CeCa

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 09. Okt. 2007 18:43

Malo mojih umetnin iz Photoshopa..
Wallpaperji/Ozadja/Desktop.

Slika¤¤¤Slika¤¤¤Slika
Slika¤¤¤Slika---Slika
Uporabniški avatar
cool_chick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_chick » 09. Okt. 2007 20:58

opa "vseved".... :D upamo da bo res u zlatorogu...kar se pa tice unih(npr. tamala mrha) ko vam gre na zivce pa to, preprosto ne pisat sem gor...neki zanalasc provocirate-bedni totalno! losers :D GO CECA (from the block=))) :P
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 10. Okt. 2007 14:26

Ceca from the VILA :D :D
Kaksen block, hehee. Mislim da bo ja v Zlatorogu. Em, ker ne vem lokacije zlatoroga, a ni to ze tko mal ven iz mesta? Ne ravn v centru, ane?
Uporabniški avatar
cool_chick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_chick » 10. Okt. 2007 15:22

zlatoroga ne mors sfalit....je pri mercatorju, to je kr dost ven iz centra...iz centra se pelješ proti nakupovalnem centru CITY CENTER, od tod še mal naprej mim PLANETA TUŠ, pri tem križišču zaviješ levo,proti mercatorju--maš znake itq. in pri mercatorju je zlatorog.en zraven drugega... to ti je to!
a veš ka sem te misla uprašat. a si bla pred cecino vilo v BG, na dedinjama? :D
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 10. Okt. 2007 19:20

Nisem se. :( Poznam pa vilo zaradi slik, posnetkov itd..

Zadnjic sem si downloadala "filmcek" oziroma oddajo "Nije lako biti ja" (Ni lahko biti jaz) kjer je premierno bla Ceca prva gostja.. Voditelj je prezivel z njo en dan (Ravno tisti, ko je nastopala v Vrscu) tko da so spremljali Ceco pac pred hiso, malo so sli notri vprasali otroke (Veljka in Anastasijo) kako je v soli, kaj imata rada itd.. Potem so se peljali pogledat novi (se v izgradnji) CecaStudio, ki ga ona odpira z najboljso tehniko na Balkanu, tko da bo tam snemala pesmi (pa tudi drugi) in potem so jo spremljali se na koncert..
Oddaja je v treh delih, en del traja okoli 15-20 minut.. Je pa zanimivo za pogledati. :)

PRVI DEL - 13 MB
http://www.sendspace.com/file/1gm7lb

DRUGI DEL - 12 MB
http://www.sendspace.com/file/6g010n

TRETJI DEL - Unknown
http://www.sendspace.com/file/2znlw7


P.s. Najlepsa hvala za info o Zlatorogu!!!! :)
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 13. Okt. 2007 20:04

cool_chick napisal/-a:a veš ka sem te misla uprašat. a si bla pred cecino vilo v BG, na dedinjama? :D


Jaz sn pa bla pred mescom dni, kr mam kolegico iz Dedinj, pa se redno mimo vozi...sta prek bajte bla tud veljko pa anastasija sn jih vidla, pa fuuuul varnostnikov okol...drugac pa cist po resnici povedano, mi njena bajta NITI MALO ni vsec, glede na to da ma tooolk kesa, bi si lahko lepso belo vilico privoscla z malo vec zelenice in lepsim okoljem in ne ravno na krizu dveh najbol prevoznih cest in krozisca...

Slika

to je moja fotka, mam tud eno na kateri sn jaz :D

drugac lahko priznam, da so dedinje (ne samo to da so znane po tem da tam zivijo samo bogatejsi oz. tisti, ki si to lokacijo pac lahko privoscijo), da ne recem kako bajto ma kolegica in v kakem razkosju zivi...noro dobro je blo, furala sn se s ferarijem, pila sampanjce na splavih, bla na pinku,emotion-u..spoznala par novinarjev,...ampak to mi je tud cilj,...na koncu bom pristala na emotion-u pa da mi je 80 let :D .....sam cece itak ne bo vec na pinku, niti stare oddaje se ne smejo predvajat, tak da :oops: :? ampak lahk pa bom frendica sanje :razz: hehe

p.s. jaz zaj par dni nisn mogla na forum pa sn ti ladyflame poslala mail, kaj si ga dobla ?? :?
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 13. Okt. 2007 20:17

Hmm.. nisem dobila maila. :? Oziroma, zdej mam novi pa starih niti ne cekiram..

Aja pa Ceca se vraca na Pink.. ravno danes je izslo v casopisih da jo Zeljko M. hoce nazaj na Pink menda. Pac ne more Pink brez nje, rejting jim pada..Ampak res. Tko da bos sigurno jo se vidla na TV :D :D

Hise pa noce menjat ker jo vezejo lepi spomini za pokojnega moza, ceprav je res "slaba" v primerjavi z tem koliko denarja ima...Pac nima te zelje da se seli. Zato pa zdaj odpira svoj studioooo..
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 14. Okt. 2007 1:02

Nic Ladyflame...ne me pustit cakat, da mislim da sn ki na tvoji crni listi... :( Ce pa res nisn vedla na koga se naj obrnem, pisalo mi je da sem na tem forumu izlocena :? :eek: sok..pa sn ze studirala, da nisn na tej temi kaj prevec extravagantnega izjavla... :D

Se pravi vraca se na PINK, EEEH pol pa boma itak se ki prijatlci postali, ce se bom se hotela z njo druzit :D :D

Valda da ji je bajta zaj hit, ampak sn gledla malo pa nima niti not nekaj porihtano, po tazadnji modi...ma verjetno bol england varijanto old time pa to...
Ampak si jo res predstavlam v neki vili HIT MODERNI ...nvm pac se vedno je kraljica turbota :cool: ....aja pa mala anastasija res extra poje, sn tak ze cula ono anglesko pesemco, ko je pela ze enkrat na stage-u,... Mali pa mi je puna luskan..

.....joooj pa meni se ze tak lusta, da bi slisala njene NOVE HITE, njen NOVI CD, da bi ponovno nardila HIT PLOSCO :D :D
Uporabniški avatar
Frdama-na
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 14. 10. 2007
Kraj: vsepovsod in nikjer

Neprebrana objavaNapisal/-a Frdama-na » 14. Okt. 2007 8:50

Hej.
Meni je Ceca carica :razz:
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 14. Okt. 2007 10:21

Vprasanje je kdaj bo novi Cd..

V tej reviji kjer pise da se vraca na pink, pravijo da bo za Novo leto njen Show spet, pa da bodo premierno nove pesmi.. Kad ne drzi, ker Svetlana se zacela ni delati na novem albumu.
Pod drugo, ljudje so navajeni zdaj na vsaka 2 leta novi CD torej bi v sredini 2008 moral biti novi CD, toda ona je spet v enem tretjem intervjuju izjavila da album se ne bo leta 2008, kar spet nevemo ce je res..
Kot tretje pa je leta 2008 20. obletnica njenih nastopov, pojavljivanj itd..
Tko da vsaj nek remix CD bi moral biti za to leto..

Pustimo se presenetiti. :D

Dobrodosla..Frdama-na :wink:
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 14. Okt. 2007 14:12

Ma vsak uspesn glasbenik daje svoje cd-je na 2,3 leta ven, pa potem skup sami hiti pridejo....

welcome ..Frdama-na k ceca-fenom :cool:
Uporabniški avatar
Frdama-na
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 14. 10. 2007
Kraj: vsepovsod in nikjer

Neprebrana objavaNapisal/-a Frdama-na » 14. Okt. 2007 18:18

ma nisem ceca fenomen :lol:

ej zakaj ne morem avatarja naložit :evil:
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 14. Okt. 2007 18:28

haha jaz sn rekla ceca fan, fen :D

dobrodsla k fenom, fanom...kaj pa te nisi fan, fen kako god? :D :D :cool:

p.s. za avatar ti lahko kdo drug pomaga.....men je tud dost problemov delal :x
Uporabniški avatar
barby-kaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 26. 10. 2007
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a barby-kaaa » 26. Okt. 2007 12:12

Men je ceca najljubša pevka zato k ma ress hudo musko... :razz:
Uporabniški avatar
DOra.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 12. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a DOra. » 26. Okt. 2007 14:18

eeee Frdama-na avatar mas :D blavo :cool:


dobrodosla barby-kaaa...se en fan zravn :D

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov