CeCa

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 13. Maj. 2005 14:27

opium napisal/-a:
Emina napisal/-a:Temo nadaljujte tukaj:
http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=2271
Hvala!
:wall:

Tole združevanje je že glupo - pol lahko naredimo temo "legende zahodne muzike" in vse kar ostane, zmečemo notri. Fak, dj pejte kej druzga počet - zakva si ti ne odpreš eno temo pa piš samo notri ne?!
Zadnjič spremenil metron, dne 13. Maj. 2005 14:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Tko nekak...
Uporabniški avatar
dajcy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 28. 12. 2004
Kraj: wonderland:)

Neprebrana objavaNapisal/-a dajcy » 13. Maj. 2005 14:30

Emina napisal/-a:Temo nadaljujte tukaj:
http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=2271
Hvala!

se ne strinjam s tabo, ker tukaj govorimo zgolj o cecinem koncertu in ne o legendah yu muzike :roll:
9000 metara na nebu sam ja, za tren, kad mi osmeh daš...
9000 milja izpod mora na dnu sam ja, kad me ne gledaš...
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 13. Maj. 2005 17:28

dajcy napisal/-a:
Emina napisal/-a:Temo nadaljujte tukaj:
http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=2271
Hvala!

se ne strinjam s tabo, ker tukaj govorimo zgolj o cecinem koncertu in ne o legendah yu muzike :roll:


Ta je res bedna z združevanjem tem...komu se pa da brat 100 postov, da prideš do bistva...fak no :wall:
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
McKay
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 26. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a McKay » 13. Maj. 2005 18:47

Prima napisal/-a:Še to Ceco tretiram kot ženo vojnega zločinca in mi ni prav,da bo pri nas!
Njeno bogatstvo je naropano od njenega moža,ki je kradel pobijal....
Ona ga je podpirala pri tem.


Glede tega da ga je podpirala je res gorzen, glede njega bogastva pa me zanma če bi ga vi na njenem mestu vrnil.
Purple taking me higher, I'm lifted and I like it
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 13. Maj. 2005 18:55

McKay napisal/-a:glede njega bogastva pa me zanma če bi ga vi na njenem mestu vrnil.

komu pa nej ga vrne? mrtvim?
mam sreco da nisem na njenem mestu :cool:

kako je pol s koncertom? je ze razprodano?
Prima
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 50
Na forumu od: 16. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Prima » 13. Maj. 2005 19:42

Karte še vedno ponujajo,jaz bi denar vrnila živim revežem ne ,da se ona prepeli v viletini.Nikjer je niso sprejeli razen pri nas.
Moja prijateljica dela v Luxemburgu in je rekla,da imajo tam o nas slo.
slabo mnenje,tudi glede cece vedo ,da bo pri nas.
Uporabniški avatar
*missy*
Kršitelj/ica 1. stopnje
Prispevkov: 87
Na forumu od: 10. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *missy* » 13. Maj. 2005 19:48

Emina napisal/-a:Temo nadaljujte tukaj:
http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=2271
Hvala!


pa daj nehaj že enkrat gnjavit s tem bednim združevanjem :roll:
bolje ljubiti in izgubiti, kot nikoli ljubiti


me to you
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 13. Maj. 2005 21:09

:lol:
Gone
Uporabniški avatar
Bunny Muffin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 268
Na forumu od: 10. 3. 2005
Kraj: Disturbia

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny Muffin » 13. Maj. 2005 21:10

Prima napisal/-a:Še to Ceco tretiram kot ženo vojnega zločinca in mi ni prav,da bo pri nas!
Njeno bogatstvo je naropano od njenega moža,ki je kradel pobijal....
Ona ga je podpirala pri tem.

Res, res. Mi smo bili na ekskurziji v Beogradu pa smo se peljali mimo njene bajte... pardon... VILE :o Mater, ta ženska more met keša kot listja in trave!! :o

Glede njene glasbe pa... JOJ! Naš hotel je bil nasproti stanovanjskega bloka, v katerem sta si dva stanovalca vsak dan vrtela Ceco... tak da 6500SIT za njen koncert... NE HVALA!! :eek: :roll:
{Bitch please, you've got more issues than Vogue.}
Uporabniški avatar
yahve
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a yahve » 13. Maj. 2005 21:16

Prima napisal/-a:Karte še vedno ponujajo,jaz bi denar vrnila živim revežem ne ,da se ona prepeli v viletini.Nikjer je niso sprejeli razen pri nas.
Moja prijateljica dela v Luxemburgu in je rekla,da imajo tam o nas slo.
slabo mnenje,tudi glede cece vedo ,da bo pri nas.


K nam bi po moje povabil tut Ante Paveliča (če bi znal na tamburico igrat..), v kolikor bi le vidl možnost zaslužka... tipično slovensko... :roll:
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 13. Maj. 2005 22:13

Ne grem na koncert, niti me najmanj ne mika, tudi če bi dobil Free karto bi jo:

1. Ali nekomu, ko si želi it na koncert podaril
2. Naprej prodal neznani osebi
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
Slatka Mala
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 188
Na forumu od: 10. 5. 2005
Kraj: Göteborg,Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Slatka Mala » 13. Maj. 2005 22:27

Prima napisal/-a:Karte še vedno ponujajo,jaz bi denar vrnila živim revežem ne ,da se ona prepeli v viletini.Nikjer je niso sprejeli razen pri nas.
Moja prijateljica dela v Luxemburgu in je rekla,da imajo tam o nas slo.
slabo mnenje,tudi glede cece vedo ,da bo pri nas.


Ka da koga briga kaj si misljo tm o nas?!?Če pa že majo slabo mnenje pa to zih ni zarad Cece in ostalih koncertov pr nas ampak so druge zadeve vmes.
Pa ne glumi da je niso nikjer sprejel,če neveš!Očitno seti tud sanja ne kolk je po Evropi Srbov,in kjer so oni tm je Ceca več kot dobrodošla.Recimo samo povsod v Švici,v Parizu,na Švedskem..
Sej ne da bi jo branla alpa nekej,ker jo poslušam izključno zarad muske sam ne pisat kar ni res.
U prolazu tjelo pripijena,bez imena samo bez uspomena..
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 14. Maj. 2005 3:03

Slatka Mala napisal/-a:
Prima napisal/-a:Karte še vedno ponujajo,jaz bi denar vrnila živim revežem ne ,da se ona prepeli v viletini.Nikjer je niso sprejeli razen pri nas.
Moja prijateljica dela v Luxemburgu in je rekla,da imajo tam o nas slo.
slabo mnenje,tudi glede cece vedo ,da bo pri nas.


Ka da koga briga kaj si misljo tm o nas?!?Če pa že majo slabo mnenje pa to zih ni zarad Cece in ostalih koncertov pr nas ampak so druge zadeve vmes.
Pa ne glumi da je niso nikjer sprejel,če neveš!Očitno seti tud sanja ne kolk je po Evropi Srbov,in kjer so oni tm je Ceca več kot dobrodošla.Recimo samo povsod v Švici,v Parizu,na Švedskem..
Sej ne da bi jo branla alpa nekej,ker jo poslušam izključno zarad muske sam ne pisat kar ni res.

se strinjam. Slabo mnenje majo zarad primitivnga folka, k meče v Lloret del maru postle čez okna v bazen ipd. Pjani jodlajo sred aten, pol se pa čudjo in pol je ceca kriva za vse. Kr neki. Zarad tega nej bo folk sram, ne pa zarad tega, da ne morte sprejet, da je večini janezov tale muzika zakon in da je največ folka tudi danes bilo v.........(nom reklame delal).
Tko nekak...
Prima
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 50
Na forumu od: 16. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Prima » 14. Maj. 2005 20:18

metron napisal/-a:
Slatka Mala napisal/-a:
Prima napisal/-a:Karte še vedno ponujajo,jaz bi denar vrnila živim revežem ne ,da se ona prepeli v viletini.Nikjer je niso sprejeli razen pri nas.
Moja prijateljica dela v Luxemburgu in je rekla,da imajo tam o nas slo.
slabo mnenje,tudi glede cece vedo ,da bo pri nas.


Ka da koga briga kaj si misljo tm o nas?!?Če pa že majo slabo mnenje pa to zih ni zarad Cece in ostalih koncertov pr nas ampak so druge zadeve vmes.
Pa ne glumi da je niso nikjer sprejel,če neveš!Očitno seti tud sanja ne kolk je po Evropi Srbov,in kjer so oni tm je Ceca več kot dobrodošla.Recimo samo povsod v Švici,v Parizu,na Švedskem..
Sej ne da bi jo branla alpa nekej,ker jo poslušam izključno zarad muske sam ne pisat kar ni res.

se strinjam. Slabo mnenje majo zarad primitivnga folka, k meče v Lloret del maru postle čez okna v bazen ipd. Pjani jodlajo sred aten, pol se pa čudjo in pol je ceca kriva za vse. Kr neki. Zarad tega nej bo folk sram, ne pa zarad tega, da ne morte sprejet, da je večini janezov tale muzika zakon in da je največ folka tudi danes bilo v.........(nom reklame delal).


Dajte mir v Avstriji je tudi niso sprejeli !!!!!
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 14. Maj. 2005 20:37

Prima napisal/-a:
metron napisal/-a:
Slatka Mala napisal/-a:
Prima napisal/-a:Karte še vedno ponujajo,jaz bi denar vrnila živim revežem ne ,da se ona prepeli v viletini.Nikjer je niso sprejeli razen pri nas.
Moja prijateljica dela v Luxemburgu in je rekla,da imajo tam o nas slo.
slabo mnenje,tudi glede cece vedo ,da bo pri nas.


Ka da koga briga kaj si misljo tm o nas?!?Če pa že majo slabo mnenje pa to zih ni zarad Cece in ostalih koncertov pr nas ampak so druge zadeve vmes.
Pa ne glumi da je niso nikjer sprejel,če neveš!Očitno seti tud sanja ne kolk je po Evropi Srbov,in kjer so oni tm je Ceca več kot dobrodošla.Recimo samo povsod v Švici,v Parizu,na Švedskem..
Sej ne da bi jo branla alpa nekej,ker jo poslušam izključno zarad muske sam ne pisat kar ni res.

se strinjam. Slabo mnenje majo zarad primitivnga folka, k meče v Lloret del maru postle čez okna v bazen ipd. Pjani jodlajo sred aten, pol se pa čudjo in pol je ceca kriva za vse. Kr neki. Zarad tega nej bo folk sram, ne pa zarad tega, da ne morte sprejet, da je večini janezov tale muzika zakon in da je največ folka tudi danes bilo v.........(nom reklame delal).


Dajte mir v Avstriji je tudi niso sprejeli !!!!!

še sreča da je bodo pri nas da se bodo mele štefke pa lojzke za kej sekirat :D :cool:
Tko nekak...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov