CeCa

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 18. Mar. 2007 13:13

Bejbika sej vem kakšne obleke je mela...Mam slikce. Mislila sem, oziroma sem uporabila napačne besede za opis modre obleke z rožami... :D
3 Set se pa baje ni preoblačila, vsaj tako ni nobeden povedal ,niti njena frizerka ne...
Nevem, morda vseeno, samo kolikor sem jaz slišala, pa še na -24ur- je bilo,da je z seboj prinesla 4 kombinacije, dve za prvi koncert, dve za drugi..Tko da.. :D

Upam pa,da tisti kateri ste šli, da ste se lepo imeli. :D
Uporabniški avatar
Latte
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 29. 11. 2005
Kraj: New York

Neprebrana objavaNapisal/-a Latte » 18. Mar. 2007 13:13

Haha Angel midve sva se že doma ob 8ih drle: "Ja još spavam po naviciiii u tvojoj majiciiiiiii u tvojoj majiciiiiiii"!
Koncert učeri je biu pa res neki posebnega, tok dobr se že doug nism mela in s tiasho se nama je ratal zguzit u prvo vrsto in nardit neki ful dobrih slik in jo čist od blizu vidt in nasploh sva ble najbolj ponosne na ta dosežek :rofl:
How blind can you get and still have eyes?
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 18. Mar. 2007 13:23

Slika
Uporabniški avatar
jelchi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 11. 9. 2004
Kraj: za knjigami

Neprebrana objavaNapisal/-a jelchi » 18. Mar. 2007 13:33

Jaz sem bila tud vceraj - prvic in zadnjic. Ceca ima res super glas, (kljub vsemu silikonu) je zelooo lepa, da pa jo moras cakati 2 uri, kot da je neka velika diva, je pa malo too much. :roll:
Poleg tega je bilo toliko primitivcev, da je joj! Dvakrat so se ob meni stepli in sem samo cakala kdaj bom se jaz kaj dobila. Nikad vise!! :evil:
Uporabniški avatar
Latte
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 29. 11. 2005
Kraj: New York

Neprebrana objavaNapisal/-a Latte » 18. Mar. 2007 13:55

Ja to moraš pa vzet v zakup, če si že bla prej na kakšnem koncertu potem veš da nikol niso točni. Si res pričakovala da bo začela ob 21:00 pet?
How blind can you get and still have eyes?
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 18. Mar. 2007 14:12

Skratka ženska je huda za dol past ... Sam gledaš jo, tko da svaka ji čast pa karkoli že dela, da zgleda tko k pač zgleda :D

Je mela pa men tut konc hudo uno prvo obleko ... sam bejbi a ni bla črna :D Uno belo mi je blo pa tko tko no, sam stari še jst se ne bi spravla u take hlače, tko da svaka ji čast res!!
Tretje garderobe pa tut midve nisva dočakale, ker sm že tko misnla da bom umrla, tko mi je blo vroče pa gužva za popizdit pa pušenje direkt u glavo ... :?

Sam mele sva se pa tok hudo ne da kr konec ... direkt dva metra pred njo sta stale ... LOL

Jaaa jooooššš spavam po naviiicciii u tvojoj majiiiccii, tvojoojjj majiciii ...

Mannntaaa maanttaaa ... sve si menta kda vidim te ... manta manta manta dali i tebi manta seeee ...
:lol:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
jelchi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 11. 9. 2004
Kraj: za knjigami

Neprebrana objavaNapisal/-a jelchi » 18. Mar. 2007 14:15

Bryan Adams je imel 30 min zamudo in je veliko vecja zvezda od nje. Tako, da ja, sem pricakovala, da bo bolj tocna.

Tiasha: preoblekla se je samo 2-krat (Bejbika pa je mislila na obleko, ki jo je imela 16. in je bila modra). Konec koncerta pa je bil ob 2.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 18. Mar. 2007 14:23

Aham, sm misnla, da je mela iste oblekce na obeh koncertih :wink:
Huh no sej, pol sva ble pa midve skor čist do konca ... tko da nisva kej velik zamudile ... :D

Mah pač zamuja ... nimaš kej, folk jo pa še vedno čaka ... sej je biu tut prej čist žur :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
Latte
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 29. 11. 2005
Kraj: New York

Neprebrana objavaNapisal/-a Latte » 18. Mar. 2007 14:45

Pa sej Ujdi bradrsi pa trubači so ga tut čist sekal, jst sm čist pričakovala takole zamudo.
How blind can you get and still have eyes?
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 18. Mar. 2007 14:54

hehe ...
jaz se mtakoj vedla, da bo ogromna zamuda ;)
ker je bila že za Merlina tudi 2h ... :lach:
sej k vidš ves tisti folk pred dvorano, ti je jasno, da ne bodo prišli od 21h vsi notr. Mogoče bi moral oranizator rečt, da se začne v dvorano folk spuščat ob 19ih :D
ampak uradno se je koncert ob 21h začel in je trajal do 3h ...
ja, res ona ni taka zvezda kot Adams mogoče za koga ... po drugi strani pa je ona 3h pela v živo in ne tako kot nekatere "zvezde" na plejbek in še to samo uro in pol ... in resnično dam raj (ne vem kok je bla karta :oops:) tok keša za Ceco, ki se resnično uživi v nastop in poje 3h v živo kot pa 50€ za eno kobajagi zvezdo, ki pride, se neki oddere v uri in pol in gre ...
jebiga, različni okusi ...
drugače me pa zanima, koliko bi imeli npr siddharta zamude na stadionu, če bi začeli folk notr spuščat ob 20h ... 4h ziher :lach: ?
tiasha, a ti misliš, da sem farbnblind :lach:? to pa resnično še vidim ... in obleka je bila prekrasna ... sej mogoče je imela to črno na koncu, ampak mene so laganice ubile in sm mogla it ven ...
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 18. Mar. 2007 16:07

Me veseli,da ste se lepo imele se 1.x :D Da se bolj razumemo, prilagam slike tocnega njenega oblacenja, ne vrstnega reda, temvec vecerov...Slicice sem pomanjsala,da nam se kdo ne ujezi,saj niso velike..
1. Vecer Koncerta - 16.03.2007::
Slika*Slika

2. Vecer Koncerta - 17.03.2007::
Slika*Slika


Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
J.Lo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 576
Na forumu od: 7. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a J.Lo » 19. Mar. 2007 9:25

Kak je bla simpatična v tej modri oblekici. Meni je tak žal, da nisem mogla na koncert. Bom pa drugič šla :)
Lahko imam vse.
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 19. Mar. 2007 10:02

V petek je imela ful lepšo garderobo. :D :P
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 19. Mar. 2007 15:19

Jela napisal/-a:
Angel girl napisal/-a:To pa je pozno ja. Haha dj nehi unedve sta zihr že pijane pred gospodarcem zdele pa se dereta: Nije da nije bio ti blizu niti će ko, a ja sam sa svakim otišla predaleko, al nestigneš nigdje kada te slome i sruše ti sve, leti dalje sam dole ne gledaj me... :rofl:

Drgač je prov: Nijedan nije ti bio blizu.. ... al ne stigneš.. :D

Sori, sam motjo me take napakice. :P :)

drgač je Angel girl bolj prou napisala, navajam:
"Nije da nije ti bio ni blizu niti će ko
a ja sam sa svakim otišla predaleko
al nestigneš nigdje kada te slome i sruše ti sve
leti dalje sam dole ne gledaj me"
nenanena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 25. 3. 2005
Kraj: Me land

Neprebrana objavaNapisal/-a nenanena » 19. Mar. 2007 15:32

mislim da poje kr nijedan nije ti bio ni blizu niti če ko....ne ap nije da nije bio ti blizu niti če ko :? to se ne ujema...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov