danica, cvetka (e+)

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 04. Apr. 2006 21:57

sm pogledala link: :eek: :stupid:
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 04. Apr. 2006 22:06

Bulma napisal/-a:Ja,to je Danica Lovenjak :roll: V srednji šoli je vodila na prekmurksem kanalu As neko oddajo in je blo totalno adijo. Ženska sploh ne ve voditi! Ta oddaja na E plus je pa tudi adijo :D Mater,sramota za Prekmurje!


Se strinjam...
In najhuje je, da modelka misli, da je kao ful lepo obečena, hodi pa okol kot dame 50+...
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 04. Apr. 2006 22:11

_Le`Ona_ napisal/-a:Se strinjam...
In najhuje je, da modelka misli, da je kao ful lepo obečena, hodi pa okol kot dame 50+...

Hehe, jz sm misnla, da se to zajebavajo, da je kao fancy. :D :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 04. Apr. 2006 22:21

Ona je moja sošolka na faksu. :D Načeloma je čist d best punca, ful prjazna, vedno se lepo pogovarja z vsemi ... :) Vedno je ful lepo zrihtana in oblečena ... pač njen stil je tak da so vedno petke, dekoltejčki, krilca ... v igri. :wink:

Men je ona načeloma čist simpatična, ampak v tejle rubriki pa res dela budalo iz sebe ... ne vem sicer zakaj, ker je tega nikol ne sprašujemo ... Drgač pa nej bi bla kao neka fora pač tega, da ona govori v narečju in ... da se kao narečje predtavi ... ma kaj jst vem ... :? Men tut ni ušeč v tej vlogi ... :D
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Apr. 2006 22:28

men tko zgleda (kot sm že omenila) s tistim njenim spačenim glsom in stasom kot ena striptizeta z ukrajine.....nevem no, men je res ogabna--no ogabna niti ne vizualno, ampak tko pač kukr se jo gleda....čist nč zanimiva..... :roll:
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 04. Apr. 2006 22:37

*purple bitch* napisal/-a:men tko zgleda (kot sm že omenila) s tistim njenim spačenim glsom in stasom kot ena striptizeta z ukrajine.....nevem no, men je res ogabna--no ogabna niti ne vizualno, ampak tko pač kukr se jo gleda....čist nč zanimiva..... :roll:


Jah tak pač je prekmurski naglas :D Zdej pa enim je ogaben, enim ni ... jebat ga :P Mal smotano in naduvano se pa obnaša tut zarad vloge pač in zarad tekstov, ki jih ma oz. pač zarad teh scen, ki jih igra ...

Drugač pa sej ... ona nima nobene vloge neke hude bejbe ... saj men se tko zdi ... pa tut na faksu mi nikol tko ne deluje da bise neki vzvišeno delala :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
hrcEk.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: St. Tropez, Côte d'Azur

Neprebrana objavaNapisal/-a hrcEk. » 04. Apr. 2006 22:38

ah ta ceu e+ je.. kko že prau ana jud... sam televizijska kopija direkta... prostor za vsake loleke tipa 4our & co.. in cvetke in metke in micke.. in sosedouga janeza... višek tabloidizacijske konstrukcije navidezne realnosti. za nepismene proletarce. kaj čš druzga prčakvt... bojan ma čez tiskano verzijo, njegova barbra pa tv varianto :)

fuj in fej.
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 04. Apr. 2006 23:50

tiasha napisal/-a:
*purple bitch* napisal/-a:men tko zgleda (kot sm že omenila) s tistim njenim spačenim glsom in stasom kot ena striptizeta z ukrajine.....nevem no, men je res ogabna--no ogabna niti ne vizualno, ampak tko pač kukr se jo gleda....čist nč zanimiva..... :roll:


Jah tak pač je prekmurski naglas :D Zdej pa enim je ogaben, enim ni ... jebat ga :P Mal smotano in naduvano se pa obnaša tut zarad vloge pač in zarad tekstov, ki jih ma oz. pač zarad teh scen, ki jih igra ...

Drugač pa sej ... ona nima nobene vloge neke hude bejbe ... saj men se tko zdi ... pa tut na faksu mi nikol tko ne deluje da bise neki vzvišeno delala :wink:



Sam ona ima prav čuden ta prekmurski naglas...ful na trdo govori...Že ko je delala na Tv As-u, se je ful čudn "pačila"...
Glede oblačenja pa bom tkole rekla: saj se "rihta", ampak jst jo skoz vidim v stilu starejših dam... :D
Drugače pa je res bolj mirna punca...
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 05. Apr. 2006 7:21

_Le`Ona_ napisal/-a:
Bulma napisal/-a:Ja,to je Danica Lovenjak :roll: V srednji šoli je vodila na prekmurksem kanalu As neko oddajo in je blo totalno adijo. Ženska sploh ne ve voditi! Ta oddaja na E plus je pa tudi adijo :D Mater,sramota za Prekmurje!


Se strinjam...
In najhuje je, da modelka misli, da je kao ful lepo obečena, hodi pa okol kot dame 50+...


Jaaa! :roll: Jaz se je spomnim še ko smo hodili v srednjo šolo. Že takrat je mislila da nekaj je...hm.. :roll:
Pa še en intervju z njo --} http://www.sobotainfo.com/index.php?mode=article&aid=376 Kakšne bedne odgovore ima :roll: :roll:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 05. Apr. 2006 9:42

men ni vsec ne ona ne e+, ma deluje mi ko mlajsa verzija helene blagne. wanna be female fatal
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 05. Apr. 2006 12:45

¤MajC¤ napisal/-a:men ni vsec ne ona ne e+, ma deluje mi ko mlajsa verzija helene blagne. wanna be female fatal


hahahahhha :D to so se pa že moji sošolci lan zajbaval ... da je ista k Helena Blagne :lol:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
suede
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 24. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a suede » 05. Apr. 2006 12:51

joj te ženske pa res ne morm. mi je totalno antipatična in je zato enostavno ne gledam
Amicus fundus rarus!
sanaya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 4. 1. 2006
Kraj: od norveške do venezuele

Neprebrana objavaNapisal/-a sanaya » 05. Apr. 2006 18:05

tiasha napisal/-a:
¤MajC¤ napisal/-a:men ni vsec ne ona ne e+, ma deluje mi ko mlajsa verzija helene blagne. wanna be female fatal


hahahahhha :D to so se pa že moji sošolci lan zajbaval ... da je ista k Helena Blagne :lol:


to se tud meni vedno bolj dozdeva
i love love
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 05. Apr. 2006 18:46

joj men pa ni tuk grozna za bruhat :? . mislim prekmurščina je pač prekmurščina, mislim da to še ni razlog da bi ti nekdo šel zaradi tega na živce. pač igra svojo vlogo, če smo že na tem, sta mi pri E+ veliko bolj zoprna Jelena In Boštjan.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 05. Apr. 2006 18:58

jelena pa boštjan sta pa čist kul..... :)

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron