CeCa

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 28. Dec. 2007 18:14

LadyFlame nic ni blo njen naroceno kolko poje.. :D :D

Ona ni bila placana dovolj da bi koncert bil v dveh delih :cool: Kar pa je tudi pricakovana, glede na to da je koncert tako ali tako ze htela odpovedat...

Ej kaj ti si bla v VIP lozi???????? nea pokaj..si jo spet slikala, se z njo slikala...kaj si placala 100e al kaj?? izpovej se clovek bozji :D :D
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 28. Dec. 2007 21:59

plačano je dobila za 3 ure petja ... pa je tolko pela?

potem je pa še denar pobrala, da se samo pojavi v escape-u ... se je pojavila? ne, ker se ji je zdelo BV da bi se

ženska je bila pred leti res zakon, zdaj pa je ...
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 28. Dec. 2007 22:27

hahaha miska ne bit smesna lepo te prosim...ona ne dobi na uro placano se manj pa ne casovno...

VELIKE ZVEZDE kot so Ceca, pa da ne nastevam se nekaj svetovno znanih so non stop v kontaktu z organizatorji, ki ji povedo kaksno je zanimanje po njenih kartah oz. koliko jih je do zdaj prodanih itd...Oni njej se preden se koncert organizira oz. ko se dogovarjajo ji dajo doloceno ceno, na katero ona PRISTANE ali NE PRISTANE..Ce je pozneje v dvorani samo 10 ljudi, njo ne zanima (organizator pa seveda naj...) ampak ona ta denar dobi...O cifrah ki jih ona prejema, se seveda steje od 10.000e in dalje...Ne morn se pametne delat glede cene, ampak predivedam po stevilu obiskovalcev in ceni kart..

Potem pa ona zve po telefonu od organizatorja (UPS CECA DO ZDAJ JE PRODANIH SAMO TOLIKO KART IN ZANIMANJE NI PRETIRANO) potem se ona reče: Glej jaz cene ne spustim (tj. da bi pela za manj denarja) in on potem NIMA DRUGEGA kot da jo prosi, ce bi po koncerto mela se After party v Escape da je lahko tam piclih 5,10 minutk, da spije pijaco in gre ...to je bistvo da se pojavi tam ..in escape potem se organizatorju dodatno placa...

Tako da draga miska ONA ne doloca KJE I KAKSEN koncert bo imela i kje se bo pojavila, ona se o tem SAMO DOGOVARJA in seveda v njeno najboljse...

tako to poteka...ne se bunit brezveze pa se prej pozanimaj :wink: :cool:
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 28. Dec. 2007 23:23

zenske smirite strasti tela svoga ;) dobila je kokr je dobila, dejstvo je da je biu glede na njeno kvaliteto koncert povprecen. mogoce je blo tut ozvocenje mal krivo :? js ze trubacev na zacetku nism nc slisala.

pa kdo je tale andrej? ne berm Svetov, Scandalov in podobnih sranj tko da ne vem :) a je biu zravn al kaj?
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 29. Dec. 2007 12:58

Nimam se jaz kaj smirit..ker se NIKOLI ne sekiram zarad bedarij :wink: Samo sn ti zelela povedat kako to poteka in da za koncert kaksn je, Ceca ni kriva.....men je bil tud povprecn pa ves zakaj? Zato ker ce bi Pink letos prisla tri krat v slovenijo pol četrtič ne bi vec nikogar mela...Ceki je pac malo pretiravala samo ocitno je povprasevanje se vedno bilo :D

Andrej je njen novi decko...Arkanovci bodo zaj napadl :D :D

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=26328

tu mas pa si poglej..jaz tud ne kupujem skandalov, kurirov, itd...samo jih elektronsko pratim :D Za moj bodoc poklic - je to tudi potrebno :oops: :D

Pozzz
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 29. Dec. 2007 13:15

ja ja ja ja jaaaaa sm ga vidla :D sj je kr kul, sam zgleda mi mladic...ona po moje rab enga pravga deca :) ampak ona ze ve kaj hoce!

ceca loh zard mene pride miljonkrat v slovenijo pa bom usakic tm, zard mene ce bom sama :wink:
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 29. Dec. 2007 14:36

Hej, hej, hej..

Nekaj prosim...Malo miru.. :D
KDO NI BIL V ESCAPEU? Ceca je bila.. Z limuzino se tja pripeljala, z Audijem pa do hotela, kjer sem bila tudi jaz in sem jo na lastne oci videla ko je prisla.
Kot drugo, njej v dogovoru pise, da MORA prit na afterparty, kar pa pomeni isto kot v Mariboru, ona je lahko tam 1s, toda POJAVILA SE JE! To je vazno..da se pojavi. Seveda jo le 1/1000 tamkajsnjih vidi..
Tudi v Mariboru je bil isti primer. Prisla je, bila par minutk (da je skadila cigareto - tokrat je ni mogla ker se v zaprtih prostorih ne kadi) in sla. Cemu bi bila vec? Pokasira denar in gre... Vazno da je BILA.

Dalje, program se je reees razvlekel, Cire sploh z odra niso spravili. Tako da kljub njenem najavljenem nastopu ze ob 21h-22h, je ona lahko prisla na vrsto mnogo pozneje, tako da kar ne pricakujte da bo pela do 5h zjutri, ker so pac pevci pred njo in DJ mal razvlekli program...

In ja, organizator ni bil le en, temvec dva. PRvi se je dogovarjala za program okoli dvorane Zlatorog, drugi za Escape. Tako da.. Morala je oba programa izpeljat, in je.

In ja, bila sem v VIP lozi, kar pri odru.

In mislim da smo ravno mi tukaj, odlicna tarca za te spletne in tiskane casopise, da ravno od nas dobivajo informacije za svoje trac zgodbe, tako da prosim enkrat ze nehamo...
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 29. Dec. 2007 15:03

Eh LadyFlame noben se tu ne krega... :D Bella bla razocarana nad koncertem tko kot jas...samo jas nisn bla nad ceki ampak nad ljudmi, ki so prsli na koncert...POl jih je blo mutavih :? :?

Ona ma samo enga organizatorja (s kom pa se on dalje dogovarja pa jas ne wem) samo ona ma deal samo z enim in pol prek njega vse to tud nastaja...Ma sej je blo ql...

Ti novinarji srbski pa res iscejo zgodbe prek neta in ne samo da lazejo ampak skusajo na hitro nekaj nardit pa je to naspo...ko bom pisala za Press bom posredovala malo bolj kvalitetne in pravilne novice :D :D :D
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 29. Dec. 2007 18:31

Hvala bogu, DOra., bo vsaj enkrat napisana resnica :wink: drgac pa tut js nism razocarana nad koncertom zard cekov niti zard organizatorjev, se manj zard eskejpa, mene je razocaru sam koncert, druge stvari me pa niti najmn ne zanimajo.
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 29. Dec. 2007 18:48

Mi je pa blo simpaticno ko sn prebrala v Blicu al nekje tam v enem od elektronskih arhivov, da je en njihov novinar npr. novinar iz Blica slikal Ceco z dragim na Ljubljanskem letaliscu, ko po moje se sploh v SLO niso bli kaj sele da bi sem na letalisce prispeli pred Ceco in jo KAO UJELI ....z neta so skinli slikco :D

Se najbol extremno mi je pa blo ko so napisali, da je Ceca napunla Zlatorog, samo da je dvorana bla premala in niso mogli kam dat dodatnih fanov Ceke :D :D ma pravi firbec so....
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 29. Dec. 2007 20:10

Tisto je slikala fanica, ki jo je docakala na letaliscu, in sliko postavila na forum, kot je tale odkoder so seveda vse srbske cajtnge pobrale sliko in napisali da je slikal KAO njihov fotoreporter. Laz.

Upam Dora, da te v bliznji prihodnosti vidim kot novo voditeljico SVE ZA LJUBAV, poleg Sanje in Milana, ali pa vsaj novinarko tam, ki bo dajala korektne naslove, in seveda novice.
:D
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 30. Dec. 2007 1:31

Hehe maaaaaaa VEDLA SN DA NISO ONI SLIKALI :D :D

Hvala ti LadyFlame...za 2,5 leti koncam fax pa grem v BG novinarstvo studirat dalje...pa praksa na pinku in emotion-u ....ma vse za nice boducnost :D

btw. Sanja je rodila pred malo vec kot tednom - dobla je sinceka :D

ZA SLIKO PA SN VEDLA :D :D kaka finta ne...blic je slikal HAHA :D (al press nema veze..smesno)

uzivajte punce, pozz :cool:
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 30. Dec. 2007 10:59

Heheheh zarad tiste slike sn jst mela mal komplikacij z Cecinim bodyguardom. Kr tk je uletel tja k men, ces da sem jaz tista punca z aerodroma. :lol: In da sn jst postavila sliko na internet....

Mal mi je "pretresel" digitalc, pregledal vse mogoce slike, pa smo se komaj zjasnili da sploh ni na koncertu tiste punce, ki je to slikala.. :D

Ampak, nevermind, men je blo useen cist super na koncertu..
Seveda, da pa nihce ne pomisli da jaz samo branim Svetlano! Ni res, koncert res ni bil najboljsi, ampak mislim da pa vseeno ni bil slab. Kljub vsemu..
Odvisno pa je tudi od posameznika, z kom je bil, in kako je dozivel koncert.
Uporabniški avatar
J.Lo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 576
Na forumu od: 7. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a J.Lo » 30. Dec. 2007 23:57

Da se še jaz oglasim :) Jaz sem tud bila na koncertu, malo sem razočarana nad publiko in tem, da se je sploh niso trudili priklicat nazaj, se mi je zdelo da smo me s kolegicami na Vip-u bile glasnejše in kar vztrajale in vztrajale. Cece pa od nikoder nazaj :( Ampak ok, s tem se mi sploh ni blo za ukvarjat, samo da je bila Ceca. Meni je blo fuuuul fuuuuuul fajn, naposlušali smo se je, naplesali, napeli.. Komaj čakam na naslednjega :D
Lahko imam vse.
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 31. Dec. 2007 20:39

J.Lo napisal/-a:Komaj čakam na naslednjega...

...ki ga ne bo kar precej casa, saj glede na to, da ima 4x nastop v SLO, bo zdej mal redkeje pomoje.. Vsaj do promocije novega albuma, ki naj bi izsel sele naslednje leto po 08.. se pravi sele '09 leta..Toda Ceki je nekam sumljiva, tko da mislim da nam bo pripravila presenecenje in spet izdala album kar sredi leta!...

Sploh leta 2oo8 bo 20 let njene kariere. Vsaj neko kompilacijo bo ze izdala. Aja, pa rekla je da je njen menadzer dal prekrasno idejo, katero bo izgleda izpolnila, toda noce izdati kaj je...

Firbec me matra. :razz:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov