CeCa

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Midnight
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 20. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Midnight » 11. Maj. 2005 15:09

Ni razloga da bi šla.

Ne poznam njene muzke sploh + ženska je mafijska vdova + po slikah sodeč ima sicer dober body a obupno faco + na koncertu bo zgleda malo morje čefurjev in wannabe čefurjev..

Aha, tu sem zasledila da je Drugarice njen komad, jaz sem pa mislila da to izvaja Luna, kar dokazuje kako zelo se spoznam na musko južnih bratov..
Uporabniški avatar
dasa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a dasa » 11. Maj. 2005 15:16

Midnight napisal/-a:Aha, tu sem zasledila da je Drugarice njen komad, jaz sem pa mislila da to izvaja Luna, kar dokazuje kako zelo se spoznam na musko južnih bratov..

ja , original izvaja ceca, drugac jo pa tut Luna :)

ne grem na koncert, k ni kesa, drugac mi ma pa hude komade
Ljubezen je kot delifin, ki se kopa v neskončni toplini tvojih oči, zato jih nikoli, zares nikoli ne zapri, saj pravijo, da delfini umirajo v temi.
Uporabniški avatar
Slatka Mala
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 188
Na forumu od: 10. 5. 2005
Kraj: Göteborg,Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Slatka Mala » 11. Maj. 2005 15:19

Ceca je carica!Ma nore komade(eni jih pač ne dojemajo),roko na srce ni preveč lepa ampak ženska se spedena+oddaja tisto energijo pa samozavest ki jo nardi pravo žensko.Pa ni vam treba vse obrnt v politično stran ker itk nima smisla,se lahko kregate še 2 let pa navte nikamor pršli.Toj to!Peace everybody :cool:
U prolazu tjelo pripijena,bez imena samo bez uspomena..
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 11. Maj. 2005 19:22

Slatka Mala napisal/-a:Ceca je carica!Ma nore komade(eni jih pač ne dojemajo),roko na srce ni preveč lepa ampak ženska se spedena+oddaja tisto energijo pa samozavest ki jo nardi pravo žensko


Se strinjam. Ženska ni lepa (plus preveč izumetničena je), ampak ima tako karizmo in temperament, ki ga ne najdeš pri veliko ženskah. Tut ko sem enkrat gledala en talk show na Pinku, ko je bla gostja, sploh ne deluje neumno oz. je prov flegma za trače in podobno.
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 12. Maj. 2005 8:45

Midnight napisal/-a: na koncertu bo zgleda malo morje čefurjev in wannabe čefurjev...


wannabe čefurjev... :D ... a tud taki obstajajo :gruebel:
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 12. Maj. 2005 9:41

micamaca napisal/-a:
Midnight napisal/-a: na koncertu bo zgleda malo morje čefurjev in wannabe čefurjev...


wannabe čefurjev... :D ... a tud taki obstajajo :gruebel:


Po moje da so to uni Janezi Novak, katerim trdi L ni bil glih v zibko položen, pa so se vseen potrudl in ga s pridom uporabljajo :)
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 12. Maj. 2005 10:23

Ancica napisal/-a:
micamaca napisal/-a:
Midnight napisal/-a: na koncertu bo zgleda malo morje čefurjev in wannabe čefurjev...


wannabe čefurjev... :D ... a tud taki obstajajo :gruebel:


Po moje da so to uni Janezi Novak, katerim trdi L ni bil glih v zibko položen, pa so se vseen potrudl in ga s pridom uporabljajo :)


sicer čist off topic, sam vsen - tole sem nekoč najdu na neki shout deski:

"a kako mi gre na jetra, ko se vozim na avtobusih in se za mano sliši
razno razne Anžete, Tomaže in Gašperje, ki se z vsemi štirimi mučijo, da bi vsaj mal izpadli čefurjem podobni. In potem celo pot poslušam te mazoljaste pubertetnike, ki še niso sedeli v avtu, kako se hvaljo v neki polomljeni čefurščini, kako žlajfajo po cestah in stiskajo ročno na najbol nevarnih ovinkih. Že čefurjev ne morem videt, ampak naši Ožbeji in Kosobrini, ki smešno poudarjajo trdi L in se pačijo s čefurskimi frazami, pa so naravnost smešni. In, ko sem mislu že celo pot, da za mano sedijo trije srbjanerji z zlatimi lanci, ob izstopu iz busa opazim, da bi bli komot igralci v Kekčevih ukanah, al pa, da so prilezli direkt iz kake hribovske koče spod Kredarce. Homofob Borko"

Men je smešno za dol past. No, sam mislim, da teh na njenem koncertu ne bo (upam).
Tko nekak...
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 12. Maj. 2005 10:33

metron napisal/-a:
sicer čist off topic, sam vsen - tole sem nekoč najdu na neki shout deski:

"a kako mi gre na jetra, ko se vozim na avtobusih in se za mano sliši
razno razne Anžete, Tomaže in Gašperje, ki se z vsemi štirimi mučijo, da bi vsaj mal izpadli čefurjem podobni. In potem celo pot poslušam te mazoljaste pubertetnike, ki še niso sedeli v avtu, kako se hvaljo v neki polomljeni čefurščini, kako žlajfajo po cestah in stiskajo ročno na najbol nevarnih ovinkih. Že čefurjev ne morem videt, ampak naši Ožbeji in Kosobrini, ki smešno poudarjajo trdi L in se pačijo s čefurskimi frazami, pa so naravnost smešni. In, ko sem mislu že celo pot, da za mano sedijo trije srbjanerji z zlatimi lanci, ob izstopu iz busa opazim, da bi bli komot igralci v Kekčevih ukanah, al pa, da so prilezli direkt iz kake hribovske koče spod Kredarce. Homofob Borko"

Men je smešno za dol past. No, sam mislim, da teh na njenem koncertu ne bo (upam).


ja res ja :D ... ampak res nism vedla, da taki tud obstajajo... sem vedno mislila, da se folk res trudi, da ja ne bi slučajn izpadu čefurski ampak očitno sem z lune padla :?
Uporabniški avatar
Midnight
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 20. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Midnight » 12. Maj. 2005 10:55

micamaca napisal/-a:
Midnight napisal/-a: na koncertu bo zgleda malo morje čefurjev in wannabe čefurjev...


wannabe čefurjev... :D ... a tud taki obstajajo :gruebel:


Hm, izpadlo je kot da sem neki nacionalist, pa v bistvu sploh nisem, mogoče čisto malo.
Le malo bolj mi grejo na živce, še posebej če jih je dosti skupaj.

Sicer pa, vsepovsod se najdejo dobri in slabi in nikakor jih vse ne mečem v isti koš.

Wannabe čefurji: poznam eno punco, sicer čista Slovenka, a totalno mahnjena na vse kar je južno, čefurska bolj od vsakega pravega čefurja..
Prima
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 50
Na forumu od: 16. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Prima » 12. Maj. 2005 13:24

Men pa Ceca ni všeč,sama bi šla na Brenin koncert,Brena je kraljica balkanskega melosa,še vedno lepa.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 12. Maj. 2005 13:33

Prima napisal/-a:Men pa Ceca ni všeč,sama bi šla na Brenin koncert,Brena je kraljica balkanskega melosa,še vedno lepa.


ja, z veliko denarja in obiski plastičnih kirurgov, je lahko ostati večno mlad in lep :D
Prima
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 50
Na forumu od: 16. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Prima » 12. Maj. 2005 20:20

brena sploh ni imela operacij za lepoto, razen povečanje ustnic,kar je dala popraviti nazaj,ter zmanjšanje prsi drugo nič.
Prima
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 50
Na forumu od: 16. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Prima » 13. Maj. 2005 8:30

Še to Ceco tretiram kot ženo vojnega zločinca in mi ni prav,da bo pri nas!
Njeno bogatstvo je naropano od njenega moža,ki je kradel pobijal....
Ona ga je podpirala pri tem.
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 13. Maj. 2005 11:53

opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 13. Maj. 2005 14:21

Emina napisal/-a:Temo nadaljujte tukaj:
http://www.cosmopolitan.si/forum/viewtopic.php?t=2271
Hvala!
:wall:

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov