CeCa

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 01. Jan. 2008 2:58

Potem pa vse nas firbec matra..hihi pa ceci tud zelimo sretnu novu godinu i sve najbolje :D
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 06. Jan. 2008 20:15

ceca bo izdala album junija 2009.Letos bo pa junija nardila spektatel za njeno 20letno delovanje na estradi.Tko da po mojem bo še ena varjanta ušća pa marakane.Srbom se obeta spet fenomenalen koncert po mojem
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 06. Jan. 2008 21:57

Kamis - vedno je rekla da bo album kasneje. Pusti se presenetit in ji ne verjemi na besedo, ze na online lahko preberes komentarje na to, saj si reg. tam..


Btw, ravnokar se je koncala oddaja BALKANSKOM ULICOM, kjer je res dobr odgovarjala na vsa vprasanja... Dora, si gledla?
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 06. Jan. 2008 23:44

Neeeeee...nisn gledla..na kterem programu pa? Kr RTS ne gledam ..zato..razn 45SS:)
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 07. Jan. 2008 13:08

Js sm gledala pa je res dobr govorila. Vit se ji kok je zenska ponosna (ampak v dobrm smislu) in ne pusti nobenmu da bi jo obracu kokr on hoce. Pa rekla je da veljko noce da gre ona zravn u soping k pol se smori zard obozevalcev :D

na RTS je blo
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 07. Jan. 2008 13:21

Jp... :)

Zazgalo je tist, ko ji je rekel naj naslednic nosi lasuljo, da jo kdo ne prepozna. :D Pa da nucajo po 2 uri da je v trgovini, zarad fanov, autogramov ipd.. :D :D :D

Meni se je lepo zdelo, ko je voditeljica dala za primer njeno hcerko, ko ji je rekla naj menja sluzbo, pa pol kaj je Anastasija rekla v odbrano mame za prodajalko v soli.... Sej sta oba se majhna, ampak res pametna...

Ni se mi pa dopadla luc v oddaji, cist usaka pora na obrazu se ji je vidla. :? Pa se fulll temen puder so ji namazali, je mela temnejsi obraz od vratu...
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 07. Jan. 2008 23:04

men je tut ful cudna zgledala, cist drgacna. mogoce zato k so bli to u enmu kaficu pa osvetljenje vrjetn ni mogl bit najboljse
Uporabniški avatar
dajancy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 4. 11. 2007
Kraj: Piran/Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a dajancy » 08. Jan. 2008 23:49

http://www.rts.co.yu/emisije.asp

za tiste k ste zamudile Ceco u oddaji Balkanskom ulicom (js sm jo tut nazalost :'() si lahko tuki dol poberete posnetek..
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 26. Jan. 2008 13:02

A pesm Vreme za ljubav z Oliverjem Mandicem je nova al kaj? men ni nc posebnga, nima nekega ritma k bi me not potegnu oz. emocij k so tok znacilne za cecine balade...mogoce jo morm sam ene parkrat slisat, ampak za zdj mi ni nevem kaj
Uporabniški avatar
Lara
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 24. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lara » 26. Jan. 2008 13:13

Pesem je cist kar nekaj. Ceca poje samo v refrenu pa še to v duetu, nič posebnega. Razocarana.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 30. Jan. 2008 23:14

Jst mam komad že neki cajta na compu,sam sm ga dons prvič poslušala in mi je res fuulll lep.Sploh pa refren k še ona poje zravn.Men je res lepa balada.
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 13. Feb. 2008 22:05

za "Ceca fanice":

Prav naslednjega meseca pa se bo začel zaključni del velike evropske turneje “Grom”. Prvi koncert bo 8. marca v sosednji Avstriji na Dunaju, pevka pa je dobila tudi nekaj ponudb iz naše dežele. Koprski organizatorji so ji ponudili veliki koncert v športni dvorani “Bonifika”. To bi bil njen prvi koncert na Primorskem. Pevka se bo v naslednjih dneh odločila, ali bo odlično ponudbo tudi sprejela.
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 05. Jul. 2008 15:03

Glede na to, da morm mal osvezit temo.. :)
Tisto zgoraj so se dogovarjali tut lani v Celju na koncertu ze. (22.decembra).

Pa nevem ce bo kaj iz tega, ker bi morala poleti priti..o tem pa se ni ne duha, ne sluha. ;)

Btw, morda pride drug mesc tut v Slovenski FHM, glede na to da so Jeleno Karleuso dali kr zatem ko je bla v Srbskem, upam da bojo tut Ceco..
Slike so po prvic v njeni karieri zares HOT :D Nekateri pravijo da mal prevec, ampak kaj, naj pokaze zdaj dokler se kaj ma.. kaj bo potem ko bo 50. stara ?!

Evo par fotkic. :)

CECA - FHM MAGAZINE. Photographer : Milos Nadazin. Destination : Cyprus beach.

Slika

SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika

In vnaprej prosim ljudi, ki mislijo napisati negativne komentarje naj se obrnejo preden sploh kliknejo gumb REPLY. ;)
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 06. Jul. 2008 9:35

Uf,uf,uf... Že tko sm čist zalublena u Ceco,njene komade in tko naprej.Tele fotke so božanske,sploh tele njene črne kopalke so mi ffuuulll ušeč!Glih zanč sva s fantom poslušala njene komade v avtu,pa sm mu rekla da počas pogrešam kakšen njen koncert.Drgač pa mislm da zdj je še neki cajta ne bo,glede na to da je na ta zadn koncert v Celju pršlo malo ljudi.Po mojem bomo čakal do naslednje izdaje albuma :?
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 06. Jul. 2008 10:23

Slikce so ful hude, sploh 2., 3. n 5. So sexi, kar morjo bit glede na to, da je to FHM, niso pa spet prevec, kar je prou, ker bi ble drgac ze za u plejboj :) se strinjam, naj pokaze kar ma, ampak me se vedno motjo une njene PREvelike joske, ker sploh niso v razmerju z ostalim telesom

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov