CeCa

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 09. Maj. 2005 18:56

Jst poznam 2,3 njene komade in se mi ne zdi it vredno na koncert..

Sem se pa nasmejala reklami oz "nagradni igri" na Papriki Sanjska Ceca kjer iščejo "sanjskega moškega", ki bo šel na kosilo/večerjo z njo... Kaj se bodo še vse spomnili.. :)
Zadnjič spremenil Tamala`, dne 09. Maj. 2005 19:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
yahve
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a yahve » 09. Maj. 2005 19:03

metron napisal/-a:Yahve, dej preden kej zineš si preberi. Piše "ona je blesava", "ona je kriminalka"...bla bla. Torej govorimo o njej, ki ni nobenga ubila. Še več, govorimo o njeni muski, ki tut ni nobenga ubila. Torej pretiravaš. Sam v vednost, lah pa se razpišeš. In noben nobenga ne sil it na koncert, tak da ne vem kva majo nekateri v "naši" ljubi sloveniji tok za povedat.

Metron..tebi pa svetujem, da premisliš predno kaj zineš... A zate pomeni kriminal le nekoga ubiti...je morda Bush koga lastnoročno ubil (ti, ki ga tako rad omenjaš), po tvojih kriterijih sodeč tudi on ni kriminalec. In če je zate pretiravanje več tisoč pobitih med etničnim čiščenjem v bosni, kosovu... In samo ne mi rečt, da ona ni vedela kaj se je dogajalo... da ona zdaj ne ve, od kje vso to premoženje katerega sedaj uživa... Saj pravijo, za vsakim uspešnim moškim stoji uspešna ženska... :roll:

bejbika napisal/-a:ko se poročiš, si obljubiš zvestobo v dobrem in slabem ... ah yahve nima smisla ... kaj pa keš od drug dilerjev ... sej ni važn ... tuki govorimo o koncertu in ne o številu mrtvih med balkansko vojno ... nimaš določenih pojmov razčiščenih ... kako lahko prostitucijo primerjaš z družinskim življenjem ... jao ... bom čisto tiho ...


Zvestobo v dobrem in slabem... ej, kok si ti stara, da imaš tak način razmišljanja (dobiš nagrado za primitivno izjavo tedna)... In kaj imajo veze dilerji (kar nekaj vmešavate bush-a, dilerje..govora je o ceci..remember?)... In moje posti se navezujejo na to, zakaj nikoli ne bi šel na koncert in podpiral to, kar preziram... In verjemi, imam razčiščene pojme, nisem primerjal družinskega življenja s prostitucijo temveč vaše razmišljanje glede denarja (umazan se vam zdi denar od prostitucije... od množičnih pobojev pa očitno ne)... :roll:
Očitno je tukaj še vedno veliko infaltilnega razmišljanja...
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 09. Maj. 2005 19:35

_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
yahve
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a yahve » 09. Maj. 2005 19:48

bad_girl napisal/-a:Še mal o Ceci http://www.balkanmedia.com/m2/doc/4217-1.shtml


Toliko o 'glupih' američanih, katerim se slovenčki radi posmehujemo...
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 09. Maj. 2005 21:57

yahve napisal/-a:p.s.: offtopic; zanimivo je to, kako nekateri ne bi nikoli nudili spolnih uslug za denar, sprejeti krvav denar od moža/fanta/žene/dekleta pa vam je sprejemljivo... hmm... zanimivi kriteriji :roll:



No, glede na to, da je ona nudila spolne usluge za denar, ji tud najbrž ni bilo težko sprejeti krvav denar :roll:

girl007 napisal/-a:Najbolj smešno pa je ko pride na Brnik je z njo več varnostnikov kot za kakšnega predsednika. Sej jo komej vidiš.


zakaj le?Najbrž zato, ker jo pol Bosne hoče ubit....
Uporabniški avatar
yahve
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a yahve » 09. Maj. 2005 22:11

sofia83 napisal/-a:Ah, Jahve, nekak ne bi vzela za idole narod, ki podpira zapiranje ljudi zaradi "suma udejstvovanja v terorističnih organizacijah". Just think guantamo :roll:


Hehe..je nekdo gledal studio city... Mimogrede, nisem jih vzel za idole, samo glede cece so se pa bolje opredelili kot slovenci (zanimivo, glede na to, da so oddaljeni nekaj tisoč km...mi pa le nakaj sto in smo načeloma bolj na tekočem z dogodki :roll: ). Ne moreš pa posploševati, da celoten narod podpira taborišča...

kathy napisal/-a:
girl007 napisal/-a:Najbolj smešno pa je ko pride na Brnik je z njo več varnostnikov kot za kakšnega predsednika. Sej jo komej vidiš.


zakaj le?Najbrž zato, ker jo pol Bosne hoče ubit....


Popolnoma upravičeno...
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 09. Maj. 2005 22:24

yahve napisal/-a:
kathy napisal/-a:
girl007 napisal/-a:Najbolj smešno pa je ko pride na Brnik je z njo več varnostnikov kot za kakšnega predsednika. Sej jo komej vidiš.


zakaj le?Najbrž zato, ker jo pol Bosne hoče ubit....


Popolnoma upravičeno...


Ja, zihr ja...to se prav če bo tvoj dragi kriminalc in bo mojga otroka ubil, ker pač ne vem kaj, pol lohka jst tebe fentam?
Uporabniški avatar
yahve
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a yahve » 09. Maj. 2005 22:31

kathy napisal/-a:
Ja, zihr ja...to se prav če bo tvoj dragi kriminalc in bo mojga otroka ubil, ker pač ne vem kaj, pol lohka jst tebe fentam?


Prvo kot prvo..naj te podučim o moji spolni usmerjenosti..nisem namreč gay (pa nimam nič proti njim, da ne bo pomote)...
Kot drugo, če bi moja draga (v kolikor bi jo imel :roll: ) fentala tvojega otroka...verjemi (v kolikor imaš vsaj malo materinskega nagona), če bi le mogla, bi ti ubila ne le mene..ampak kogarkoli, ki bi bil v povezavi z njo... :roll:
Uporabniški avatar
yahve
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a yahve » 10. Maj. 2005 6:53

sofia83 napisal/-a:Joj, Jahvek, ti bi se sam kregal. Mislm, da je kakršnakoli nadaljnja razprava v tej smeri totalno neproduktivna.

Men je ona kul. Vsak ma pa svoj okus in modri možje so rekl De gustibus non est disputandum. Amen.


Mah..brezveze... očitno so folku pač bolj všeč teme, kjer vsak napiše le.. 'se strinjam'..in se to potem vleče 5 strani (za moje pojme so ravno take debate neproduktivne in gre v tem primeru za nabijanje postov)...
V glavnem.. uživaj na koncertu...
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 10. Maj. 2005 8:40

Yahve, folk ti nasprotuje zarad tega, ker so tvoji argumenti off topic - ne spadajo sem ampak v novo temo!!!
Poleg tega sam sebe vodiš u kontradikcije. Pismu, tut ti si vedu za vojno na balkanu, pa je nisi prepreču. Dej ne govor neumnosti, etnična čiščenja so bla, pa če bi obstajala ona al pa ne. Me zanima, kva si pa ti naredu - lepo si sedel z večerjico pred televizorjem in delil modre argumente - skuliri se mal no o muski gre debata.
Pa neki ti priporočam: predenj se spraviš argumentirat etnična čiščenja se malo poduči o vzrokih - ali je bila v ozadju res ideja velike nacije željku podobnih ali je morda razpad zaradi ugodnega strateškega položaja in relativne vojaške moči takratne juge potihoma zanetil zahod in so bile provokacije in nasilje sponzorirane iz skladov cie itd itd. Tuki pa govorimo o koncertu, muziki, ne pa vzrokih za vojno - za to lahko odpreš novo temo al pa vsem ki jih zanima napišeš povabilo na pm, pa se enkrat dobimo na kavici pa se mal skregamo ne?
ps: tut men je ona nikakva za srbkinjo (kolegice iz bg se ne morjo primerjat), pa glupa da si zbere (čeprav verjetno ni mela neke velke izbire ko se je enkrat zapletla) tazga moža, sam roko na srce - glas ma pa dober, in un k ma mal več temperamenta v seb, mu bo tut muska.
Tko nekak...
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 10. Maj. 2005 16:02

yahve napisal/-a:Zvestobo v dobrem in slabem... ej, kok si ti stara, da imaš tak način razmišljanja (dobiš nagrado za primitivno izjavo tedna)... In kaj imajo veze dilerji (kar nekaj vmešavate bush-a, dilerje..govora je o ceci..remember?)... In moje posti se navezujejo na to, zakaj nikoli ne bi šel na koncert in podpiral to, kar preziram... In verjemi, imam razčiščene pojme, nisem primerjal družinskega življenja s prostitucijo temveč vaše razmišljanje glede denarja (umazan se vam zdi denar od prostitucije... od množičnih pobojev pa očitno ne)... :roll:
Očitno je tukaj še vedno veliko infaltilnega razmišljanja...


no sej s takim človekom ne morš sploh razpravlat ... primerjaš družinske vrednote pa po**kam krvav keš ... matr, nehi mene žalt in beri za sabo ...
drgač pa še naprej posluši svoje očiščene in svete atomik harmonik, pa pusti ljudi, ki radi poslušajo še kej druzga kot dve neokusni napol slečeni blondi ... ker ti nič nočm ...
glede primitivnih izjav ... lahko bi šteli moje in tvoje, pa bi se našlo v vsaki temi najmanj ena tvoja primitivna, nedorasla izjava ... tko da puff be gone ...
Uporabniški avatar
yahve
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a yahve » 10. Maj. 2005 18:41

Ja metron..sedel sem pred televizijo in jedel čokolešnik...tako kot tudi ti in ostali. Bil sem premlad, da bi zadeve dojemal, zato ne pametuj z neko kontradikcijo... se mi zdi pa popolnoma legitimno obsodit te stvari (tebi očitno ne...). In ja, bila so in bila bi etična čiščenja, pa če bi ona bila ali pa ne...ampak ona je bila in je vpletena v vso to zgodbo... Ne me podučevat o vzrokih za to, ti imaš svoje mnenje zakaj so bila (teorija zarote), jaz pač svoja (zgodovinsko ozadje)... Mimogrede, moji začetni posti prav nič niso bili offtopic, nekateri pišejo zakaj bodo šli na koncert (ker jim je všeč glasba), jaz sem napisal zakaj ne grem... vi pa ste začeli z offtopic temami in vpletali bush-a, dilerje...

Bejbika... od srca sem se nasmejal, res... jaz sem primerjal ja..vrednote in nekateri imate za moje pojme zanimive kriterije... BTW, ko boš imela čas, mi prosim preko zs pošlji nekaj mojih primitivnih izjav iz drugih tem... :razz:
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 10. Maj. 2005 20:37

A ce bi arkan moril po sloveniji, po moznosti bi se osebno poznali kaksno zrtev, bi lih tko ceco koval v zvezde in sli na njen koncert?
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 11. Maj. 2005 9:27

opium napisal/-a:A ce bi arkan moril po sloveniji, po moznosti bi se osebno poznali kaksno zrtev, bi lih tko ceco koval v zvezde in sli na njen koncert?


Ja, še posebi če bi ubil obe moji polsestri :D
Uporabniški avatar
cukrck
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 634
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cukrck » 11. Maj. 2005 9:55

kathy napisal/-a:
opium napisal/-a:A ce bi arkan moril po sloveniji, po moznosti bi se osebno poznali kaksno zrtev, bi lih tko ceco koval v zvezde in sli na njen koncert?


Ja, še posebi če bi ubil obe moji polsestri :D



ta je pa kruta :wink:

Drgač pa mi je Ceca kul,nimam nič proti njej,komade ma ful dobre,
samo na koncert pa ne bom šla,ni dnarja :(

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron