CeCa

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 17. Mar. 2007 13:43

U Centru Lj so bli sami Slovenci včeri :lol: (mal heca mora bit :wink: )
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 17. Mar. 2007 14:18

jz sm bla tud učer na koncertu, pa če nebi blo tok zamude bi mogoče clo zdržala do konca koncerta :roll:
drgač pa ja ženska je huda u nulo, poje pa tud fenomenalno.
pa kul je blo k ni blo tok gužve, sploh nočm vedt kako bo dons tm.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 17. Mar. 2007 15:41

urszika napisal/-a:U Centru Lj so bli sami Slovenci včeri :lol: (mal heca mora bit :wink: )

hehe, je bilo več Slovencev na koncertu kot tajužnih ... verjemi mi :lach:
Danes bo pomoje obratno, ker dons bojo res sami tapravi feni in jaz dons ne bi šla za noben dnar :lach:
pa kake gužve ni blo! Kva ti je? Ful je bla gužva, sam je folku dopizdil, da so šli kr dam.
drgač pa, če ne poznaš njenih starih komadov, je res brezveze tja hodt. Če poznaš samo Lepi grome moj, ti bo tako dolgčas cel koncet ... ker se vsi derejo, ti pa ne znaš tudi besede .. a ne, Vesna ;) ?
katrin21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a katrin21 » 17. Mar. 2007 15:56

Do kdaj pa je trajal vse skupej? Da vem kolk kave popit. :wink:
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 17. Mar. 2007 16:45

a je kaj celulitne riti pokazala? :lach:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 17. Mar. 2007 16:56

^^ :roll: :roll: :roll: :roll:

ja, raje gledam njeno 40letno celulitasto rit kot pa tvojo 20letno ...
koncert je trajal baje do 3h ... mi smo prej obupal :lach:
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 17. Mar. 2007 17:18

Ma kdo slik kej? Dejte jih postavit malo...
Men je zal,da nisem sla,toda nazalost sploh nisem mogla...Pa sej OK, vazn da me je prijatelj poklic,da sem slisala mal komadov. :D

Pa dajte mal slikic postavit res... :lol:
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 17. Mar. 2007 17:56

Ja kdaj se je pa pol včer sploh začel če je trajal do 3h?

Jst osebno bi šla na njen koncert, če bi bil na njem normalen folk. Res se mi ne bi dal ukvarjat z raznimi primitivci in zihr bi se počutila ogroženo tam. Sicer mi je pa ona čist ok, nekaj komadov je dobrih.

Je kdo zadnjič gledu Bonbonjero na Papriki, ko je bila ona gostja? Je bla kr fletna, ampak navita je pa k radio haha. Neki jo vprašajo pa govori 5 minut en odgovor :D Je povedala kar nekaj zanimivih stvari, z ene strani se mi zdi res čist navadna ženska taka nč visoka in tko, po drugi strani se mi pa sploh ne zdi taka. Čist čudno :D Se mi pa zdi da je bil Mark na Papriki tok ponosen da je lahko zraven nje sedel in jo spraševal. Prov neke čudne grimase je delu kot vedno, pa kr ene fore je mel.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 17. Mar. 2007 19:17

koncert se je začel okol pol dvanajstih ...
tko da Latte in tiasha, kar vzemita si čas, ker resnično pred 23-o se vama ne splača hodt :P
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 17. Mar. 2007 19:23

To pa je pozno ja. Haha dj nehi unedve sta zihr že pijane pred gospodarcem zdele pa se dereta: Nije da nije bio ti blizu niti će ko, a ja sam sa svakim otišla predaleko, al nestigneš nigdje kada te slome i sruše ti sve, leti dalje sam dole ne gledaj me... :rofl:
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 17. Mar. 2007 22:51

Hehehe kok ste ene face na tem forumu. :D Svaka cast.. :P

No,kolikor sem jaz slisala, se je koncert zacel 23:15, kjer je nosila beli komplet, kasneje opb 0:45 pa se je sla spreobleci v roznato modro obleko. Pela pa je tam nekje do 3 ure ja...
Pred koncertom so ljudi zabavali razne predskupine, nek DJ in kaj vem kaj vse se...Zato ker je je GR polnil tako dolgo! Tudi Mark iz Tv paprike je bil tam menda,pa je tistim v prvih vrstah rekel, da tisti ki so se zunaj niso prisli noter,tako da so zato tako dolgo cakali..Tisti,ki so bili pa res zunaj,so mi pa to potrdili,da so potrebovali ogromno casa da so prisli notri..Nimas kaj. Bil je zur in pol sigurno.

Pa tudi nocoj..... Tko mi je zal ker nisem mogla it. Bo ze se priloznost, sej ma Ceca kr rada Slovenijo. :D
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 17. Mar. 2007 23:04

Lady_fLame napisal/-a:Hehehe kok ste ene face na tem forumu. :D Svaka cast.. :P

No,kolikor sem jaz slisala, se je koncert zacel 23:15, kjer je nosila beli komplet, kasneje opb 0:45 pa se je sla spreobleci v roznato modro obleko. Pela pa je tam nekje do 3 ure ja...
Pred koncertom so ljudi zabavali razne predskupine, nek DJ in kaj vem kaj vse se...Zato ker je je GR polnil tako dolgo! Tudi Mark iz Tv paprike je bil tam menda,pa je tistim v prvih vrstah rekel, da tisti ki so se zunaj niso prisli noter,tako da so zato tako dolgo cakali..Tisti,ki so bili pa res zunaj,so mi pa to potrdili,da so potrebovali ogromno casa da so prisli notri..Nimas kaj. Bil je zur in pol sigurno.
Pa tudi nocoj..... Tko mi je zal ker nisem mogla it. Bo ze se priloznost, sej ma Ceca kr rada Slovenijo. :D

Ne, nosila je modro rožasto obleko, nato se je pa šla preoblečt v bel komplet, pa baje se je šla še 1x, sam tatrete runde me ni blo več not ;)
modra obleka je bila svetska ... res sam :eek: :eek:
mogu si pa it noter šele okol 23h ... pač, če je koncert na GR se morš navadt, da pred 23, ne prideš noter :D ... za gužvat - komu se da, pa nej se ;)
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 17. Mar. 2007 23:38

Angel girl napisal/-a:To pa je pozno ja. Haha dj nehi unedve sta zihr že pijane pred gospodarcem zdele pa se dereta: Nije da nije bio ti blizu niti će ko, a ja sam sa svakim otišla predaleko, al nestigneš nigdje kada te slome i sruše ti sve, leti dalje sam dole ne gledaj me... :rofl:

Drgač je prov: Nijedan nije ti bio blizu.. ... al ne stigneš.. :D

Sori, sam motjo me take napakice. :P :)
katrin21
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a katrin21 » 18. Mar. 2007 11:55

Mene je včerajšnji koncert razočaral. Od zvezde kot je Ceca sem enostavno pričakovala veliko več. Res je, da ima ženska neko posebno energijo in res dober glas in !A je, da vse komade poje v živo ampak enostavno je manjkalo tisto 'nekaj' zarad česar nas je šlo kar precej razočaranih domov.
Uporabniški avatar
pebbles
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 13. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pebbles » 18. Mar. 2007 13:01

Jela napisal/-a:
Angel girl napisal/-a:To pa je pozno ja. Haha dj nehi unedve sta zihr že pijane pred gospodarcem zdele pa se dereta: Nije da nije bio ti blizu niti će ko, a ja sam sa svakim otišla predaleko, al nestigneš nigdje kada te slome i sruše ti sve, leti dalje sam dole ne gledaj me... :rofl:

Drgač je prov: Nijedan nije ti bio blizu.. ... al ne stigneš.. :D

Sori, sam motjo me take napakice. :P :)


če že loviš napakice, pol vsaj vse poprav: al ne stigneš nigde kada te slome...

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov