Cristiano Ronaldo

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 03. Jul. 2006 16:58

mogoče je pa še ni online pa še ni prebrala zs al pa ne zna popravt naslova :?
Uporabniški avatar
×mishy×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 19. 3. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ×mishy× » 03. Jul. 2006 16:58

Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 03. Jul. 2006 17:00

×mishy× napisal/-a:Cristianu grozijo :eek: http://24ur.com/naslovnica/novice/spnem ... 076872.php

tole nej bi samo mediji napihnl
http://www.sky.com/skynews/article/0,,3 ... 38,00.html
N{n}ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 17. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a N{n}ka » 03. Jul. 2006 17:21

no pa sem to uredila,spremenila sem naslov torej iz Christano v Cristano pa opravičujem se vsem, ki jih je to pač motlo.
Janja84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 333
Na forumu od: 11. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Janja84 » 03. Jul. 2006 17:28

×mishy× napisal/-a:Cristianu grozijo :eek: http://24ur.com/naslovnica/novice/spnem ... 076872.php


ta članek me je danes šokiral. :eek:
Uporabniški avatar
pinkyica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 13. 6. 2006
Kraj: zagorje ob savi

Neprebrana objavaNapisal/-a pinkyica » 03. Jul. 2006 17:41

N{n}ka napisal/-a:no pa sem to uredila,spremenila sem naslov torej iz Christano v Cristano pa opravičujem se vsem, ki jih je to pač motlo.


hvala za spremembo sam mislem iskalnik nebi najdu če bi ker hotu pol čez neki cajta podobno temo udpret pa ne mi zamert
Flirting isn't a sin... it's a hobby.
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 03. Jul. 2006 17:50

Janja84 napisal/-a:
×mishy× napisal/-a:Cristianu grozijo :eek: http://24ur.com/naslovnica/novice/spnem ... 076872.php


ta članek me je danes šokiral. :eek:


Mene tudi!

Takšnega obnašanja Rooneya nisem navajena!
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 03. Jul. 2006 17:54

pa sej je ronaldo izjavu da se je po sms-ih ( :lol: ) dopisoval z rooneyem in je ta reku da to samo mediji napihujejo in da mu želi čimboljšo uvrstitev na SP :gruebel:
tehnik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 2. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tehnik » 03. Jul. 2006 17:56

Če pa je to potem res, pa je živ dokaz kaj znajo vse mediji naredit. Vsak malo bolj napihne dejansko stvar in potem nastane en tak članek. Mislm, absurd na celi črti... :roll:
N{n}ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 17. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a N{n}ka » 03. Jul. 2006 18:32

Saj razumem.In ni nobene zamere.
kar pa se tiče te grožnje pa mislim da mediji apsolutno napihujejo zadevo
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 03. Jul. 2006 21:25

Ronaldo, speaking on the website of the Gestifute agency which represents him, says the pair have been in regular contact since the end of the match and have cleared the air.

"The things that have been said regarding me and my team-mate and friend Rooney are incredible," said Ronaldo in an exclusive interview to www.gestifute.com.

"Between me and Rooney, there is absolutely no problem.

"I reiterate, no problem.

"At the end of the game, we sent each other some text messages and also today. Between the two of us everything has been cleared.

"He wished me the best of luck in the World Cup. He told me we had a great team and that if we continued to play like this, we would go far.


Wayne Rooney was so incensed by the conduct of his Manchester United teammate Cristiano Ronaldo that he tried to force his way into the Portugal dressing room after England's defeat.


TV pictures appeared to show Ronaldo mouthing the words 'It's a foul, it's a foul, it's a red card,' after he was shoved in the chest by Rooney seconds after the striker stamped on Ricardo Carvalho's groin.

Rooney, in tears in the dressing room following his second-half dismissal, was sent off by Argentine referee Horacio Elizondo for violent conduct.

Gerrard stormed: 'I saw Ronaldo. If it was one of my teammates, I would be absolutely disgusted with him. 'I saw Ronaldo going over to the ref and gesturing that he should be giving Wayne a card and I think he was bang out of order.

'Winking at the bench and his teammates sums him up as a person, because if I was playing against my team-mate at Liverpool and they were involved in a situation like that, I would never try and get them sent off.'



Me zanima kaj se bo dogajal v klubu man utd-ja, po končanem svetovnem. That should be interesting :D
Vir: DailyMail

No, skratka, kljub temu da se zgodbe ne poklaplajo, sem tud jz prepričana, da so britanski mediji vse skupi mal napihnli. :nixweiss:

Drgač pa Ronaldo je čist hot, sam men nekak ne potegnejo "all that" tipi.
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 04. Jul. 2006 5:23

Men je za fuzbalerja hud!!! :)
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 04. Jul. 2006 6:43

Kaj se bo dogajalo med obema nogometašama v tem "dvoboju"? Nič kaj posebnega, saj novinarji in mediji tako vse napihnejo. Pa tudi grožnje angleških nogometašev, da Cris nima tam več kaj početi se bojo vsak čas polegle.
Da so angleži nasilni in grobi ni nobena skrivnost, in da ko jim ne gre najbolje na igrišču izgubijo živce vemo vsi. Pol so jim pa vsi krivi, sam spomnite se Davida B. pred leti.

Kar se Crisa tiče, je prav gotovo eden najbolj obetavnih nogometašev na Portugalsem in prav gotovo dober naslednik za Luisa Figa. Nekdo, ki si po Figu zasluži, da nosi na svojem državnem dresu številko 7.
Tudi v MU je pokazal svoje vrline. Da je egoističen - primankuje mu izkušenj, je v senci velikih zlatih dečkov portugalskega nogometaša in bi se pač rad dokazal. Z leti se bo tudi to spremenilo, sicer pa dokler s tem pretirano ne škoduje ekipi...

Sicer je pa po streljanju 11-m (zadnje, ki je bila odločilna) dokazal, da je rojen za velikega nogometaša in da bo njegovo ime še z velikimi črkami zapisnano v svetu nogometa.

Kar se posilstva tiče. Bil je oproščen, proces je končan. Kakšna je resnica ne vemo. Samo dvomim, da je tak, da bi žensko posilil, če se mu pa vsaka ponuja, sam poglejte to njegovo novo Meche Romero (al neki tazga).
Res je seb full všeč, pa saj so ga tudi trugi tazga naredel. Sam posisltva mu saj jaz nebi prepisala.
Uporabniški avatar
Latte
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 29. 11. 2005
Kraj: New York

Neprebrana objavaNapisal/-a Latte » 04. Jul. 2006 7:43

SlikaSlikaSlikaSlika
SlikaSlikaSlika
How blind can you get and still have eyes?

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov