CeCa

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 18. Maj. 2005 12:16

neki sm slišu da cece niso spustil v slovenijo dons... kdo kej ve o tem?
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 18. Maj. 2005 12:17

opium napisal/-a:neki sm slišu da cece niso spustil v slovenijo dons... kdo kej ve o tem?

ZADNJA NOVICA: 18.5.2005 12:55
Srbsko pevko Svetlano Ražnatović - Ceco so slovenski obmejni organi na brniškem letališču zavrnili ob vstopu v našo državo. .


Baje zato ker je brez vize bla in so jo poslali nazaj
Uporabniški avatar
yahve
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a yahve » 18. Maj. 2005 12:25

metron napisal/-a:To je tko k folk misle, da ve vse o posameznikovem življenju. Yahve, pojma nimamo kva sta mela v resnici, in čeprav ona v vsakem intervjuju pove, kok je bil on oh in sploh, dvomim, da je kaj od tega res - sicer pa čisto vse povejo že njene pesmi -poslušaj kdaj besedila. Težko je temu človeku rečt: Ne!. Bi se ti upal? Verjetno :roll:


Dej no dej, pesmi so klasične...kar se pač prodaja. Sej sem že rekel, vsak mlati pač svojo slamo, lahko jo še tako zagovarjaš, moje mnenje ostaja isto. In če mi pride ven z licemerskimi izjavami, kako hudo je izgubiti ljubljeno osebo... ti lahko povem le, da mi gre na kozlanje (kot pač vsakemu človeku z nekimi osnovnimi moralnimi vrednotami). In verjetno, da ko se je spustila v razmerje, je vedela s kom ima opravka (pa jo očitno ni motilo)... Pa umor Djindjiča, misliš da je naklučje, da ga povezujejo z njo... dejte mal zdrave pameti uporabit, lahko je še tako dobra pevka, morda nekaterim celo vizualno všeč (meni osebno bolj gaborka kot ne... :twisted: ), samo dejstev je preveč, da je ne bi označil s tem s čimer jo...

bejbika: sej sem prebral že prej tvoj post, pa se mi ga ni dalo komentirat. Se še spomniš, govora je o ceci! O raimsteinih pa kdaj drugič... In ne, nisem oh in sploh vseveden in kaj vem še kaj :cool:
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 18. Maj. 2005 12:26

Res je , je že na poti domov.
Kaj bo pa zdej s koncertom, so naši tako zabluzili, da bo ona dobla keš, ker karte ima večina kupljene. Vprašanje če bodo dobili denar nazaj.

A mislite da bo zrihtala vizo in se vrnila?
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 18. Maj. 2005 12:29

yahve napisal/-a:bejbika: sej sem prebral že prej tvoj post, pa se mi ga ni dalo komentirat. Se še spomniš, govora je o ceci! O raimsteinih pa kdaj drugič... In ne, nisem oh in sploh vseveden in kaj vem še kaj :cool:


ne a res!!! sej se pogovarjamo o jeni muzki, ti pa že 10 strani nabijaš o arkanu!! mislim, no sej si sam povedu kok so moje izjave butaste, pa ugotavljamo, da tuki en drug tepe prazno slamo ...
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 18. Maj. 2005 12:33

več o tem da so jo poslali nazaj
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 18. Maj. 2005 12:36

girl007 napisal/-a:Res je , je že na poti domov.
Kaj bo pa zdej s koncertom, so naši tako zabluzili, da bo ona dobla keš, ker karte ima večina kupljene. Vprašanje če bodo dobili denar nazaj.

A mislite da bo zrihtala vizo in se vrnila?


pomoje da bo napedenala vizo...
$ pa ziher nau dubla, ker verjetno je to njen problem, če si ne zna vize zrihtat tko kot je treba. kvečjemu bo mogla ona kej plačat če ne bo nastopila po svoji krivdi, odvisno kako pogodbo majo...
Uporabniški avatar
yahve
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a yahve » 18. Maj. 2005 12:38

bejbika napisal/-a:ne a res!!! sej se pogovarjamo o jeni muzki, ti pa že 10 strani nabijaš o arkanu!! mislim, no sej si sam povedu kok so moje izjave butaste, pa ugotavljamo, da tuki en drug tepe prazno slamo ...


bejbika; povezava je na mestu.. govorimo o ceci in ona je žena pokojnega zločinca in ona uživa njegovo bogastvo (povezava je vsekakor na mestu)... Ma sej brez veze, lahko ti še 1x isto napišem, pa bo tvoj naslednji post spet isti... Mimogrede, ni govora samo o njeni muziki, ampak o ceci...
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 18. Maj. 2005 12:45

dajcy napisal/-a:a gre kdo na koncert? meni se zdi malo pretirano, 6500 za karto... :eek: drugač bi pa mogoče šla, ma kr vredu muziko.


tole je prvi post ... koncert - muzka ... ne pa vojni zločinci :roll:
tu mač ...
ne vem, a si ti res nepismen al se sam delaš ... ok, nam več odgovarjala na tvoje poste, ker je brezveze crazpravlat s človekom, ki tut pruga posta ne prebere!
Uporabniški avatar
yahve
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a yahve » 18. Maj. 2005 12:47

bejbika napisal/-a:tole je prvi post ... koncert - muzka ... ne pa vojni zločinci :roll:
tu mač ...
ne vem, a si ti res nepismen al se sam delaš ... ok, nam več odgovarjala na tvoje poste, ker je brezveze crazpravlat s človekom, ki tut pruga posta ne prebere!


No še ti ga preberi, vprašanje: a greste na koncert? Naslov teme je ceca (in ne cecina glasba)... Preber si prejšnji post, sem že tamali82 odgovoril na to vprašanje... tko, da...nepismenost velja potem tudi zate!
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 18. Maj. 2005 12:49

ja, sam naprej pa govori, da ji je všeč muzka ...
mah nima veze ...
ne vem, zakaj pol v temi o piki božič ne razpravlamo o polomu risov na SP :roll:
Uporabniški avatar
yahve
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a yahve » 18. Maj. 2005 12:55

bejbika napisal/-a:ja, sam naprej pa govori, da ji je všeč muzka ...
mah nima veze ...
ne vem, zakaj pol v temi o piki božič ne razpravlamo o polomu risov na SP :roll:


Ker pika božič ne igra hokeja (in ni bil polom, daleč od tega...). Na vprašanje sem pač odgovoril, zakaj ne bi šel... in tebe to moti...ne vem, včasih imam občutek, da se nekateri, ki imajo korenine malo južneje (ne vem, če sicer ti spadaš mednje) hitro počutijo ogrožene, če rečeš kaj čez 'njihove' - pa nisem nek nacionalistični skrajnež...
Prima
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 50
Na forumu od: 16. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Prima » 18. Maj. 2005 13:02

Tukaj je vaša lepotica pred operacijo in po operaciji ,vaša ceca

http://www.serbnews.com/arkan.html
Prima
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 50
Na forumu od: 16. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Prima » 18. Maj. 2005 13:30

:lol: iz grdega račka se je prelevila v povprečnico :lol:
z denarjem,ki ga je naropal..... :D :D :D
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 18. Maj. 2005 18:34

Zanimivo, me je ta novica prej kr presenetla...Bo folk spet mel o čem razpravljat :D

Jim pa dam čisto prav, kaj se pa ne drži pravil, če pride v Slo samo na uro gledat je njen problem :P

Tu vse jasno piše
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov