k strokovnjaku za govorenje, bi lahko komot postala nova Mojca Mavec. Za spremembo stila pa je že prepozno. Ga fura že tako dolgo, da je ljudje drugačne ne bi niti sprejeli.
Jaz je po tv ne gledam niti ne poslušam, ker mi je slabo, s tem pačenjem in norca delanjem iz Prekmurščine.
Uporabniški avatar
mulatto_f
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 8. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mulatto_f » 27. Avg. 2007 19:06

enx pred kratkim sm brala neki, da je blo neki na primorskem neka miss, nevem a miss turiza al karkolz z, ki se ga je udelezila danica, i je bila sama na tem tekmovanju pred leti miss....
Uporabniški avatar
Leann
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 24. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Leann » 27. Avg. 2007 19:22

Ehm ja, nekaj je pisalo v enem od teh trač revij... Mislim, da je bila miss Paga... Nisem pa zihr.
I know there's no forgiveness for the things I've said and done; at least I know what I am and I'm not the only one
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 27. Avg. 2007 22:40

Ma dane ko sem videla kako je predelala Cavallijevo obleko sem mislila, da bom bruhala. Jz ne bi nikoli rekla, da je dizajnerska, ker je tko čip zgledala :roll:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 28. Avg. 2007 10:01

No js jo poznam in je čist super punca. Pa osebno mi je v živo bolj simpatična kot pa na fotkah in na tv. Stvar okusa pač.
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 28. Avg. 2007 19:54

jemina napisal/-a:Ma dane ko sem videla kako je predelala Cavallijevo obleko sem mislila, da bom bruhala. Jz ne bi nikoli rekla, da je dizajnerska, ker je tko čip zgledala :roll:


Ja no, obleka je zgledala čist cheap dejansko. Res ne vem kaj ji ni jasno s temi cunjami. Pa je lahko zarad mene super punca osebno, samo to mi je pa čist out.
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 29. Avg. 2007 15:11

v Svet-u mi je punca čist OK, prav simpatična.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 29. Avg. 2007 15:31

mimi.k napisal/-a:... pomojm ma se kako drugo delo zraven, kot kaka spremljevalka zvecer ali kaj podobnega z dodatnimi uslugami... sej ne bi bila edina od takih znanih zensk...


glede na to, kako se oblači bi rekla da je res... zanč sm jo vidla v BTC in nism mogla verjet, kako si lahko kdo upa tak po svetu hodit... mela je eno prozorno kao oblekco, k je zgledala k ena ogromna ruta, spredaj in zadaj s takim izrezom, da se ji je vidl direkt v spodnje gate oz. tangice, ki so ble btw. tako miniaturne izvedbe, da bi blo vseen če jih ne bi mela... bi blo več haska za moške :twisted:
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 30. Avg. 2007 12:17

ta ženska se mi zdi čist *******, ne bom raje napisala.
Uporabniški avatar
strašljivka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 31. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a strašljivka » 31. Avg. 2007 14:44

Bolj antipatičnega človeka pa še ne :?

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov